ثبت رایگان کسب و کار

چطور مشتری برای فست فود جذب کنیم؟

شما اینجا هستید

نویسنده: 
آربروسک

شاید شما هم یکی از افرادی هستید که با امید سودآوری اقدام به راه آندازی فست فود کرده اید اما هنوز نتیجه دلخواه را نگرفته اید. برای موفقیت دراین کار لازم است تا الفبای رستورانی را بدانید!

اگر در زمان راه اندازی فست فود جامعه هدف و محل مناسب را به درستی انتخاب نکرده باشید الان کارتان دشوار است. اما نگران نباشید با خواندن این مطلب و عمل به آن می توانید مشتریان بیشتری جذب کنید.

مشتریان قدیمی را تحویل بگیرید

احتمالا هر فست فود تعدادی مشتری قدیمی دارد که همیشه به آنجا سر می زنند. همین مشتری های ثابت خودشان می توانند بسیار در جذب مشتری جدید کمکتان کنند. فراموش نکنید هر مشتری مثل یک تابلوی تبلیغاتی می ماند. اگر کمی بیشتر آنها را تحویل بگیرید نه تنها خودشان به شما وفادار خواهند ماند بلکه کیفیت غذای شما را نیز در هر جایی تعریف می کنند. و احتمالا به دوستان، همکاران و آشنایانش معرفی خواهد کرد.

همیشه حق با مشتری است!

اگر این اصل را جدی بگیرید هیچوقت با مشتری به مشکل نخواهید خورد. راستش را بخواهید هیچ کاری بی عیب نیست و گاهی مشکلات ریز و درشت خودنمایی می کنند. در این مواقع به جای اینکه با مشتری بحث کنید تمام سعی تان را بکنید تا مشکل را به زیبایی تمام حل کنید. حتی اگر شده یک پیتزا یا ساندویچ دیگر به مشتری بدهید. این کار مشتری های گذری را به مشتری دائم بدل می کند.

همیشه به روز باشید

فراموش نکنید که دنیا در حال پیشرفت و تحول است و روز به روز غذاهای جدیدتری عرضه می شوند. اگر شما همان منوی 5 سال پیش را ادامه دهید بدون شک مشتری های تنوع طلب را از دست خواهید داد. سعی کنید همواره با افزودن غذاهای جدید به منو گوی را از رقیبان بربایید! فراموش نکنید که رقیبان نیز بیکار ننشسته اند و در حال نو آوری هستند.

برچسب ها: 
جذب مشتری
رستوران
فست فود

درباره نویسنده

نويسنده:آربروسک

افزودن دیدگاه جدید