ثبت رایگان کسب و کار

چند ایده برای جذب مشتری فست فود و رستوران

شما اینجا هستید

نویسنده: 
آربروسک

جذب مشتری برای فست فود و رستوران بسیار مهم است از این رو مدیران رستوران و فست فود از هر ایده ای برای جذب مشتری استقبال می کنند. بهترین طراح داخلی فست فود را استخدام می کنند و بهترین سر آشپزها را به خدمت میگیرند تا هر طور که شده قویتر از رقیبان ظاهر شوند.

همانطور که می دانید امروزه همه چیز تحت تاثیر اینترنت است و بازاریابی هم تا حد بالایی وابسته به شبکه های اجتماعی و فضای وب شده است. بدون حضور موثر در شبکه های اجتماعی احتمالا از رقبا عقب خواهید ماند.

عکس های شگفت انگیز بگیرید

خدماتی که شما در رستوران یا فست فودتان ارائه می دهید مربوط به غذا است و لازم است تا عکس های بینظیری از این غذاها را به مشتری نشان دهید. از یک عکاس حرفه ای درخواست کنید تا از غذاهایتان عکس بگیرد و آنها را در وب سایت و شبکه های احتماعی تان به اشتراک بگذارید. بدون شک افراد بسیاری با دیدن عکس های با کیفیت و خوشمزه هوس خوردن آنرا می کنند.

وای فای رایگان برای مشتری ها

شما میتوانید به هر مشتری که غذایی سفارش میدهد رمز وای فای تان را بدهید و این کار برای مشتری بسیار مهم است. معمولا مردم دوست دارند در هر جایی که هستند آنلاین باشند و این خود روشی برای جذب مشتری است. معمولا کسانیکه چنین خدماتی میدهند هزینه اینترنت را هم به طریقی روی قیمت غذا حساب می کنند.

موسیقی زنده

هیچ کسی بدش نمی آید تا همزمان به خوردن غذا از دیدن یک اجرای زنده موسیقی هم لذت ببرد. شما میتوانید در چهارچوب قوانین کشور یک گروه موسیقی را استخدام کنید تا برنامه زنده داشته باشند. این روش برای جذب مشتری و مشهور شدن بسیار مناسب است.

نمایش رویدادهای ورزشی

معمولا تماشای رویداد های ورزش مثل جام جهانی فوتبال در مکان های پر از جمعیت هیجان انگیز تر است. شما می توانید با تهیه زیرساخت مناسب برای پوشش چنین رویداد هایی مشتری ها را از هر جای شهرتان به رستوران یا فست فود تان بکشانید.

برچسب ها: 
بازاریابی
رستوران
فست فود

درباره نویسنده

نويسنده:آربروسک

افزودن دیدگاه جدید