ثبت رایگان کسب و کار

چطور با کوسن و بالش های رنگی دکوراسیون کنید؟

شما اینجا هستید

نویسنده: 
Negin.Fealegari

یکی از راه های آوردن رنگ به محیط استفاده از کوسن و بالش های رنگی در دکوراسیون است. در این مطلب می آموزید که چطور می شود این کار را انجام داد. بعبارتی 5 راه قطعی برای دکوراسیون خانه شما با بالش های رنگی ارائه شده اند.

1- مخلوط کنید

چطور با کوسن و بالش های رنگی دکوراسیون کنید؟

کسل کننده بودن دیگر تمام شده است. رنگ می تواند پیچیده کننده باشد ولی بالش ها ساده و مقرون به صرفه هستند. پس الگوی برجسته یا طرح خود را تجربه کنید. در اینجا بالش صورتی پررنگ به اتاق تنوع رنگی می دهد. علیرغم تنوع رنگ ها و الگوها، سفید، سیاه، خاکستری، آبی روشن و سه نوع چوب مختلف، رنگ ها چشم را به سوی خود می کشند و سایر بافت های اتاق را بی اثر می سازند. بهترین بخش این بروز رسانی سریع چیست؟ اگر بخواهید آن را تغییر دهید، به سادگی عوض کردن کاور بالش خواهد بود.

بیشتر بخوانید: چگونه یک ترکیب رنگ زیبا و آرامش بخش برای دکوراسیون خانه خود انتخاب کنیم؟

چطور با کوسن و بالش های رنگی دکوراسیون کنید؟

نکته: اگر از یک بالش براق بعنوان کانون توجه استفاده می کنید، بدنبال یک بافت یا الگوی جالب باشید. روش های خاص رنگ کردن باعث بالا رفتن بالش یا کوسن به سطح بعدی می شود.

بیشتر بدانید: اگر در انتخاب رنگ در دکوراسیون خجالت می کشید، بخوانید!

2- زمینه رویایی

چطور با کوسن و بالش های رنگی دکوراسیون کنید؟

زمینه های گلدار، ایکات یا گلیم، هرچه شما دوست دارید، همه را بکار ببرید. وقتی که با یک الگو یا زمینه کار کنید، رنگ ها مشکل ساز نیستند. آبی، بنفش، نارنجی، صورتی و سبز در بالش ها همه با هم کار می کنند تا یک حس هدفمند ایجاد شود. بالش های با تم روستیک همه کنار هم هستند چرا که تم مشابه دارند نه رنگ و الگوی یکسان.

چطور با کوسن و بالش های رنگی دکوراسیون کنید؟

بخوانید: چطور به رنگ های خنثی یک تکان ماهرانه در دکوراسیون فضای خود بدهیم

3- جذب مخالف

چطور با کوسن و بالش های رنگی دکوراسیون کنید؟

یک دکوراتور برجسته با نگاه به اطراف چرخه رنگ ها، رنگی را انتخاب می کند که حداقل شباهت را با دیگران داشته باشد. رنگ های مکمل، همانندی و یکسانی را بطور کامل وارد یک اتاق می کنند و این یک دلیل علمی دارد. رنگ های مختلف توسط گیرنده های نوری مختلف در چشم جذب می شوند، بنابراین داشتن دو رنگ مخالف، باعث استراحت برخی از گیرنده ها می شود. در کنار علم، مخلوط رنگ های سرد و گرم بخوبی عمل خواهند کرد.

حتما بخوانید: چگونه رنگ درست کاناپه را برای دکوراسیون اتاق نشیمن انتخاب کنیم؟

چطور با کوسن و بالش های رنگی دکوراسیون کنید؟

نکته: کماکان بدنبال کمک از سوی رنگ ها هستید؟ "چگونه یک ترکیب رنگ زیبا و آرامش بخش برای دکوراسیون خانه خود انتخاب کنیم؟" را چک کنید تا هر چه نیاز دارید در مورد رنگ های هماهنگ را پیدا کنید.

4-    استفاده از یک رنگ برجسته

چطور با کوسن و بالش های رنگی دکوراسیون کنید؟

راه ساده دیگر برای وارد کردن رنگ به اتاق، استفاده از رنگ های برجسته است. در این مورد، یک اتاق خنثی با یک بالش قرمز پر رنگ داریم که با پاتختی ها و صندلی دسته دار هماهنگی دارد. اگرچه بالش ها رنگی کاملا اشباع دارند ولی باعث افزایش زیاد رنگ اتاق نشده و نیز از زیبایی سنتی هم دور نشده اند.

نکته: یک رنگ برجسته می تواند هر رنگی که هم اکنون در اتاق موجود است، باشد. سعی کنید از کارهای هنری مورد علاقه خود استفاده کرده تا نمای خود را بسازید.

مطالعه کنید: دکوراسیون اتاق نشیمن: انواع چیدمان کوسن روی مبل

5- درون خانواده حفظ کنید

چطور با کوسن و بالش های رنگی دکوراسیون کنید؟

اگر رنگ ها را دوست دارید، ولی نگران مخلوط کردن آنها هستید، به رنگ هایی که دارید تکیه کنید. رنگ کاناپه، تخت یا صندلی را با استفاده از بالش دو برابر کنید. لایه دار کردن قدرت رنگ را افزایش می دهد. بر رنگ ها تاکید حقیقی داشته باشید. راه کلیدی را از ترکیب کردن بالش ها و پارچه ها بیابید. بویژه با پارچه های لوکس، حس تحمل را افزایش دهید.

نکته: اگرچه ابریشم روی ابریشم حس خیلی لوکس ایجاد می کند، بسیار سر هم خواهد بود. وقتی که پارچه ها را باهم ترکیب می کنید، حس ایجاد شده را حفظ کنید، نه فقط نمای آن را.

مطلب پیشنهادی: چیدمان کوسن های زیبا روی مبل: راهنمای دکوراسیون مبلمان

چطور با کوسن و بالش های رنگی دکوراسیون کنید؟

اگر این نکات را دوست داشتید، از آن استفاده کنید. با صدها الگو و تقریبا هر پارچه ای که وجود دارد، به راحتی می توان بهترین بالش و کوسن برای سلیقه شما پیدا کرد. پر کردن خانه شما با قطعاتی که شما آن را دوست دارید، شخصیت را به خانه شما آورده و محیطی ایجاد می کند که در آن شما دوست دارید وقت خود را سپری کنید. آیا این همان کل مسئله نیست؟ در قسمت دیدگاه ها منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

 

منبع: wayfair | تحریریه گروه طراحی دکوراسیون دکوملک

ابزار و طراحی دکوراسیونمبل و کاناپه
فضاها برحسب کاربردمسکونی
فضاهای داخلینشیمن
برچسب ها: 
بالش
نشیمن
کوسن

درباره نویسنده

نويسنده:Negin.Fealegari
عضو و نویسنده گروه تحریریه دکوملک

افزودن دیدگاه جدید