ثبت رایگان کسب و کار

چیدمان و دکوراسیون رستوران نقشی مهم در رضایت مشتری دارد

شما اینجا هستید

نویسنده: 
آربروسک

اگرچه همچنان رستوران های سنتی، سبک و سیاق خود را دارند اما کاناپه رستورانی، سبک کلاسیک را نیز متحول کرده است. شاید اغراق نباشد که بگوییم امروزه شما می توانید مبلمان های رستورانی را در هر نوع رستوران و کافه ای ببینید.

کاناپه رستورانی پایه اصلی مدرن سازی رستوران یا کافه هاست. امروزه اگر بخواهید با سلیقه اکثریت جامعه که جوانان و نوجوانان می باشند،پیش بروید، بهتر است شما هم دست به کار شوید و دستی به تغییر میز و صندلی کلاسیک خود بکشید.

استفاده از مبل و کاناپه فست فودی متناسب با متراژ فضا و پلان کلی، نور پردازی سالن، رنگ و کف پوش ها، می تواند چشم اندازی بی نظیر به رستوران یا کافی شاپ شما بدهد و کاری کنید که مبلمانی منحصر به فرد برندتان داشته باشید.

رونق سکه این رستوران ها، غیر از کیفیت غذا به کیفیت دکوراسیون داخلی رستوران نیز بستگی دارد. برای دکوراسیون رستوران خود می توانید ایده های تازه ای به کار ببندید تا فضایی متفاوت داشته باشید.

دکوراسیون رستوران

اصول بنیادین هر معماری و سازه ای کمک می کند دکوراسیون داخلی متفاوت و خیره کننده ای داشته باشیم. چیدمان مناسب، روح را نوازش می دهد و آرام می کند.

ــ برای نورپردازی رستوران از لامپ های تزیینی استفاده کنید مانند لامپ های برنجی و از لامپ هایی استفاده کنید که بتوانید میزان نور آن را تنظیم کنید. نور کم برای محیط رستوران بسیار مناسب است. زیرا آرامش را به مشتریان منتقل می کند.

ــ برای دیوارها می توانید از دیوارپوش های لوکس بهره بگیرید. دکوراسیون رستوران، باید آرامش بخش باشد. رنگ را مناسب و هماهنگ انتخاب کنید. بسته به نوع رستوران و غذاخوری می توانید از رنگ های سنگین، مانند قهوه ای شکلاتی، قهوه ای آجری یا رنگ های شاد و درخشنده استفاده کنید.

ــ از قفسه های باز استفاده کنید. قفسه هایی را در دیوارها تعبیه کنید تا اشخاص هنگام غذا خوردن بتوانند به مواد مورد نیاز برای عوض شدن طعم غذایشان دسترسی داشته باشند، مانند انواع ادویه ها و انواع سس ها.

ــ صندلی های مناسبی برای رستوران و غذاخوری خود انتخاب کنید. بسته به نوع طراحی داخلی می توانید صندلی هایی در طرح های متفاوت انتخاب کنید.

برچسب ها: 
دکوراسیون
رستوران
کاناپه رستورانی

درباره نویسنده

نويسنده:آربروسک

افزودن دیدگاه جدید