ثبت رایگان کسب و کار

18 طرح لذت بخش فواره و آب نما برای زینت دادن به حیاط خانه

شما اینجا هستید

نویسنده: 
M0hAmAd aLi

آب نماها بر طراوت هر باغ و حیاطی می افزایند. پاشش و موج دار کردن آب، زندگی و جنبش را در هر حیاط به ارمغان می آورد. آب نما و فواره پرندگان را جذب کرده و آب، بخشی از فضای آرامش بخش باغ شما خواهد بود. برای اضافه کردن یک آب نما در طراحی مفهومی از باغ خود منابع زیادی نیاز نیست و تعداد زیادی آب نما وجود دارد که شما می توانید خودتان به عنوان یک سرگرمی آخر هفته درست کنید.

شما می توانید آب نما را بصورتی قرار دهید که یک نقطه کانونی شده و در اطراف آن گلدان ها، نیمکت ها و مسیرها را سازماندهی کنید. این مهم است که در هنگام انتخاب یک آب نما، یکی را انتخاب کنید که متناسب با حیاط شما باشد. همچنین مهم است که آب نما که از تم باغ و فضای سبز شما پیروی کند، اما عاقلانه نیست که یک آب نمای مدرن را در باغ مدل ژاپنی یا آب نمای سنگ مرمر را در حیاط قدیمی و با کیفیت قرار دهید.

صرف نظر از موضوع حیاط، آب نما هرگز نباید پنهان از دید باشد، زیرا مردم نمی توانند از آن لذت ببرند. اگر باغ شما با مشخصه رسمی است، آب نما باید در مرکز حیاط نصب شود. بهترین مکان جایی است که در آن دو مسیر یکدیگر را قطع می کنند تا یک نقطه کانونی از حیاط به نظر رسد؛ و اگر باغ با مشخصه غیررسمی است، هرجایی که دوست دارید آب نمای خود را می توانید قرار دهید، در یک گوشه و یا در طول یک دنباله. در حال حاضر مجموعه ایده های آب نما را در عکس های زیر مشاهده کرده و برخی از طرح های آب نماهای زرق و برق دار و جذاب که به شما برای انتخاب بهترین طرح آب نمای حیاط کمک خواهد کرد را ببینید.

 

 

 

فضاها برحسب کاربردخانه باغ
فضاها برحسب کاربردمسکونی
فضاهای خارجی (بیرونی)آبراه و آب نما
برچسب ها: 
آب نما
دکوراسیون
فواره

درباره نویسنده

نويسنده:M0hAmAd aLi
مدیر گروه تحریریه سایت دکوملک

افزودن دیدگاه جدید