ثبت رایگان کسب و کار

10 شیوه فنگ شویی برای دکوراسیون با عنصر چوب

شما اینجا هستید

نویسنده: 
elahe

وقتی که برای دکوراسیون نیاز به عنصر فنگ شویی چوب دارید چطور حضوری قوی برای آن فراهم می کنید؟ طبق معمول همیشه، بهترین کار این است که المان های فنگ شویی را به شیوه ای ماهرانه قرار دهید. با آیتم های مناسب و زیبا با نمایی مطلوب که با دکوراسیون خانه یا محل کار شما هماهنگی داشته باشد. در ادامه پیشنهاد هایی برای محصولات فنگ شویی و آیتم های محبوب تزئینی آمده که به بهترین شکل انرژی عنصر چوب را بیان می کنند. بعنوان یک قانون، چوب در حیطه های فنگ شویی در شرق، جنوب شرق و جنوب، بیشترین خوشایندی را دارد.

پیشنهاد ویژه: دکوراسیون حمام در منطقه پول و ثروت؛ از چوب یا فلز

گیاهان شاداب و سالم

چه چیزی بهتر از گیاهان شاداب و سالم می تواند عنصر فنگ شویی چوب را به خانه یا محل کار شما بیاورید؟ از میان گیاهان خانگی انتخاب کرده و از هوای تمیز برای همیشه لذت ببرید! یا می توانید گیاهان خوشبو در آشپزخانه قرار دهید. انرژی زیبا که ایجاد آن بسیار ساده است!

10 شیوه فنگ شویی برای دکوراسیون با عنصر چوب

بیشتر بخوانید: محل یابی دقیق منطقه پول و ثروت فنگ شویی: متداول ترین چالش ها

مجسمه ها و پیکره های چوبی

انواع بی پایانی از مجسمه های چوبی برای انتخاب شما وجود دارند تا اینکه عنصر چوب را وارد خانه خود کنید. تصمیم بگیرید که چه چیزی بیشتر با دکوراسیون خانه شما هماهنگی دارد، ولی حتما از این عنصر چوب استفاده کنید. مجسمه های چوبی بویژه در محیط هایی که نمی توانید گیاه زیادی داشته باشید، از جمله در اتاق خواب، کاربرد خواهند داشت.

10 شیوه فنگ شویی برای دکوراسیون با عنصر چوب

بیشتر بدانید: نکات فنگ شویی برای منطقه باگوآ شهرت شما

تصاویر دیواری مبتکرانه المان چوب

نقاشی های دیواری یک راه حل فنگ شویی عالی برای هر خانه یا اتاق کاری خواهند بود. اکثرا آنها را دوست دارند؛ از تصاویر عنصر آب تا تصاویر چوب (تصاویر گیاهان و درخت های شاداب). امیدواریم شما هم آنها را دوست داشته باشید!

10 شیوه فنگ شویی برای دکوراسیون با عنصر چوب

دکوراسیون دیواری یا مجسمه چوبی

یک مجسمه چوبی با رنگ یا سطح چوبی همراه با انرژی فراوان برای خانه خود انتخاب کنید. با این کار عنصر چوب مورد نیاز خانه خود را هم تامین کرده اید.

10 شیوه فنگ شویی برای دکوراسیون با عنصر چوب

حتما بخوانید: نکات فنگ شویی برای منطقه باگوآ سلامت و خانواده شما

رنگ دیوار با رنگ های عنصر چوب

در فنگ شویی، رنگ یکی از ساده ترین شیوه ها برای فراهم کردن تغییر مورد نیاز در انرژی خانه یا اتاق کار است. رنگ های عنصر چوب، سبز و قهوه ای هستند. بنابراین دیوار جنوب شرقی را با رنگ سبز بهاری رنگ کنید، یا رنگ قهوه ای شکلاتی هایگلاس را برای درب ورودی رو به شرق انتخاب کنید.

10 شیوه فنگ شویی برای دکوراسیون با عنصر چوب

مطلب پیشنهادی: باگوآ فنگ شویی خانه برای منطقه شمالی یا شغلی شما

هنر عنصر چوب

می توانید عنصر فنگ شویی چوب را با هر نوع هنری که دوست دارید و رنگ هایی که این عنصر را در بر می گیرند (سبز و قهوه ای) و یا اینکه این عنصر را نشان می دهند (درخت یا گیاه) وارد خانه خود کنید!

10 شیوه فنگ شویی برای دکوراسیون با عنصر چوب

پیشنهاد ویژه: نظریه 5 عنصر فنگ شویی: چرخه های مولد و مخرب

صدای بامبو

صدای بامبو آرامش بخش ترین صدا را دارد. اگر برای شما مناسب باشد، می توانید از صدای باد بعنوان یک درمان فنگ شویی استفاده کنید. در مدارس کلاسیک فنگ شویی، صدای باد بعنوان یک درمان محبوب و موثر بکار می رفته است. بنابراین موارد بیشتری در این خصوص پیدا کنید و از آن ها بعنوان درمان فنگ شویی استفاده کنید.

10 شیوه فنگ شویی برای دکوراسیون با عنصر چوب

پیشنهاد ویژه: دکوراسیون حمام در منطقه پول و ثروت؛ از چوب یا فلز

بامبوی شانس فنگ شویی

بامبو شانس یکی از محبوب ترین درمان های فنگ شویی و یک درمان عالی عنصر چوب است. در مورد استفاده از این عنصر اطلاعات بیشتری پیدا کنید و حتما یکی از آنها را در خانه خود داشته باشید. آن را از گل فروشی محل خود خریداری کرده یا برای صرفه جویی در زمان، آنلاین خرید کنید. گزینه های متعددی از آن منتظر شماست.

10 شیوه فنگ شویی برای دکوراسیون با عنصر چوب

بالش های دارای رنگ عنصر چوب

چه چیزی می تواند ساده تر از فراهم کردن عنصر فنگ شویی مورد نیاز با وسایل دکوری زیبا باشد؟ بالش، روکش، قالیچه یا پرده با رنگ عنصر چوب؛ می توانید همیشه یک راه مطلوب برای ایجاد فنگ شویی خوب در خانه خود پیدا کنید! همیشه بهترین کار این است که بدنبال پارچه های طبیعی باشید، از جمله ابریشم، مخمل یا کتان.

10 شیوه فنگ شویی برای دکوراسیون با عنصر چوب

وسایل نوری عنصر چوب

می توانید رنگ ها و شکل های عنصر فنگ شویی مورد نیاز خود را با رنگ ها و طرح وسایل نوری فراهم کنید. بعنوان مثال، این لامپ آویز حبابی سبز رنگ قطعا زیبا بوده و یک دکوراسیون عنصر فنگ شویی عالی است.

10 شیوه فنگ شویی برای دکوراسیون با عنصر چوب

در مباحث فنگ شویی می توانید با کسب اطلاعات خیلی عالی برای داشتن یک دکوراسیون زیبا همراه با انرژی و شادی و روان سالم برای خود و خانواده خود قدم موثری بردارید. در قسمت دیدگاه ها منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

برای گرفتن وقت مشاوره فنگ شویی و داشتن یک دکوراسیون منظم طبق قواعد اصلی فنگ شویی می توانید با شماره زیر تماس گرفته یا در تلگرام پیام ارسال کنید. نام دکوملک را بخاطر بسپارید. 

شماره تماس: 09357803915

 

منبع: thespruce | تحریریه گروه طراحی دکوراسیون دکوملک

سبک زندگیفنگ شویی
برچسب ها: 
عنصر فنگ شویی چوب
عنصر چوب
فنگ شویی
ناحیه باگوآ

درباره نویسنده

نويسنده:elahe
نویسنده و عضو گروه تحریریه دکوملک

افزودن دیدگاه جدید