ثبت رایگان کسب و کار

چه رنگ هایی با قهوه ای جور هستند؟

شما اینجا هستید

نویسنده: 
ida.abdoly

رنگ قهوه ای اغلب از سوی کسانی که به آن برچسب کسل کننده می زنند، با بد نامی مواجه می شود. به جای آن باید برکیفیت غنی آن تاکید داشت؛ گرم تر از سیاه یا خاکستری زغال سنگی بوده و نوع پر رنگ، رنگی دراماتیک است.

چه رنگ هایی با قهوه ای جور هستند؟

قهوه ای و سفید

توجه به اینکه قهوه ای همیشه در مقایسه با سفید براق تقویت می شود، مهم است. پوشش چوبی بلند در این حمام ترکیبی موفق با نوع شکلاتی بالای آن است و این دو با هم به دراماتیک بودن فضا کمک می کنند. بدون دیوار های سفید، حمام بسیار تیره به نظر می رسید ولی لکه های گردویی باعث شده است که به کانون توجه تبدیل شود.

بیشتر بخوانید: ده راه خلاقانه برای دکوراسیون با رنگ قهوه ای

چه رنگ هایی با قهوه ای جور هستند؟

 قهوه ای و رنگ های گرم

طبیعت نمایشی متنوع در فصل زمستان داشته و رنگ های زیبا و محبوب در پاییز تجربه می شوند. نارنجی، زرد و قهوه ای در سر تا سر خانه تکرار می شوند. یک کاناپه قهوه ای انتخابی عملی بعنوان مبلمان چوبی است که انرژی را بالا برده و فضایی گیرا فراهم می کند. همچنین با قاب عکس، بالش های روی مبل یا رنگ های دکوراسیون، خردلی و کهربایی آن را تشدید می کند.

بیشتر بدانید: 5 ترفند جذاب و حرفه ای برای دکوراسیون با رنگ قهوه ای

چه رنگ هایی با قهوه ای جور هستند؟

قهوه ای و آبی

این رنگ با آبی برای همدیگر ساخته شده اند. رنگ سرد آبی، گرمای این رنگ را متعادل کرده و استفاده از آبی براق در روکش ها در اتاق غذاخوری (صندلی ها) و لوازم تزئینی، حس مدرن بودن به این مبلمان سنتی داده است.

بخوانید: دکوراسیون اتاق نشیمن با یک کاناپه قهوه ای دوست داشتنی

چه رنگ هایی با قهوه ای جور هستند؟

قهوه ای و پاستل (Pastels)

هاله های آبی و صورتی، اتاق نشیمن را زیبا می کنند. ولی مقداری کافی قهوه ای این تنوع رنگی را یکنواخت کرده و حس پیچیدگی ایجاد می کند. تنوع رنگ های کمرنگ در مقابل این رنگ یا مبلمان چوبی هرگز خام به چشم نمی آیند.

جالب است بدانید: چه رنگ هایی بخوبی با رنگ قهوه ای در اتاق خواب هماهنگ هستند؟

چه رنگ هایی با قهوه ای جور هستند؟

قهوه ای، سبز و آبی

سبز کلی (Kelly ) و آبی کمرنگ بسیار سردتر از نقطه مقابل یعنی قهوه ای هستند و به این اتاق نشیمن خانوادگی انرژی می دهند. با انتخاب صندلی های طرح دار و پانل های پنجره رنگی و بالش های رنگارنگ، فضای دارای کاناپه با این رنگ را تازه تر کنید.

مطلب پیشنهادی: چگونه رنگ سبز را در دکوراسیون خود بکار بریم؟

چه رنگ هایی با قهوه ای جور هستند؟

قهوه ای و زرد

در هر اتاقی که زمینه رنگی کرم و ترکیبی زرد و قهوه ای و خاکستری وجود داشته باشد هر رنگ دیگری به راحتی با آنها همراه خواهد شد. رنگ زرد فراوان در قاب عکس و بالش ها نقطه مقابل زمینه خنثی در این اتاق نشیمن مدرن می باشد که سبک سنتی و مدرن را با هم ترکیب کرده است.

بخوانید: با دکوراسیون با رنگ زرد شادی و نشاط و لذت زندگی را به فضای خود بیاورید

چه رنگ هایی با قهوه ای جور هستند؟

قهوه ای و بنفش

کابینت های تیره و لکه دار با دیوارهای یکنواخت دراماتیک بودن این حمام را افزایش داده است. این رنگ های عمیق تر خجالتی نیستند، عمق آنها با هم محیط را غنی کرده و جو پیچیدگی را وارد فضا می کند. به بنفش های کمتر اشباع شده در کنار زمینه های خاکستری یا قهوه ای نگاه کنید. بهترین مکمل برای کابینت ها یا مبلمان، همین رنگ است.

مطالعه کنید: رنگ اسطوخودوس یا بنفش کمرنگ چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟

چه رنگ هایی با قهوه ای جور هستند؟

رنگ های لایه ای

لایه های حساب شده از پرده ها و مبلمان ماهوگانی در مقابل دیوار ها، با یکدیگر یک اتاق نشیمن سربسته ایجاد می کند. نور طبیعی و سفید به شفافیت فضای دارای فرش سنتی و بافت ها و قاب عکس های فریم دار کمک می کند.

حتما بخوانید: اسرار و روانشناسی رنگ قهوه ای

این مقاله نمونه هایی از دکوراسیون با رنگ قهوه ای را مورد بحث قرار داده و ایده هایی با این را بیان کرد. شما نیز می توانید ایده ها و پیشنهادات خود را در قسمت دیدگاه ها بیان نمائید.

 

منبع: bhg | تحریریه گروه طراحی دکوراسیون دکوملک

ابزار و طراحی دکوراسیونرنگ بندیرنگ قهوه ای
فضاها برحسب کاربردمسکونی
فضاهای داخلیفضای کلی منزل
برچسب ها: 
دکوراسیون قهوه ای
رنگ بندی
رنگ قهوه ای

درباره نویسنده

نويسنده:ida.abdoly

افزودن دیدگاه جدید