ثبت رایگان کسب و کار

4 نوع از محبوب ترین درب های کمد

شما اینجا هستید

نویسنده: 
elahe

موقع برنامه ریزی برای دکوراسیون اتاق خواب، توصیه می شود که از درب های کمد خود استفاده ای داشته باشید. این یک ایده عالی است که به روش های جدید و جایگزین سبک های جدید برای درب های کمد بیندیشید. می توانید طرح های کمد را برجسته تر کرده و یا آنها را مخفی کنید. درب های کمد در جنس های مختلف، سبک ها و انواع گوناگون موجود هستند. بعنوان مثال درب های جیبی، پرده ای، تصویر پارچه ای، تصویر آسیایی، درب های سبک بارن و سطوح آینه ای یا انعکاسی.

4 نوع از محبوب ترین درب های کمد

درب های کمد قادرند فضایی برای ذخیره سازی و سازماندهی لباس، کفش، کتاب ها و ... فراهم سازند. در مورد آنها بعنوان دربی که شما را به نارنیا می برد بیندیشید. ولی نارنیا ذخیره سازی شما است و باید خالص باشد، چرا که محیط اختصاصی شما است. اینکه برای مرتب سازی، جابجایی یا ایجاد یک درب جدید برنامه داشته باشید در هر حال برای شما مهم است که آن را طوری طراحی کنید که یکپارچگی موجود در اتاق یا خانه شما را از بین نبرد.

بخوانید: چگونه یک کمد لباس رویایی و مورد تحسین داشته باشیم؟

4 نوع از محبوب ترین درب های کمد

4 نوع از محبوب ترین درب های کمد

 اولین ایده برای کمد، یک درب جیبی است که نیاز به ابزار و مهارت دارد. ولی اگر فورا آن را می خواهید، می توانید همیشه از متخصص این کار بخواهید که این کار را برای شما انجام دهد. مزایای درب کشویی این است که نیازی نیست پشت آن فضای باز قرار دهید تا بدون آنکه به وسایل شما آسیب وارد کند بتواند باز شود. هرچند شما یک عایق ضدا (نویزگیر) خوب نیاز دارید تا اینکه وقتی درب را هل می دهید صدای زیادی ایجاد نکند.

بیشتر بدانید: کمد لباس تان کوچک است؟ 10 نکته برای یافتن فضای بیشتر

4 نوع از محبوب ترین درب های کمد

4 نوع از محبوب ترین درب های کمد

4 نوع از محبوب ترین درب های کمد

دومین ایده آویزان کردن پرده است که المان های دهه 50 را به ذهن می آورد. اگر بدنبال چیزی دوست داشتنی و طبیعی برای اتاق هستید، این یک ایده عالی است. ولی توصیه می شود که برای اتاق دختر استفاده شود. چرا که دخترها وقتی بسمت آن می روند، بیشتر مراقب اند. ارزان تر از همه موارد دیکر است ولی وقتی بسمت آن می روید باید مواظب باشید چرا که نمی خواهید روی لباس های شما بیفتد.

حتما بخوانید: سبک زندگی و تمیزکاری: ایده هایی برای مرتب سازی اتاق خواب

4 نوع از محبوب ترین درب های کمد

4 نوع از محبوب ترین درب های کمد

 ایده بعدی یک اسکرین است، می تواند پارچه ای و یا آسیایی باشد. اگر چیزی می خواهید که اتاق خواب شما منحصر بفرد کند و نمایی انحصاری و شرقی ایجاد کند انتخابی عالی است. نصب آن ساده بوده و می توان آن را دوباره رنگ کرد یا طرح آن را بدون آنکه هزینه زیادی صرف شود، عوض کرد. هرچند حریم خصوصی در مقایسه با دیگر موارد، برای شما ایجاد نمی کند.

مطالعه کنید: اصول چیدمان کمد لباس و کمد دیواری

4 نوع از محبوب ترین درب های کمد

4 نوع از محبوب ترین درب های کمد

مورد آخر در آینه ای است که برای اتاق خواب های کوچک عالی می باشد، چرا که باعث می شود اتاق بزرگتر دیده شده و نور بیشتری برای اتاق فراهم می کند. می توانید برای کل دیوار آینه نصب کرده تا آن را مخفی کنید. ولی بیاد داشته باشید که برای محافظت از آن نیاز به مراقبت بیشتری دارید.

پیشنهاد ویژه: 15 ایده دکوراسیون مدرن و متفاوت برای درب کمد

لطفا در قسمت دیدگاه ها، نظرات و پیشنهادات خود برای داشتن یک درب کمد زیبا و جذاب را بیان نمائید.

 

منبع: decorationchannel | تحریریه گروه طراحی دکوراسیون دکوملک

ابزار و طراحی دکوراسیونکمد لباس
فضاهای داخلیدرب و پنجره
برچسب ها: 
درب کمد
دکوراسیون،کمد لباس

درباره نویسنده

نويسنده:elahe
نویسنده و عضو گروه تحریریه دکوملک

افزودن دیدگاه جدید