ثبت رایگان کسب و کار

کدام رنگ ها ترند سال 2019 هستند؟

شما اینجا هستید

نویسنده: 
آربروسک

سال ۲۰۱۸ با همه خوب و بدی که داشت بلاخره رخت بربست و وارد ۲۰۱۹ شده ایم. معمولا آنهایی که دنبال بروزرسانی هستند دنبال رنگ ها و طراحی های ویژه ای هستند که با پیشرو های طراحی دنیا همگام شوند و به قول معروف از ترندهای ۲۰۱۹ در طراحی استفاده کنند.

طبق معمول رنگی برای هر سال در طراحی انتخاب شده که این بار رنگی از اعماق اقیانوس ها انتخاب شده است. رنگ سال ۲۰۱۹ مرجانی است که بسیار زیبا و شاد است اما نمی شود همه جا را مرجانی کرد ولی می توان در قسمت هایی از دکوراسیون منزل از رنگ مرجانی یا ترکیب آن با سایر رنگ ها استفاده کرد و ظاهری شیک و متفاوت به خانه بخشید.

 

رنگ فندقی

فندقی رنگی گرم است و سایه هایی کرمی اما ملایم را به دکوراسیون تو تزریق می کند. این رنگ دکوراسیون هیچ وقت از مد نمی افتد و ترکیب آن با وسایل و مبلمان، می تواند فضای خانه تو را گرم و در عین حال شیک کند. اتاق به اتاق خانه تان را بررسی کنید و ببینید کدام فضاها به مقداری رنگ گرم، براق و کرمی نیاز دارند. اگر از این رنگ به خوبی استفاده کنید، فضا بزرگتر و دلبازتر هم به نظر می رسد.

خاکستری نیلی

خاکستری رنگی نیست که به این زودی ها از مد بیوفتد و میتوانید از این رنگ استفاده کنید بدون آنکه نگران دمده شدن باشید. این رنگ در دسته رنگ های خنثی قرار می گیرد و بین طراحان داخلی منزل محبوب است و جایگاه ویژه ای دارد و در هر نوع طراحی کاربرد خودش را دارد. مزیتی که خاکستری دارد با رنگ های بسیاری قابل ست شدن و حتی ترکیب است. خاکستری نیلی یکی از ترند هایی است که در ۲۰۱۹ به کار می رود. با اینکه در فصل زمستان هستیم خاکستری نیلی کمی گرم است و می تواند گرما بخش هر مکانی خصوصا منازل باشد.

با به کار گیری رنگ خاکستری نیلی علاوه بر سادگی می توانید خانه را شاد کنید بکارگیری این رنگ را در کنار سایر رنگ ها بستگی به خلاقیت خودتان دارد . قاعده خاصی برای آن تغریف نشده است.

سبز تیره

زنگ سبز به تنهایی دنیایی از رنگ ها است و رنگ سبز تیره در پالت رنگی پنتون “نایت واچ” نام دارد. این رنگ هم یکی از ترندهای طراحی در ۲۰۱۹ است. اگر دقت داشته باشید درختانی که سرزنده ترند رنگ برگ هایشان تیره تر است و آنهایی که شادابی کمتری دارند سبز روشنند به همین دلیل تاکید شده در دکوراسیون داخلی سبز تیره به کار رود تا همان حس سرزندگی و شادابی طبیعت در خانه تداعی شود.

این رنگ گرم است و پایه ای تیره و قدرتمند دارد. بهتر است از این رنگ برای فضاهای کوچک استفاده کنید تا قدرت تأکید آنها را با این تیرگی بالاتر ببرید و بیشتر مورد توجه قرار گیرند.

 

پاستلی ملایم

پاستلی رنگی است که جنسیت نمیشناسد و بیشتر در مکان هایی که مربوط به جنسیت خاصی نیستند مورد استفاده قرار میگیرند. رنگ های پاستلی در انواع گچی، نرم و ملایم همه جذاب هستند. از این رنگ ها میتوان در فضاهای عمومی منزل استفاده کرد مثلا اتاق نشیمن یا غذاخوری را اگر با این رنگ بیارایید بسیار دلنشین خواهد شد. سادگی و آرامش بخش بودن دو عنصری هستند که قدرت رنگ پاستلی ملایم را بالا برده اند.

اگر به این فکر می کنید که این رنگ را در کجا به کار ببرید، بهتر است به جای همان رنگ های سیاه و سفید همیشگی، این بار کابینت ها و دکور آشپزخانه را با رنگ های پاستلی ملایم رنگ کنید.

رسی ملایم

خاک رس کوزه گری بسیار دوست داشتنی است و به معنای واقعی رنگ زندگی است. زنگ رسی ملایم هم ترند دیگری است که در سال جاری میلادی زیاد در دکوراسیون مناطل خواهید دید چون سرشار از حس زندگی است. این رنگ رسی، ترکیبی از رنگ های قرمز، قهوه ای و کرم است.

ترکیب این رنگ با مبلمان نارنجی رنگ فوق العاده زیباست و به خانه را هویت می دهد. می توان تمام دیوارها را با این رنگ آراست و یا یک دیورا اصلی که همه نگاه ها به سمتش است را این رنگی کرد.

برچسب ها: 
ترند سال طراحی
رنگ سال
طراحی داخلی منزل

درباره نویسنده

نويسنده:آربروسک

افزودن دیدگاه جدید