ثبت رایگان کسب و کار

چطور یک صندلی بار خوب بخریم؟

شما اینجا هستید

نویسنده: 
آربروسک

میتوان با استفاده از صندلی اپن بار در آشپزخانه تا حد زیادی از اشغال فضا توسط میز و صندلی نهار خوری جلوگیری کرد. اگرچه میزو صندلی کارایی و کیفیت خودشان را دارند اما زمانی که صحبت از فضای آشپزخانه می شود این گزینه قابل تامل است.

استفاده از چند صندلی مناسب و کانتر در آشپزخانه نه تنها شما را از کمبود فضا نجات می دهد بلکه بر شیک بودن منزلتان هم می افزاید. از طرفی برای سرو غذا یا جمع کردن ظروف از روی میز نیازی نیست قدم های اضافی بردارید. یا اینکه در زمان پخت و پز میتوانید با خیال راحت در آشپزخانه نشسته و کارتان را انجام دهید.

حالا که تصمص تان را برای تهیه صندلی بار گرفته اید بهتر است برخی موارد را قبل از خرید در نظر داشته باشید. همانطور که میدانید مواد به کار رفته در ساخت صندلی ها متفاوت است. از چوب و فلز گرفته تا پلاستیک. اما کدام یک بهتر است؟

صندلی بار

در زمان خرید صندلی سعی کنید تا مقاومترین و با کیفیت ترین شان را انتخاب کنید. معمولا صندلی های فلزی خوش ساخت تر و مقاوم ترند اما نمی شود چوب را به کلی از بین گزینه ها حذف کرد.

دقت داشته باشید که صندلی بار فضای آنچنانی برای تکیه گاه پشتی ندارد و برخی هم اصلا چنین قابلیتی ندارند. اما همانهایی که فضای کوچکی برای تیکه گاه پشتی دارند دقت کنید کاملا نرم و راحت باشند. معمولا کسی دوست ندارد بر جسمی خشک تکیه دهد.

دسته ها از دیگر مواردی هستند که باید در نظر گرفت. از آنجا که دسته دار بودن صندلی بار امکان اینکه شانه ها خسته شوند را از بین می برد بهتر است از  صندلی باری استفاده کنید که دسته داشته باشد.

مورد مهم و اساسی دیگر ارتفاع است. از آنجایی که همه افراد هم قد نیستند پس بهتر است صندلی که انتخاب می کنید قابلیت تنظیم ارتفاع را داشته باشد.

در نهایت جای پا را باید مد نظر قرار داد. صندلی بار مرتفع است و پای کسی روی زمین نمیرسد از این رو این صندلی ها جاپا دارند از آنجایی که قرار است این جای پا ها وزن زیادی را موقع نشست یا برخاستن تحمل کنند دقت داشته باشید که این قسمت از صندلی کاملا مستحکم باشد.

صندلی کانتر

ابزار و طراحی دکوراسیونمیز و صندلی
برچسب ها: 
صندلی اپن
صندلی بار
صندلی کانتر

درباره نویسنده

نويسنده:آربروسک

افزودن دیدگاه جدید