ثبت رایگان کسب و کار

ایزو 21015، استاندارد حوزه مبلمان

شما اینجا هستید

نویسنده: 
سمیرا

مبلمان اداری، صندلی های اداری و ... مانند بسیاری دیگر از حوزه ها و تجهیزات صنعتی و غیرصنعتی نیازمند اخذ ایزو هستند.

استاندارد ایزو 21015 به عنوان یک گواهینامه استاندارد در حوزه مبلمان و میز و صندلی های حرفه ای وارد می شود.

معرفی استاندارد ایزو 21015
 

ISO 21015 روش های آزمون و ارزیابی مبلمان، میز و صندلی، دیگر تجهیزات دفتری را در خود جای داده است. به وسیله ی این استاندارد ایزو استحکام، امنیت، کیفیت و تطابق با سلامت کاربر سنجیده می شود.

تست های ارزیابی کیفیت و تطابق با اصول و قواعد از پیش تعریف شده، در مورد مبلمان، میز، صندلی ها در انواع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و کمپانی های سازنده ملزم به رعایت چهارچوب ها هستند.

ابعاد آزمایشی مربوط به صندلی های اداری برای افراد بالغ در نظر گرفته شده است و بر این اساس سیستم ارزیابی پیش می رود.

تست ها شامل کاربرد در بخش های مختلف، شبیه سازی عملکرد کاربردی در شرایط مختلف و همین طور ریسک های احتمالی می باشد.

 

استاندارد ایزو 21015

 

اگر چه آزمون ها روی نمونه ی آزمایشی صورت می گیرد، اما برای این گواهینامه تست های رندوم نیز در نظر گرفته شده و به اجرا می رسد.

تست های انجام شده طبق گواهینامه استاندارد ISO 21015 به منظور نشان دادن توانایی محصول در ارائه ی خدمات و کاربرد رضایت بخش به بازار هدف مشتریان خود است.

توجه داشته باشید که ایزو 21015 لزوما نیازی به محصول عینی ندارد و می توان آن را برای طرح اولیه یا هر گونه نمونه ی بتا به کار برد. به واقع شرکت های تولید کننده ی محصولات مبلمان و میز و صندلی این استاندارد را از نقطه ی طرح اولیه به کار می گیرند، تا در نهایت محصول پایانی مطابق با الزامات ISO 21015 از کار درآمده و مشکلی از این جهت نداشته باشد.

لازم به ذکر است که گواهینامه ی استاندارد ISO 21015 برای طول عمر محصولات ساخته شده نبوده و وارد بخش چرخه ی عمر نمی شود.

استاندارد ایزو 21015

 

در دنیای فعلی فروش محصولات بدون استفاده از استانداردهای ایزو و دیگر استانداردهای رایج جهانی، رقابت را سخت کرده و شرکت های تولید کننده نمی توانند در این عرصه مقاومت نشان دهند.

حوزه ی مبلمان و صنایع میز و صندلی نیز از این دایره بیرون نمانده و برندهای موجود و همین طور برندهای نوپا برای موفقیت در رقابت باید کلیه ی استانداردهای تخصصی صنعت خود و دیگر استانداردهای مدیریتی، زیست محیطی و ... را اخذ نمایند.

 

برچسب ها: 
استاندارد ایزو، ایزو، اخذ ایزو، میز و صندلی

درباره نویسنده

نويسنده:سمیرا

دیدگاه‌ها

Привлекательная брюнетка около бассейна устроила фантастическую эротику, блистательно сдёргивая со своего божественного тела майку, а затем и трусики, чем вызывает молниеносно запредельное возбуждение у окружающих.

افزودن دیدگاه جدید