ثبت رایگان کسب و کار

چگونه تركيبی از دكوراسيون روستيک و مدرن داشته باشيم؟

شما اینجا هستید

نویسنده: 
zahra.gh

داشتن هر دو سبك روستيک و مدرن ممكن است كمی گيج كننده باشد. چون سبك روستيک مربوط به فضايی قديمی شده در حالی كه سبك مدرن براي مكان های با فضای جديد سر و كار دارد. در مقاله "دکوراسيون روستيک مدرن" به برخی از نكات اين امر اشاره شد. پيشنهاد می كنيم ابتدا آن مقاله را مطالعه كرده و سپس به خواندن اين مطلب ادامه دهيد.

نقطه و نقطه ی مقابل

چگونه تركيبی از دكوراسيون روستيک و مدرن داشته باشيم؟

 در این اتاق پذیرایی، یک شومینه آجری و یک درب آهنی سنگین، به بعد روستيک با شیوه ای مدرن کمک می کند. رنگ آبی پر رنگ روی درب و رنگ سفید و مشکی در شومینه، ساختارهای کلاسیک را بروز می کنند. این رنگ ها، ویژگی های عملی را به نقاط توجه تبدیل كرده که طرح اتاق را تقویت مي كند. همچنين اين قطعات کف چوبی، لوازم فلزی و میز با رویه ی سنگی را تکمیل می کنند.

مطلب پیشنهادی: 17 طرح اتاق غذاخوری شیک به سبک مدیترانه ای

حس های غيرمنتظره

چگونه تركيبی از دكوراسيون روستيک و مدرن داشته باشيم؟

با ترکیب رنگ ها و لوازم، حس تضاد و سردرگمی به شما دست می دهد. چوب ها و سقف و دیوارها قالبی روستيک فراهم كرده که رنگ ها و لوازم را در خود نمایان می کند. لوستر باعث شگفتي شده و در بالاي میز پوشیه شده با پارچه هاي پر زرق و برق می درخشد. نیمکت مخملی، با صندلی هایی با پارچه غیر رسمی در تضاد است، در حالیکه با نیمکت آن سوی میز هماهنگی دارد.

بیشتر بخوانید: سبك روستيک را در محيط خانه خود ايجاد كنيد

رنگ های معاصر

چگونه تركيبی از دكوراسيون روستيک و مدرن داشته باشيم؟

سبز كرفسي و آبی كمرنگ؛ چه کسی فكر مي كند که این رنگ ها در اتاق کارکرد خوبی دارند؟ وقتی که شما دکوراسيون روستيك با نمایی مدرن می خواهید، رنگ هایی به کار ببرید که بر خلاف چوب های سخت باشد. آبی این کار را برای شما انجام می دهد، در ترکیب با کابینت های سبز یک شخصیت تجمعی به آشپزخانه می دهد.

ریتم های منظم

چگونه تركيبی از دكوراسيون روستيک و مدرن داشته باشيم؟

مواد ارگانیک و ساخت بشر با هم همکاری می کنند تا اتاق خواب هایی خواستنی ایجاد کنند. در این اتاق خواب قدیمی، کف بتونی، دیوار های سنگی، کارهای چوبی رنگ سفید و سقف شیشه ای نمایی خام و پرداخت شده را به اتاق می افزاید. تختخواب با پوست گاو و ساختاری نردبان مانند در پنجره، ویژگی روستيک را به شکلی بیان نشدنی به اتاق می دهد.

 فرم های منظم شده در سیک روستیک

چگونه تركيبي از دكوراسيون روستيك و مدرن داشته باشيم؟

دوباره فکر کردن و هدف گذاری و بازیابی، راه های کلیدی در طراحی مدرن اتاق ها با نگرش روستيک است. به تخته های چوبی با دقت نگاه کنید؛ لوازم فانوس مانند آشپزخانه، عناصر سنتی در طرح های سنگین با شکل هایی منظم. گویی چوب ها در بالای اتاق شناور هستند در حالیکه یک جفت آویز، نقش نورپردازی را به شیوه ای جالب بر عهده دارد. صندلی های معاصر، آویز با پوششی کلاسیک و صندلی های چوبی دور میز به بهترین شکل سبک یک خانه روستيک را نمایان می کنند.

بيشتر بخوانيد: دکوراسیون درب های ورودی خانه و محیط های اداری

به سمت رنگ خاکستری برويد

چگونه تركيبي از دكوراسيون روستيك و مدرن داشته باشيم؟

رنگ خاکستری با تداوم قلمرو خود به عنوان یک رنگ بی اثر و مورد نظر، نقطه شروعی است برای اتاق هایی که بهترین نمایش دیروز و امروز هستند. حمام تک رنگ با تخته های چوب به جای کاشی، خاکستری کمرنگ شبیه رنگ زغال سنگی است که حس غرور شناور را در لاک خاکستری ارائه می دهد و لوازم دوره های مختلف را با هم مخلوط می کند. توجه کنید که چگونه دیوارکوب های معاصر و سبک های قدیمی بافته شده در کنار هم باعث تقویت نمای مدرن روستيک می شوند.

در اين مقاله متوجه شديم كه چگونه مي توان دو سبك روستيک و مدرن را كنار هم داشت. اطلاعات بيشتر در اين مورد در بخش اول اين مقاله يعنی "دکوراسيون روستيک مدرن" مطرح گرديد. لطفا ديدگاه های خود را در رابطه با اين مقاله در قسمت مربوطه بيان نمائيد.

 

منبع: bhg | گروه تحريريه دكوملك

ابزار و طراحی دکوراسیونسبک های دکوراسیونسبک روستیک
ابزار و طراحی دکوراسیونسبک های دکوراسیونسبک مدرن
فضاها برحسب کاربردمسکونی
برچسب ها: 
سبك روستیک
سبك مدرن
سبك هاي دكوراسيون

درباره نویسنده

نويسنده:zahra.gh
نویسنده و عضو گروه تحریریه دکوملک

افزودن دیدگاه جدید