ثبت رایگان کسب و کار

چگونه یک میز مطالعه و کار مناسب انتخاب کنیم؟

شما اینجا هستید

نویسنده: 
zahra.gh

میز مطالعه بهترین وسیله برای کار و سرگرمی در خانه و اداره است. چگونه این نوع میزها را انتخاب کنیم؟ آیا معیار خاصی برای آنها موجود می باشد؟ یک میز عالی که به فعالیتی خاص اختصاص یافته می تواند کانون توجه هر محیطی باشد. این فعالیت می تواند یک سرگرمی، کار مدرسه، یک شغل یا فقط انحام یک کار جالب باشد. میز یکی از قطعات مبلمان است که به تنهایی قابل تغییر می باشد. موقع خرید آن با نمونه های متنوعی مواجه می شوید.

چگونه یک میز مطالعه و کار مناسب انتخاب کنیم؟

 ما در دکوملک سعی داریم به شما کمک کنیم بر تنوع سبک ها، فرم ها و عملکرد های آن غلبه کرده تا بتوانید دنبال بهترین میز برای خانه و محل کار خود باشید. ساختار میز که طیفی از طرح ها را در بردارد، شامل دسته بندی های متنوعی می باشد. از جمله کاربردهای آن می توان به نوشتن، کامپیوتر، منشی، قفسه کتاب و کارهای اجرایی اشاره کرد. بنابراین بهترین مدل را با در نظر داشتن نمایی و عملکردی که دارد، انتخاب کنید.

بیشتر بدانید: نکات اساسی در چیدمان میز پذیرایی

دسته بندی

میزها در دسته بندی های بسیار متنوعی گروه بندی می شوند. از جمله باریک، مینیمالیستی و اداری. نوعی که انتخاب می کنید، کاربرد اتاقی که میز در آن قرار می گیرد را مشخص می کند.

1- میز نوشتن

چگونه یک میز مطالعه و کار مناسب انتخاب کنیم؟

میزهای مینیمالیستی برای قرار دادن در امتداد یک دیوار، یا در وسط یک اتاق کار ایده آل هستند. این طرح در محل کار برای لپ تاپ مناسب تر از کامپیوتر رومیزی است. سبک آن در هر فضایی نمایی ظریف دارد.

2- میز کامپیوتر

چگونه یک میز مطالعه و کار مناسب انتخاب کنیم؟

میز کامپیوتر کاربردی ترین میز در محل کار خانگی است که فضای زیادی برای کیس و مانیتور فراهم کرده و لوازم جانبی کامپیوتر هم می تواند روی آن قرار بگیرند. همانند میز نوشتن، این میزها با کاربردی موثر و ساده ساخته شده اند.

3- میز اجرایی

چگونه یک میز مطالعه و کار مناسب انتخاب کنیم؟

این میز یک نوع بزرگ در ادارات خانگی است. با انبوهی از کشوها و سطح زیاد و فضای زیادی برای قرار دادن پاها، این نوع چوبی یک ابهتی دارد که آن را از انواع دیگر متمایز می کند. در مورد انواع سنتی معمولا تصویری که به ذهن می آید میز اجرایی است که می تواند به شکل مستطیل باشد.

مطالب بیشتر: انواع مختلف میز قهوه خوری در کافی شاپ ها و نشیمن ها

4- میز کتاب

چگونه یک میز مطالعه و کار مناسب انتخاب کنیم؟

این میزها همان طور که از نامش مشخص است ترکیبی از یک میز و یک قفسه کتاب محصور در آن است. این مدل معمولا برای اتاق نشیمن یا غذاخوری به کار رفته و به خاطر مد و کاربردش ارزش دارد. با ترکیب قفسه و میز، شما مزایای هر دو را با هم دارید. به خصوص اگر فقط برای یکی از آنها جا داشته باشید.

5- میز گوشه

چگونه یک میز مطالعه و کار مناسب انتخاب کنیم؟

میزی به شکل L و بسیار بزرگ برای حل مشکلات کمبود فضا در فضاهای فشرده و سطوح پراکنده مفید می باشد. همچنین می تواند فضای رومیزی بیشتری در یک فضای کوچکتر ایجاد کند. بهترین جنبه این میزها، امکان قرار دادن پایه های اضافی برای آن است.

6- میز منشی

چگونه یک میز مطالعه و کار مناسب انتخاب کنیم؟

میزی با سطح رومیزی متصل و بر روی آن یک قفسه کتاب است که معمولا با درب یا کشو بسته شده و به صورت یک قطعه بلند و سنگین می باشد. این میزها برای کسانی می باشند که میز مجلل می خواهند ولی فضای کافی برای یک مدل رسمی از آن را ندارند.

7- میز شناور

این میز روی دیوار نصب شده و تمام فضای کف اتاق را برای شما حفظ می کند. اغلب با قفسه نصب شده و یک فرم عمودی دارد. این نوع برای افرادی که کمبود جا دارند و برای اتاق خواب یا خوابگاه ها مناسب است.

چگونه یک میز مطالعه و کار مناسب انتخاب کنیم؟

در این مطلب، انواع میز مورد بررسی قرار گرفته و کاربرد های آنها بیان شدند. در مقاله "انواع جنس و پرداخت کاری میز مطالعه و کار" همانطور که از عنوان آن پیدا است، می توانید اطلاعات لازم در مورد جنس ها و انواع پرداخت کاری میزهای چوبی را در یابید. لطفا در قسمت دیدگاه ها، نظرات و پیشنهادات خود را بیان نمائید.

 

منبع: homestratosphere | گروه تحریریه دکوملک

ابزار و طراحی دکوراسیونمیز و صندلی
فضاهای داخلیاتاق مطالعه و کار
برچسب ها: 
انواع میز مطالعه
میز اداری
میز کار

درباره نویسنده

نويسنده:zahra.gh
نویسنده و عضو گروه تحریریه دکوملک

افزودن دیدگاه جدید