ثبت رایگان کسب و کار

چند ایده برای طراحی کتابخانه در منزل

شما اینجا هستید

نویسنده: 
آربروسک

اگرچه با پیشرفت فناوری و ظهور کتابخوان های الکترونیک بیشتر افراد خصوصا نوجوانان سراغ نسخه الکترونیک کتاب های می روند، اما هر چقدر هم تکنولوژی پیشرفت کند باز هم هیچ چیزی لذت خواند یکی کتاب واقعی را ندارد.

در طراحی داخلی منزل معمولا افرادی که در خانه اتاق کار دارند یک فضا را نیز مخصوص کتاب ها در نظر می گیرند که روش های فراوانی برای داشتن یکی کتابخانه در منزل وجود دارد.

فضای کتابخانه و اتاق کار حتما نیازی به چارچوب مشخص و فضای بسته شده با دیوار ندارند و می توان تنها برا طراحی دکوراسیون صحیح موقعیت آنها را تعیین کرد.

طراحی کتابخانه در منزل

قفسه کتاب در بالای میز کار: اگر اتاقی برای انجام کارهای خود در منزل دارید بهتر است کتابخانه را نیز در همان اتاق طراحی کنید. برای این کار می شود قفسه ای را بالای میز کارتان به سقف یا دیوار نصب کنید.

قفسه کتاب در اطراف ورودی: ختی اگر اتاق کار هم نداشته باشید می توانید از همان راهرویی که در جلوی در ورودی بلا استفاده مانده استفاده کنید و در یک یا دو طرف آن قفسه کتابخانه را نصب کنید.

کتابخانه در اتاق خواب: بسیاری از افراد دوست دارند قبل از خواب مطالعه ای داشته باشند بنابر این استفاده از فضای اتاق خواب هم برای نصب کتابخانه مناسب است. با این کار نه تنها راحتتر به کتاب ها دسترسی دارید بلکه دسترسی کودکان به کتاب های با ارزشتان را هم کاهش می دهید.

قفسه با درب کشویی: میتوانید سفارش یکی کتابخانه مانند کمد دیواری با درب کشویی را بدهید و حتی برای آن قفل هم در نظر بگیرید برای نصب آن یکی از دیوارهای بدون استفاده منزل را به خدمت بگیرید.

قفسه کتاب در زیر پله: شاید هوشمندانه ترین راه برای استفاده از فضای خالی زیر پله ها در خانه ها دوبلکس نصب قفسه کتابخانه در آنجا باشد. نه تنها زیر پله ها را از آن حالت بی روح خارج می کنید بلکه کتابهای عزیزتان را هم از سرگردانی نجات می دهید.

فضاهای داخلیاتاق مطالعه و کار
برچسب ها: 
دکوراسیون منزل
قفسه کتاب
کتابخانه

درباره نویسنده

نويسنده:آربروسک

افزودن دیدگاه جدید