ثبت رایگان کسب و کار

چند ایده دکوراسیون خانه با وسایل دور ریختنی

شما اینجا هستید

نویسنده: 
آربروسک

معمولا در هر خانه ای تعدادی وسایل پیدا می شود که غیر قابل استفاده بوده و به اصطلاح دور ریختنی هستند. افراد با ذوق از این دور ریختنی ها هم نمی گذرند و با ایده های خلاقانه از این وسایل برای تزیین بخشی از خانه استفاده می کنند.

قوری و فنجان شکسته؛ از فنجان یا قوری شکسته می توان به عنوان گلدان استفاده کرد و حتی در آن گیاهی را پرورش داد. گل و گیاه نیاز به جایی برای روییدن دارند و چه جایی بهتر از یک قوری شکسته که بلا استفاده میاند. نیازی نیست که آنرا ترمیم کنید و همان حالت شکسته خودش بر زیبایی کار می افزاید!

 

دکوراسیون خانه با وسایل دور ریختنی

 

نو سازی کوسن ها؛ تکه های پارچه در هر خانه ای یافت می شوند بنابر این میتوان با استفاده از این پارچه های رنگارنگ و کمی هنر قلاب بافی روکش های جدیدی برای کوسن ها دوخت. نو سازی کوسن آن هم با پارچه های رنگارنگ چیزی نیست که به چشم نیاید و بی شک تغییری در دکوراسیون خانه تا می دهد.

شمع های معطر؛ استفاده از شمع معمولا در در محافل عاشقانه و رویایی کاربرد دارد. هیچ اشکالی ندارد از شمع های معطر برای تغییر حال و هوای خانه استفاده کنید. اگر نمی خواهید برای خرید شمع معطر هزینه کنید، یکی از راه حل ها برای ساخت آن ریختن پارافین و گذاشتن فیتیله در پوست پرتقال یا نارنج است.

با لباس های کهنه پادری بسازید؛ معمولا جای لباس های کهنه در آشغالی است اما میتوان از این دور ریختنی ها نهایت اسفاده را برد. می شود لباس های کهنه را با قیچی به نوارهای کوچک تقسیم کنید و آن ها را به هم ببافید. سپس بافته هایتان را با نخ به هم بدوزید تا از هم باز نشود. به این ترتیب یک پادری زیبا و رنگارنگ دارید که می شود از آن مدت ها استفاده کرد.

از پرده های کهنه نیز می توان انواعدست بافته ها را ساخت. هر وسایلی که به نظر دور ریختنی می آیند با کمی خلاقیت به وسیله ای جذاب بدل می شوند.

برچسب ها: 
دکوراسیون
طراحی داخلی

درباره نویسنده

نويسنده:آربروسک

افزودن دیدگاه جدید