ثبت رایگان کسب و کار

گل های خانگی که در زمستان شادی و سبک ایجاد می کنند

شما اینجا هستید

نویسنده: 
mrshirdel

با گیاهان گلدانی و گل های خانگی در هر اتاق از خانه، رنگ و زندگی بیشتری به سبک دکوراسیون داخلی خود بیفزایید. با کاهش دما و ریختن برگ درختان، اضافه کردن گیاهان سبز به خانه، افسردگی و اندوه زمستان را ساده می کند. دراینجا 9 مکان برای گیاهان گلدانی آمده است که در آنها، گلدان ها سبک و شادی به خانه شما می افزایند.

گل هایی خانگی که در زمستان شادی و سبک ایجاد می کنند

1- بالای سینک

همانند اغلب وسایل دکوری دیگر، رویکرد مینیمالیستی برای آراستن راهرو با درختچه و گیاهان خانگی وجود دارد. در انتهای طیف مینیمالیستی، آویزان کردن چند سطل کوچک در آشپزخانه قرار دارد، مانند یک باغ موقت. ابزار نصب می تواند از فروشگاه ابزار فروشی محل خریداری شده و همه چیزی که نیاز خواهید داشت، چند جوانه و نهال و یک پنجره آفتابگیر است تا آشپزخانه خود را با بوی گل های خوشبو، تازه و پر انرژی کنید.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون اتاق کار یا اداره با گل های شاد و انرژی بخش

گل های خانگی که در زمستان شادی و سبک ایجاد می کنند

2- اطراف اتاق کار

تمام وسایل الکترونیکی زندگی کاری ما می تواند در فضای کاری کوچک بکار رود. یک راه حل در اتاق کار، پر کردن اتاق با گیاهان است. آویزان کردن گلدان ها نشان می دهد که شما می توانید فضای بیشتری روی میز کار خودتان حفظ کنید تا بازدهی بیشتری داشته باشید.

گل های خانگی که در زمستان شادی و سبک ایجاد می کنند

3- آویزان کردن از سقفف

در یک اتاق با رنگ سفید با گرمای چوب، چند گلدان که در جای استراتژیک قرار داده شده باشند، می توانند رنگ و شخصیت کاملی که شما نیاز دارید را برایتان فراهم کنند. نحوه کشیده شدن شاخه ها به سمت فضای خالی دیوار، شما را از داشتن هر نوع قاب عکس یا کار هنری دیگر روی آن دیوار بی نیاز می کند. در واقع، گیاهان یک راه حل ساده طراحی برای شما فراهم می کنند که تعامل با زندگی طبیعی را از طریق آبیاری و مراقبت از گیاهان، تقویت میکند.

مطلب پیشنهادی: چطور از گل های تازه در دکوراسیون اتاق کار و محیط اداری استفاده کنیم؟

گل های خانگی که در زمستان شادی و سبک ایجاد می کنند

4- بالای محل گلدان ها

فراموش نکنید که آلونک گلدان در داخل یا خارج از خانه را می توان همیشه سر سبز حفظ کرد. حتی وقتی که گلدانی در آن نباشد. ایده مورد علاقه من برای پوشاندن محل گلدان ها در کل طول سال، استفاده از یک هیتر و یک صندلی است تا این مکان علاوه بر محل گلدان ها، به محلی برای استراحت یا چرت زدن شما هم تبدیل شود. بدون گیاهان، این مکان به یک اتاق خالی سرد تبدیل می شود. پس سر سبزی آن را همیشه حفظ کنید.

گل های خانگی که در زمستان شادی و سبک ایجاد می کنند

5- محل غذاخوری

گیاهان از قدیم یک جزء اصلی در دکوراسیون سبک های غیر متعارف بوده اند. طرفداران این فلسفه طراحی، توانایی قابل توجه گیاهان در تغییر کلی یک فضا با هزینه نسبتا کم را مورد تقدیر قرار می دهند. همراه شدن گیاهان با جزئیات مجلل سنتی همچون یک میز آنتیک با کیفیت بالا، یک طراحی داخلی پراکنده سفید با آویزان کردن گیاهان، می تواند حس مطلق سطح بالا ایجاد کند.

بیشتر بدانید: گل و گیاه آپارتمانی، تصفیه کننده های هوای بدون صدا و زیبا

گل های خانگی که در زمستان شادی و سبک ایجاد می کنند

6- در راستای راهرو

پر کردن محیط با گیاهان آویزان شده، یکی از موثر ترین راه ها برای دکوراسیون یک راهروی طولانی است. در این پروژه، ارکیده های غیر بومی در راستای دید آویزان شده اند تا برای افرادی که از این قسمت مسکونی چشم نواز میامی عبور می کنند، چیزی برای دیدن فراهم کند. انواع گیاهان کم آب که در سنگریزه کاشته شده اند این منظره مترقی را ادامه می دهند.

گل های خانگی که در زمستان شادی و سبک ایجاد می کنند

7- بالای وان

وقتی که من داشتم آماده می شدم خانه ام را برای فروش بگذارم، با این موضوع مشکل داشتم که چگونه به حمام کوچک گوشه خانه، زیبایی و زندگی اضافه کنم به طریقی که برای خریداران احتمالی به اندازه کافی خنثی و بی اثر باشد. راه حل: دو گلدان پر که از سقف آویزان شده باشد. اگر آنقدر خوش شانس باشید که یک وان ساده داشته باشید، می توانید از یک گلدان آویزان به همین شکل استفاده کنید.

حتما بخوانید: گل و گیاه های خانگی ضروری که هوا را تمیز می کنند

گل های خانگی که در زمستان شادی و سبک ایجاد می کنند

8- متصل به داربست

داربست پوشیده شده با درخت مو یا انگور، نمایی دلپذیر در خانه همانند بیرون از آن ایجاد می کند. برخی از انواع مو در هر نوری و حداقل آبیاری رشد می کنند. این موضوع باعث می شود که گزینه ای عالی برای استفاده در داخل خانه باشند. محلی پیدا کنید که گلدان درخت مو را کنار دیوار قرار دهید یا گیاه را در یک سبد معلق با یک داربست برای چسبیدن به آن، قرار دهید. وقتی که گیاه را هرس کردید، نیاز به مراقبت کمی دارد تا کل محیط را پر کند.

گل های خانگی که در زمستان شادی و سبک ایجاد می کنند

9- دور پلکان عمودی (یا نردبان)

این عکس تقریبا یک توهم نوری است. راستای کف، سقف و دیوار ها کاملا واضح نیست و با جعبه های گچ در راستای دیواره های عمودی پلکان پوشیده شده است. اگر می خواهید به چنین نمایی دست پیدا کنید، با یک متخصص منظره یا گیاه شناس مشورت کنید تا گیاهان با مراقبت کم انتخاب کنند. چرا که ارتفاع و جایگیری آنها ممکن است کار نگهداری آنها را برای شما به تنهایی دشوار سازد.

پیشنهاد ویژه: چیدمان ها و دکوراسیون های زیبای گل برای شاد کردن هر اتاق

برای دکوراسیون با گل، ایده های فراوانی وجود دارند که می توانند محیطی پر طراوت و شاد را خلق کنند. لطفا در قسمت دیدگاه ها ما را با با ایده ها و نظرات خود آشنا کنید.

 

منبع: houzz | تحریریه گروه طراحی دکوراسیون دکوملک

سبک زندگیگل و گیاه آپارتمانی
فضاها برحسب کاربردخانه باغ
فضاها برحسب کاربردمسکونی
برچسب ها: 
زمستان
سبک دکوراسیون
گل های خانگی

درباره نویسنده

نويسنده:mrshirdel

افزودن دیدگاه جدید