ثبت رایگان کسب و کار

معرفی صندلی پایه چوبی | صندلی ویتا

شما اینجا هستید

نویسنده: 
سمیرا

قیمت صندلی های چوبی تابعی از طراحی و نوع چوب به کار رفته در این صندلی ها می باشد.

در صندلی های چوبی ممکن است از چوب راش، چوب روسی، توسکا، افرا، ماهاگونی، ملچ، گردو، چنار، بلوط، و یا آبنوس استفاده شود.

صندلی ویتا از جنس چوب راش ساخته شده و به همین دلیل قیمت چندان ارزانی ندارد. اما از طرفی دیگر جنس چوب به کار رفته شده در این صندلی آن را به محصولی بادوام و با کیفیت تبدیل ساخته است.

روکش صندلی ویتا می تواند از جنس چرم یا پارچه ای باشد. بسته به این که صندلی چوبی ویتا را برای چه محیطی مورد استفاده قرار می دهید و کاربری تان چه باشد، روکش چرم یا پارچه مناسب خواهد بود.

تکیه گاه صندلی مدل ویتا نیز روکش چرمی یا پارچه ای داشته و همان طور که در تصاویر مشاهده می کنید، شما می توانید رنگ چرم یا پارچه بخش نشیمنگاه را با بخش تکیه گاه در دو رنگ متفاوت سفارش داده و ترکیب رنگ جذابی به وجود بیاورید.

به خصوص اگر این صندلی را برای تجهیز سالن رستوران سفارش می دهید، رنگ بازی های فوق العاده ای می توان در سفارش طراحی رنگ صندلی های ویتا در نظر گرفت که می توانند در دکوراسیون داخلی رستوران عالی به نظر بیایند.

قیمت صندلی چوبی | صندلی طرح ویتا

خرید صندلی چوبی ویتا

برای خرید این صندلی چوبی می توانید به وب سایت جهانتاب مراجعه کرده و ضمن مشاهده ی تصاویر و مشخصات این صندلی نسبت به استعلام قیمت و خرید آن اقدام نمایید.

جهانتاب صندلی ویتا را به شرح زیر توصیف کرده است؛

"  صندلی فلزی کافی شاپی و فست فودی ویتا با پایه های فلز، نسبت به نمونه پایه چوبی خود برای رستوران های مدرن مناسب تر است. نشیمن بزرگ این مبل رستورانی، حالت پست مدرنیته ای به آن داده است. صندلی ویتا در طراحی و دکوراسیون داخلی و معماری تخصصی سالن های غذا خوری، هتل ها و فست فودها کاربری فراوان دارد. این صندلی رستورانی زیبا با استراکچر فلزی، دارای استحکام بالا می باشد و روکش آن طبق سلیقه مشتری در رنگ های متنوع دوخته می شود."

معرفی انواع چوب ها

چوب راش

چوب راش در مقابل انواع آسیب ها از جمله نفوذ حشرات و قارچ ها بسیار مقاوم است و یکی از مرغوب ترین چوب هایی ست که در ساخت میز و صندلی های چوبی یا مبلمان مورد استفاده قرار می گیرد. چوب راش کاملا وارداتی بوده و از کشور گرجستان به ایران وارد می شود.

چوب روسی

چوب روسی نیز همان طور که از نام آن حدس می زنید از کشور روسیه وارد می شود. این چوب رنگ سفید داشته و البته زمانی که تولید کننده بخواهد محصول خود را به رنگ دیگری عرضه کند، امکان رنگ کردن چوب روسی وجود خواهد داشت.

چوب روسی برای سنباده زنی گزینه ی عالی به شمار می رود و احتمال ترک خوردن آن پایین است. همین طور زمانی که نیاز به پیچ کردن دو قطعه چوب داشته باشیم، چوب روسی عملکرد و قابلیت کاملا مناسبی از خود نشان می دهد. چوب روسی در انواع نراد، نوئل و کاج وجود دارد.

چوب توسکا

چوب توسکا دو نوع دارد. توسکای قشلاقی و توسکای ییلاقی. این چوب در داخل کشور تولید می شود به همین دلیل محصولات چوبی که به وسیله ی چوب توسکا و با استفاده از ای مواد اولیه تولید می شوند، از رده ی قیمتی ارزان تری نسبت به محصولات تولید شده از چوب های راش و روسی برخوردار هستند. البته به همان میزان نیز می باید توقع کمتری از طول عمر محصولاتی که از چوب توسکا ساخته شده اند، داشته باشیم زیرا این چوب به نسبت دیگر اعضای خانواده ی خود دوام کمتری داشته و زودتر آسیب می بیند.
از بزرگترین مزایای چوب توسکا مقاومت زیاد آن در مقابل آب می باشد و خیلی دیر نفوذ آب به درون خود را می پذیرد. برای همین استفاده از این چوب در آب و هوای مرطوب انتخابی عاقلانه خواهد بود.

چوب افرا

چوب افرا نیز داخل کشور موجود می باشد و میز و صندلی های چوبی که از چوب افرا ساخته شده باشند، با طراحی های ایرانی بازه ی قیمتی مقرون به صرفه ای دارند.
رنگ چوب افرا سفید نزدیک به رنگ کرم است که در مرغوب ترین نوع خود درخشش خاصی داشته و تا حدودی صدفی به نظر می رسد.

چوب ماهاگونی

چوب ماهاگونی آفریقایی نوعی از این چوب است که در صنعت ساخت و ساز میز و صندلی و مبلمان کشور ما مورد استفاده قرار می گیرد. البته بیشترین استفاده ی چوب ماهاگونی در روکش مبلمان است و مبل سازان به دلیل درخشان بودن این چوب در اینجا از آن استفاده می کنند.

چوب ملچ

چوب ملچ دارای رگه های سبز رنگ در بافت خود بوده و زمانی که با دقت به آن بنگرید ترکیب رنگ قهوه ای آجری با رگه های سبز جلب توجه خواهد کرد. طول عمر چوب ملچ بالا بوده و محصولاتی که با این چوب ساخته می شوند، مدت زمان طولانی با کیفیت خواهد بود.

چوب گردو

چوب گردو نیز ساختار محکمی دارد و در مقابل تراش خوردن، کشش و فشار بسیار خوب عمل می کند. از این چوب به جز ساخت مبلمان و میز و صندلی در ساخت آلات موسیقی، مجسمه سازی و... نیز استفاده می شود.

چوب چنار

چوب چنار به رنگ سفید روشن بوده و دوام خوبی در ساخت میز و صندلی از خود نشان می دهد. این چوب که در کشور خودمان موجود است، قیمت مناسبی داشته و میز و صندلی های ساخته شده از آن نیز قیمت خوبی دارند.

چوب بلوط

چوب بلوط به رنگ قهوه ای روشن بوده و در مقابل ساییدگی بسیار مقاوم است. این چوب نیز در روکش های مبلمان و میز و صندلی کاربرد دارد.

چوب آبنوس

چوب آبنوس از چوب های لوکس و کلاسیک است که در ساخت پیانو، کنسول، مبلمان کلاسیک و... کاربرد دارد. معمولا این چوب رادر ساخت محصولات با مصرف کلاسیک مشاهده می کنیم و کمتر در طراحی امروزی جای دارد.

 

برچسب ها: 
تجهیز سالن رستوران
صندلی چوبی
قیمت صندلی
قیمت صندلی چوبی

درباره نویسنده

نويسنده:سمیرا

دیدگاه‌ها

Tadacip is indicated for the treatment of erectile dysfunction. Under normal circumstances, when a man is sexually stimulated, the penis fills up with blood. When erectile dysfunction occurs, enough blood does not flow to cause an erection. Tadacip relaxes the penile blood vessels when a man is sexually stimulated. This allows blood flow into the penis, resulting in an erection. The erection subsides after sex, just as it is supposed to in normal conditions. Please note that Tadacip is not a hormone or aphrodisiac, it works only when a man is sexually stimulated.

<b>ORDER TADACIP ONLINE RIGHT NOW ONLY FOR $1.30 Per pill</b>

<a href=http://rebizsearch.com/in.cgi?5&amp;group=MedFor&amp;parameter=Tadacip> >>> ENTER HERE! <<<</a>

<b>INSTRUCTIONS</b>

Always use Tadacip exactly as your doctor has instructed.
Take Tadacip by mouth with or without food.
For use as needed: Take Tadacip at least 30-45 minutes before sexual activity, as directed by your doctor.
For daily use: Take Tadacip regularly at about the same time each day.
Check with your doctor before you eat grapefruit or drink grapefruit juice while you are taking Tadacip.
For use as needed: If you miss a dose of Tadacip and you still intend to engage in sexual activity, take it as soon as you remember. Continue to take it as directed by your doctor. For daily use: If you miss a dose of Tadacip, take it as soon as possible. If it is almost time for your next dose, skip the missed dose and go back to your regular dosing schedule. Do not take 2 doses at once.

<a href=http://rebizsearch.com/in.cgi?5&amp;group=MedFor&amp;parameter=Tadacip>O... TADACIP WITHOUT PRESCRIPTION IN REPUTABLE ONLINE PHARMACY</a>

* WE GUARANTEE THAT ONCE YOU HAVE PURCHASED A PRODUCT FROM US YOU WILL GET THAT PRODUCT

<b>TADACIP</b> TAGS:
HIGH QUALITY BEST PRICES!SALE TADACIP TAKE TADACIP
BUY COST FOR CHEAP GENERIC TADACIP TAKE TADACIP IN ARIZONA
<a href=http://openlitespeed.com/threads/dicyclomine-shipped-overnight-no-script... Cheapest Dicyclomine Bentyl No Prescription</a>
<b>CHEAPEST TADACIP BUY</b> BUY TADACIP IN SPOKANE
BUY BRAND TABLETS ONLINE ORDER CHEAP TADACIP TAKE TADACIP IN FRESNO
ORDER CHEAP BUY ORDER CHEAP TADACIP TAKE TADACIP IN ILLINOIS
<a href=http://openlitespeed.com/threads/buy-clarithromycin-shipped-overnight-no... Cheap Clarithromycin to US No Prescription</a>
ORDER ONLINE BUY CHEAP TADACIP TAKE TADACIP IN WASHINGTON
BUY TADACIP GLASGOW <b>TADACIP SALE</b>
<i>TADACIP ONLINE</i> BUY TADACIP
BUY COST FOR CHEAP TADACIP TAKE TADACIP IN PATERSON
<a href=http://openlitespeed.com/threads/where-to-buy-oxaprost-online-without-pr... Oxaprost No Script No Fees Overnigh http</a>
<u>CHEAPEST TADACIP BUY</u> GENERIC TADACIP
HOW TO BUY BUY TADACIP TAKE TADACIP IN MONTREAL

WE THANK YOU FOR VISITING

افزودن دیدگاه جدید