ثبت رایگان کسب و کار

کدام صفحه برای روی کابینت مناسب تر است؟

شما اینجا هستید

نویسنده: 
آربروسک

پیش از آنکه به دنبال قیمت صندلی اوپن باشید لازم است تا صفحه ای مناسب برای سطح بالایی اپن یا کانتر تهیه کنید. معمولا صفحات مختلفی از جنس های گوناگون وجود دارند که هر کدام مزایا و معایبی دارند.

انتخاب کانتر کابینت ها به خصوص کابینت های زمینی یکی از مهم ترین گزینش ها بوده و نیازمند شناخت کافی از جنس، کیفیت و قیمت این عناصر است.

سنگ مرمر: معمول ترین نوع صفحه بالایی اپن خصوصا خانه های قدیمیتر از جنس سنگ مرمر است. اگرچه این سنگ بسیار زیبا و برازنده است اما در برابر ضربات کمی ضعیف است و احتمال شکستن آن بالاست. اما اگر خواستار یک آشپزخانه کلاسیک و شیک هستید سنگ مرمر جنس بسیار مناسبی است.

کانتر آشپزخانه

کورین: یکپارچگی کورین مزیت بالای آن است، سطوح یکپارچه کورین، پوشش های اکرولیک هستند که دامنه وسیعی از ویژگی ها را شامل می شوند. مهم ترین آنها دامنه بسیار وسیعی از رنگ های گوناگون است که شامل بیش از 70 نوع رنگ برای پوشش هر نوع سطح داخلی است. مزایای سنگ کورین شامل یکپارچگی و بدون درز بودن (گردوخاک را به خود جذب نمی کند)، ضد لک، ضد آب، ضدزنگ و ضد جرم و داشتن صفحات آنتی باکتریال کورین (مایعات درون آن نفوذ نمی کند)، قابلیت ترمیم و تعمیر دائمی و مقاوم در برابر اسیدهای آزمایشگاهی است.

چوب: چه کسی میتواند زیبایی چوب در آشپزخانه را انکار کند. چوب های یک پارچه ای که از درخت بلوط یا گردو تهیه شده اند گزینه ای عالی برای اپن هستند. دوام و زیبایی، به صرفه بودن و قابلیت شست و شو ویژگی منحصر به فردی است که چوب دارد. حتی خراش ها هم با یک سمباده ساده از بین می روند و همان ظاهر صیقلی دوباره به آن باز می گردد.

سنگ گرانیت: هنوز هم با وجود رقبای زیاد سنگ های گرانیت در آشپزخانه حرف اول را می زنند. تنوع رنگ و طرح در گرانیت ها بیشتر است. این نوع سنگ های مصنوعی گاهی هم قیمت سنگ های طبیعی بوده و مانند آن ها مقاوم در برابر حرارت، ضد خش، ضد قارچ و ضد کپک هستند؛ فقط در مقایسه با کوارتزها به توجه بیشتری نیاز دارند.

فضاهای داخلیآشپزخانه
برچسب ها: 
آشپزخانه
اپن
کابینت
کانتر

درباره نویسنده

نويسنده:آربروسک

افزودن دیدگاه جدید