ثبت رایگان کسب و کار

کفپوش هایی سه بعدی که واقعی به نظر می رسند!

شما اینجا هستید

نویسنده: 
M0hAmAd aLi

در میان تمام گزینه های کفپوش، هنر کفپوش های سه بعدی به فضای داخلی شما تاثیراتی عالی می دهند. نقاشی های سه بعدی کف حمام، کف های سه بعدی آشپزخانه، طرح های کفپوش برای اتاق نشیمن، به فضای داخلی شما، زندگی را هدیه می دهند.

مانطور که می دانید رطوبت بسیار بالا در بعضی اتاق ها مثل حمام، باعث بوجود آمدن بسیاری مشکلات می شود. بنابراین، در انتخاب مواد برای کفپوش های سه بعدی حمام، با همه چیز باید بسیار جدی برخورد شود. این تصمیم یک مانع موثر برای عوارض جانبی رطوبت خواهد بود. این فن آوری در حال حاضر به طور گسترده ای نه تنها در مکان های مسکونی بلکه در سبک های صنعتی نیز استفاده می شود.

کفپوش هایی سه بعدی که واقعی به نظر می رسند

مزایا و معایب کفپوش های سه بعدی 

یک مزیت آشکار این محصولات سه بعدی این است که شما می توانید سختی واقعی، ترک ها و درزهای کف را با آن بپوشانید. هر سال بیشتر و بیشتر مصرف کنندگان، لمینیت ها، کاشی ها و پارکت های معمول را ترک گفته و ایده های کفپوش سه بعدی را ترجیح می دهند. ظاهر دوست داشتنی و هنری آنها اساسا می توانند هر فضا را دگوگون کرده و آن را غیر قابل تشخیص کنند. متاسفانه، با وجود مزایت ها، اشکالات خاصی نیز وجود دارد:

مطلب پیشنهادی: دکوراسیون دیوار با پنل های سه بعدی

کفپوش هایی سه بعدی که واقعی به نظر می رسند

از آنجا که از بین بردن کفپوش سه بعدی حمام بسیار دشوار است، تعویض آن با یک پوشش دیگر دشوار خواهد بود. اگر شما بخواهید وضعیت را تفییر دهید، تنها گزینه این است که لایه تزئینی بالایی را بروز رسانی کنید. در این حالت، روی لایه های قدیمی، یک لایه ی نازک از سطح جدید با یک سایه ی دیگر، الگوی دیگر و یا نقاشی های سه بعدی کف حمام جایگزین می شود.

مطلب پیشنهادی: دکوراسیون و طراحی های مدرن سقف های کاذب و دیوار

نور مستقیم خورشید می تواند به لایه های تزئینی کفپوش آسیب وارد کرده و آنها را به زردی می گرایاند یا ظاهر زیبای انها را کهنه می کند.

کفپوش هایی سه بعدی که واقعی به نظر می رسند

نصب و راه اندازی ترکیبات کف شامل فعالیت های آماده سازی پیچیده ای است که همراستا و هم تراز کردن های خسته کننده و بتونه کاری سطح پایه هستند. 

بسیاری از مصرف کنندگان را می توان با این واقعیت مواجه کرد که با وجود ایمنی کامل و سازگار با محیط زیست بودن آن، این کفپوش ها از مواد مصنوعی ساخته شده اند.

کفپوش هایی سه بعدی که واقعی به نظر می رسند

برای انتخاب بهترین گزینه کفپوش سه بعدی، بهتر است حدس و گمان نکنند و از مشاوران حرفه ای استفاده کنند. در این مورد، نیاز معیارهای مختلفی را در نظر داشته باشید، از جمله: حالت فوندانسیون، به عنوان پایه، درجه تنش مورد انتظار، نیاز برای دکوراسیون های بعدی (به عنوان مثال نقاشی های سه بعدی کفپوش حمام) و عوامل دیگر این محصولات.

مطلب پیشنهادی: آشنایی با سنگ استارون

در نهایت اگر تصمیم به داشتن کفپوش های سه بعدی در خانه و یا حمام خود گرفتید، باید بدانید که این کفپوش عملا ابدی است. برای حذف آن از محل اصلی، مجبور به صرف وقت و انرژی بیشتری هستید. در انتخاب، شما همیشه نباید به سمت نسخه های کلاسیک بروید، به طوری که در نهایت منحصر به فرد بودن خود را از دست نخواهد داد. در ادامه نمونه هایی از این محصولات ارائه شده اند.

کفپوش هایی سه بعدی که واقعی به نظر می رسند

کفپوش هایی سه بعدی که واقعی به نظر می رسند

کفپوش هایی سه بعدی که واقعی به نظر می رسند

کفپوش هایی سه بعدی که واقعی به نظر می رسند

نمونه های دیگر کفپوش های سه بعدی را در "کفپوش های سه بعدی با طرح های سه بعدی" ببینید. لطفا دیدگاه ها و نظرات خود را برای ما بنویسید.

 

منبع: decorpuzzle | گروه تحریریه دکوملک

فضاهای داخلیحمام و سرویس بهداشتی
فضاهای داخلیکف
برچسب ها: 
دکوراسیون کف
کفپوش
کفپوش های سه بعدی

درباره نویسنده

نويسنده:M0hAmAd aLi
مدیر گروه تحریریه سایت دکوملک

افزودن دیدگاه جدید