ثبت رایگان کسب و کار

چگونه اجازه ندهیم دکوراسیون خنثی ما یکنواخت و کسل کننده شود؟

شما اینجا هستید

نویسنده: 
Negin.Fealegari

انگشت اشاره را از طراحی دکوراسیون داخلی ملایم خود دور کنید و با استفاده از این نکات، بیاموزید که چگونه زمینه رنگی خنثی آن را تقویت کنید.

 گاهی اوقات فکر می کنید که یک بهشت آرام با رنگ های صامت ایجاد کرده اید ولی محصول نهایی کار شما، نمایی شبیه به نمای بژ مسدود شده دارد. طرای داخلی خنثی و کارآمد المان های متفاوتی دارد و بدون رنگ، زیبایی می آفریند. اصول درست را بکار ببرید (در مورد فرش، رنگ برای نقاشی و مبلمان) و سپس محیط را باکتاب، قاب عکس، گیاهان و وسایل شخصی، محبوب کنید.

چگونه اجازه ندهیم دکوراسیون خنثی ما یکنواخت و کسل کننده شود؟

داشتن یک نمای هدفمند یک مهارت است، نمای داخلی لایه دار، ولی استفاده از رنگ های خنثی کا را بسیار ساده تر می کند. یک فرش طبیعی بافته شده( هر چه بزرگتر بهتر) مانند این مور زیبا، در دکوراسیون شما بخوبی کار خواهد کرد و به محیط بافت نرمی می دهد.

کارهای هنری با رنگ های مکمل یا هماهنگ انتخاب کنید، نگران استفاده از وسایل مبلمان بزرگ نباشید.

تا جایی که این وسایل با اتاق شما تناسب داشته باشند. تعداد کمتری وسایل بزرگتر معمولا اثر بهتری نسبت به تعداد زیادی وسایل کوچکتر دارد، بویژه اگر نمایی کلاسیک و یکنواخت دارید.

بیشتر بخوانید: چطور دکوراسیون کلاسیک یا سنتی را در خانه خود اجرا کنیم؟

چگونه اجازه ندهیم دکوراسیون خنثی ما یکنواخت و کسل کننده شود؟

بدنبال تعادل باشید

در کار با ررنگ های خنثی در یک آشپزخانه امروزی، کابینت های شیشه ای حرارت دیده با لبه های تیز و المان های ارگانیک تر بکار ببرید. سطوح چوبی، زیبایی خطوط آشکار را بیشتر کرده و آنها را ملموس تر می کند. این آشپزخانه با صندلی های پایه خوبی به یک تعادل کامل رسیده است. رویه میز یا کانتر چوبی راه دیگری برای ایجاد نرمی است.

چگونه اجازه ندهیم دکوراسیون خنثی ما یکنواخت و کسل کننده شود؟

رنگ های بالا رونده استفاده کنید

حتی اگر می خواهید زمینه خنثی شما کماکان یک احساس صامت بودن داشته باشد، اثر کمی رنگ در وضعیت قابل انکار نخواهد بود. این فضای خواب آرامشبخش، توسط بالش های تمشکی براق با همان زمینه گل دار مشابه کاغذ دیواری خنثی، نیرو گرفته و زنده تر شده است.
 انتخاب پرده های کشیده شده روی زمین با رنگ سبز، حجم زیاد رنگ بژ را بی اثر می سازد.

حتما بخوانید: انتخاب یک زمینه رنگی برای طرح های پرده در اتاق نشیمن

Toughen up. If your prefer your neutrals with extra edge

اگر ترجیح می دهید رنگ های خنثی لبه اضافه داشته باشند، دیوارهای سفید یا خاکستری را با مقدار کمی رنگ صنعتی ترکیب کنید. به آجر بدون روکش فکر کنید، وسایل نوری با کاربرد جدید و مبلمان تحویل درب کارخانه.

حال یافتن وسایل دارای تم صنعتی که متقاعد کننده قدیمی هستند ولی نو و جدید باشند، آسان خواهد شد، بنابراین هر کسی می تواند این کار را انجام دهد

مطالعه کنید: چطور یک سبک دکوراسیون صنعتی بدست بیاوریم؟

Toughen up. If your prefer your neutrals with extra edge

گاهی اوقات در مورد نمای اتاق برنامه ریزی می کنید ولی وقتی که همه چیز سر جای خودش قرار گرفت، به نظر می رسد چیزخاصی که همه چیز را دور هم یکپارچه می سازد وجود ندارد.

اگر این مشکل دکوراسیون شماست، با لوازم سرزنده وضعیت را سبک تر کنید، مانند این بالش های دارای طرح شتر که رنگ خنثی در آن بخوبی با طرح در هم آمیخته است. با یک لامپ به شکل آناناس یا المان غیرمنتظره دیگر بکار ببرید تا همه چیز را به حرکت بیاورد.

Toughen up. If your prefer your neutrals with extra edge

شادی روستیک بکار ببرید

اگر می ترسید که زمینه خنثی باعث رفتن به سوی محیطی بی حاصل می شود، مواد اصلاح نشده بکار ببرید. این حمام، کاشی های سیمانی، سنگ، دیوار رنگ شده و چوب طبیعی را با هم مخلوط کرده تا نوعی طرح داخلی روستیک معاصر ایجاد کند که در ویلای شیک مدیترانه ای یا در کلبه روستایی در انگلیس بخوبی متناسب خواهد بود.

مطلب بیشتر: چطور سبک روستیک را در فضای خود ایجاد کنیم؟

چگونه اجازه ندهیم دکوراسیون خنثی ما یکنواخت و کسل کننده شود؟

کمی زندگی ایجاد کنید

اثر گیاهان در خانه را نمی توان نادیده گرفت. گیاهان توانایی تبدیل یک زمینه متوسط به زمینه با کیفیت بالا را داشته و محیطی سالم تر ایجاد می کند. محیط را با گیاهان خانگی شلوغ نکنید. بجای این کار، اثر یک جنگل کامل را با گیاهان بزرگ که روی کف قرار گرفته اند ایجاد کنید. هر چیزی که ظاهری استوایی داشته باشد در این فصل جلب توجه خواهد کرد.

Define with accessories. Everything about this space is light and bright, thanks to those show-stealing windows and a plethora of pale luxe fabric

هرچیزی در مورد این فضا، براق و شفاف است، که این بخاطر پنجره ها و بافت های لوکس کمرنگ است.

ایجاد تمایز میان ویژگی ها کار مفیدی خواهد بود. در اینجا فریم فلزی مبلمان با خطوط تیره و زاویه دار این کار را انجام داده است، همین طور نورهای مجسمه ای.

پیشنهاد ویژه: چطور در یک اتاق نشیمن کوچک، مبلمان را بطور موثر مرتب کنیم؟

چگونه اجازه ندهیم دکوراسیون خنثی ما یکنواخت و کسل کننده شود؟

سیاه و سفید، ترکیب رنگ های خنثی می باشند، به این حمام مطابق مد روز نگاهی بیندازید.

 اگر با ایده های خلاص شدن از دست دیوارهای سفید سردرگم شده اید، کمی رنگ سیاه بکار ببرید (یا زغال سنگی) مثلا در میزها، گلدان ها، فرش و بالش ها. شما شاهد زنده شدن زمینه رنگی خواهید بود.

بخوانید: انتخاب منحصر بفرد کاشی و سرامیک در آشپزخانه و حمام

چگونه اجازه ندهیم دکوراسیون خنثی ما یکنواخت و کسل کننده شود؟

رنگ لوکس انتخاب کنید

وقتیکه زمینه رنگی خنثی استفاده می کنید، این کار به شما آزادی انجام یک اشتباه کوچک را می دهد بدون ترس از آنکه ممکن است کار انجام شده زیاده روی به نظر برسد. برای یک درخشش همیشگی.

لوستر کریستال جاذبه خواهد داشت و نور زیادی در اطراف پخش خواهد کرد.

مطالعه آزاد: آپارتمانی با طرح دکوراسیون نورپردازی شده جادویی

به ما بگویید: چگونه به زمینه خنثی در خانه خود، زیبایی اضافه کرده اید؟ مطالب یا عکس های خود را در بخش دیدگاه ها با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: houzz | تحریریه گروه طراحی دکوراسیون دکوملک

ابزار و طراحی دکوراسیونرنگ بندیرنگ های خنثی
فضاهای داخلیفضای کلی منزل
برچسب ها: 
دکوراسیون داخلی
رنگ های خنثی

درباره نویسنده

نويسنده:Negin.Fealegari
عضو و نویسنده گروه تحریریه دکوملک

افزودن دیدگاه جدید