ثبت رایگان کسب و کار

20 طرح شگفت انگیز تراس پشت بامی که ارزش دیدن را دارند!

شما اینجا هستید

نویسنده: 
M0hAmAd aLi

اگر شما یکی از خوش شانس هایی هستید که  در پشت بام خانه تان تراس داشته و دوست دارید مدتی از روز را در آن به خیالبافی بپردازید و از طراحی خوب ان لذت ببرید، پس این مقاله برای شما است. ما برایتان بسیاری از تراس های پشت بامی مختلف و آرامش بخش برای تقریبا هر نوع سبک دکوراسیون مثل با گل کاری، شومینه، اتاق ناهار خوری، برای آرامش با چشم اندازهای خیره کننده، آورده ایم.

اگر شما در محلی زندگی می کنید که با طبیعت احاطه شده است، اجازه دهید تا از چشم اندازهای فوق العاده لذت ببرید و اگر در شهری بزرگ زندگی می کنید، چراغ های شهر در شب واقعا زیبا هستند.

تراس پشت بام می تواند زیبا به نظر رسیده و بسیار کاربردی باشد. تراس پشت بام می تواند با یک گل کاری، گیاهان، شومینه و چیزهای دیگر تزیین شود. با کمی تلاش و انگیزه و گیاهان زینتی به خوبی انتخاب شده، حتی یک تراس کوچک می تواند محلی دلپذیر برای ریلکس کردن، استراحت و معاشرت با دوستان باشد. گل کاری پشت بام لازم نیست کل تراس را پوشش دهد، همین که تنها یک گوشه از تراس تان را تزیین کند، کافی است. گیاهان و گلها را بصورت گروهی بکارید تا بتوانید آنها را از خشک شدن و سرما زدن محافظت کنید.

همانطور که برای عناصر تزئینی، بعضی از آنها بسیار مهم هستند، یکی از مهم ترین موارد در اینجا، حفاظت از چشمان کنجکاو است. یک راه حل خلاقانه این است که گیاهان بلند در گلدان های بزرگ بکارید. درختان و گیاهان بلند کمک خواهند کرد تا از شما و همچنین از گیاهان کوچک در برابر خورشید و باد محافظت کنند. هر درختکاری در تراس پشت بام باید محلی داشته باشد که در آن میز و صندلی و یا نیمکت و احتمالا یک تخت یا صندلی راحتی، قرار می گیرد. هنگامی که همه چیز را تعیین کرده و چیدید، جای شما برای لذت بردن در تراس پشت بام آماده است. عکس های زیر را بررسی کنید تا بتوانید نمونه های مختلف چگونگی تزئین تراس پشت بام زیبای خانه خود را ببینید.

 

منبع: architectureartdesigns

فضاها برحسب کاربردمسکونی
فضاهای خارجی (بیرونی)بالکن، پاسیو و تراس
برچسب ها: 
تراس
دکوراسیون
پشت بام

درباره نویسنده

نويسنده:M0hAmAd aLi
مدیر گروه تحریریه سایت دکوملک

افزودن دیدگاه جدید