ثبت رایگان کسب و کار

چگونه به یک سبک ساحلی برسیم

شما اینجا هستید

نویسنده: 
Negin.Fealegari

بیاموزید که چگونه و با استفاده از چه لوازم و رنگ هایی به یک سبک ساحلی برسید. چیزی در مورد کنار دریا و ساحل هست که حس بی انتهایی از صلح و مراقبه ای اورگانیک را تداعی می کند. جای تعجبی نیست، که مردم می خواهند آن احساس را در خانه هایشان بگنجانند چرا که سبک ساحلی خیلی راحت، استقبال کننده و استوار است. این سبک ویژه و فردی، تسکین دهنده و جذاب نیز می باشد.

این سبکی است که دارای قدرت اینکه یک نفر احساس کنید در تعطیلات است، می باشد؛ حتی در میان هرج و مرج زندگی روزمره.

چگونه به یک سبک ساحلی برسیم

چیزی که در مورد سبک ساحلی قابل توجه می باشد این است که، به رغم نام خود، حتما نباید به معنای واقعی کلمه به معنی "در کنار ساحل" ترجمه شود. سبک ساحلی ضرورتا مستلزم ستاره دریایی و تخته موج سواری نیست، هر چند که قطعا، در صورتی که صاحب خانه آن چیزها را دوست داشته باشد، می تواند شامل این موارد شود. این امر زیبایی این سبک است. بسیار شخصی و فردی بوده و بیشتر یک احساس است تا یک سبک؛ وزش نسیمی آرام و همیشگی که با جذابیت پهلوی شلوغی زندگی می نشیند.

مطلب پیشنهادی: سبک های دکوراسیون: معرفی انواع سبک ها

طرح رنگی روشن و طبیعی 

چگونه به یک سبک ساحلی برسیم

چگونه به یک سبک ساحلی برسیم

گزینه های طراحی کمی، کاری برای با روح و روشن نگه داشتن فضا، انجام می دهند تا دیگر طراحی ها که واقعا این کار را نمی کنند. رنگ چراغ ها و روشنایی کمتر دراماتیک است؛ کمتر قابل توجه است؛ و کمتر از رنگ های برجسته تاثیرگذار می گذارد؛ که باعث می شود همان رنگ ها برای یک محیط ساحلی عالی باشند.

حتما بخوانید: ایده های فوق العاده ناب برای تزیین اتاق نشیمن به سبک ساحلی

هنگامی که شما پالت رنگ خود را برای یک سبک ساحلی انتخاب می کنید، جوری انتخاب کنید که از رنگ های ساحلی الهام گرفته باشید. بعنوان مثال ابرهای سفید پفی، آب های فیروزه ای درخشان، شن های تابناک، و تخته چوب های باوقار روی آب خاکستری. این رنگ ها را بکار ببرید و شما یک حس غیر قابل انکار از ساحل را در فضای خود بکار برده اید.

چگونه به یک سبک ساحلی برسیم

دیواری با تخته چوب بسازید

 هیچ چیز جذاب تر و خاکی تر از دیوار چوبی در یک فضا نیست؛ و این موضوع در مورد سبک ساحلی و همچنین هر گونه سبک دیگر، درست است. با سفید نقاشی شده، دیوارهای چوبی یک پس زمینه ساحلی بسیار مناسب برای هر فضا هستند، می خواهد یک اتاق خواب باشد با اتاق غذاخوری و یا اتاق نشیمن.

چگونه به یک سبک ساحلی برسیم

چگونه به یک سبک ساحلی برسیم

چگونه به یک سبک ساحلی برسیم

هنر دریایی و تاکید هایی بر سبک ساحلی

با توجه به کلمه ی "ساحلی" در بخشی از سبک ساحلی به معنای واقعی کلمه، شما به راحتی می توانید هر چیزی که مربوط به دریا هست را در دکوراسیون خانه خود، برای احساس ساحلی بودن، انجام دهید. نقشه های دریایی، تنه های درخت، طناب های کنار ساحل، حتی پرنده های دریایی را در نظر بگیرید. پارچه های لطیف سفید باعث می شوند، شما احساس کنید که دارید از یک نسیم دلچسب دریایی لذت می برید، حتی اگر ساحل صدها کیلومتر دورتر از شما باشد.

مطلب پیشنهادی: ایده های اتاق غذاخوری در سبک روستیک

رسمی و شور زندگی

چگونه به یک سبک ساحلی برسیم

درست مثل رفتن به یک خانه ساحلی برای تعطیلات، یک حس آرامش و تمدد اعصاب را به ارمغان می آورد. آرامش گرم و دوستانه نام بازی ای است که در یک فضای ساحلی انجام می دهیم. همه چیز نورانی و اصلا گرفته نیستند که با استفاده از منسوجات و انواع بافت ها میسر می شود. روکش های خمیده بر روی مبلمان این حس را به مردم می دهد که شما غرق شدن آنها و اقامت کوتاه شان را در خانه خود خوش آمد می گویید.

مطلب پیشنهادی: دکوراسیون ماهرانه اتاق نشیمن سفید در سبک مینیمالیستی

عناصر بیرونی که به داخل خانه آورده شده اند

چگونه به یک سبک ساحلی برسیم

چگونه به یک سبک ساحلی برسیم

چگونه به یک سبک ساحلی برسیم

ماهیت چوبی نازک مبلمان و روشنایی به سبک فانوس را در نظر بگیرید. این ها نامزدهای نخستین، در خارج و یا در داخل، برای ساکن شدن یک فضا در سبک ساحلی هستند. بکارگیری اقلام دریایی به معنای حقیقی آوردن اشیاء از خارج به داخل است، فکر کنید پاره چوب روی آب، ستاره های دریایی، و صدف ها را در فضای خود نگه داری کنید. همه ی اینها یک حس ملموس از جذابیت ساحلی را ایجاد می کنند.

 

منبع: homedit | گروه تحریریه دکوملک

ابزار و طراحی دکوراسیونسبک های دکوراسیونسبک ساحلی
فضاها برحسب کاربردمسکونی
فضاهای داخلینشیمن
برچسب ها: 
ساحلی
سبک ساحلی
سبک های دکوراسیون

درباره نویسنده

نويسنده:Negin.Fealegari
عضو و نویسنده گروه تحریریه دکوملک

افزودن دیدگاه جدید