ثبت رایگان کسب و کار

چطور از آینه برای ایجاد فنگ شویی خوب استفاده کنیم؟

شما اینجا هستید

نویسنده: 
zahra.gh

آینه آسپرین فنگ شویی نامیده می شوند، عاقلانه از آنها استفاده کنید! حالا ببینیم چطور می شود از آنها بصورت عاقلانه و هدفمند استفاده کرد. آینه ها یکی از محبوب ترین (و قدرتمند ترین!) درمان های فنگ شویی هستند. آنها بعنوان بیانی برای عنصر آب بکار می روند.

جای مناسب برای آینه ها می تواند انرژی مفیدی به بخش خاص خانه یا محل کار شما بدهد. از آنجا که آینه ها انرژی عنصر فنگ شویی آب را وارد خانه می کنند، بعنوان درمانی موثر در نواحی ای که بیشتر از این عنصر سود می برند، بکار برده می شوند. این یعنی می توان آزادانه از آینه در نواحی شرق (سلامت)، جنوب شرق (پول) و شمال (شغل) استفاده کرد.

چطور از آینه برای ایجاد فنگ شویی خوب استفاده کنیم؟

بیشتر بخوانید:باگوآ فنگ شویی خانه برای منطقه شمالی یا شغلی شما

استفاده توانمند بعدی از آینه ها، جذب انرژی مفید است، که در فنگ شویی، شنگ چی (Sheng Chi) نام دارد. بعنوان مثال آینه ای که به شکلی قرار داده شده که نمای زیبایی را از باغ منعکس می کند، این انرژی خوب را به فضای شما جذب خواهد کرد. آینه ها همچنین برای بزرگ نشان دادن یک محیط و ایجاد نور بیشتر بکار می روند. بعلاوه، از آنجا که آینه ها نمایش عالی برای عنصر آب هستند، آنها انرژی تازگی و آرامش را به هر محیطی می دهند. بنابراین، اگر متوجه شدید که انرژی خانه شما خیلی سردرگم است، چند آینه قرار دهید تا انرژی خانه تجدید شود.

چطور از آینه برای ایجاد فنگ شویی خوب استفاده کنیم؟

به بیان دیگر، اگر شما در محیطی پر از استرس زندگی می کنید، قرار دادن آینه ها بصورت استراتژیک انرژی را آرام می کند. آینه ها را به شیوه ای استراتژیک قرار دهید، چرا که با قرار دادن آینه به شیوه ای بد، همه چیز خراب خواهد شد. در خصوص فنگ شویی آینه ها، همیشه خوب است بدانید چه کاری می خواهید انجام دهید و عاقلانه دکوراسیون کنید.

بیشتر بدانید: بهترین فنگ شویی برای دکوراسیون حمام منطقه پول شما

سه نوع آینه در فنگ شویی بکار می رود:

1- آینه های معمولی که توسط شکل (بیضی، گرد، مربعی) و جنس فریم (چوب ، فلز و ...) مشخص می شوند. بعنوان مثال، یک آینه گرد در یک فریم برگ شکل طلایی رنگ، می تواند درمان ثروت و فراوانی خوبی در فنگ شویی باشد و در منطقه فنگ شویی پول در خانه یا محل کار شما بخوبی کار خواهد کرد.

چطور از آینه برای ایجاد فنگ شویی خوب استفاده کنیم؟

حتما بخوانید: نظریه 5 عنصر فنگ شویی: چرخه های مولد و مخرب

2- آینه های مقعر: در فنگ شویی، آینه های باگوآ مقعر عمدتا در بیرون بکار می روند. آینه ها یک انعکاس بالا به پایین و متراکم ایجاد می کنند.
3- آینه های محدب: کیفیت محافظتی داشته و بعنوان یک چشم مراقب عمل می کنند. عمدتا در فنگ شویی در بیرون بکار می روند، اگرچه می توان در داخل هم از آنها استفاده کرد، بویژه اگر قاب زیبایی داشته باشند. آینه باگوآ یک نوع خاص از درمان فنگ شویی است که نباید درون خانه بکار رود.

چطور از آینه برای ایجاد فنگ شویی خوب استفاده کنیم؟

بهترین نواحی فنگ شویی که می توان در آن آینه داشت:

  • شرق (سلامتی و خانواده)
  • جنوب شرق (ثروت و فراوانی)
  • شمال (شغل و مسیر در زندگی).

مناطق فنگ شویی که نباید در آن آینه بزرگ قرار دهید:

  • جنوب (شهرت و نامداری)
  • دقیقا روبروی درب اصلی
  • دقیقا روبروی تختخواب
  • بالای تختخواب.

چطور از آینه برای ایجاد فنگ شویی خوب استفاده کنیم؟

هم چنین قرار دادن آینه ها به گونه ای که مستقیما همدیگر را منعکس کنند فنگ شویی خوبی نخواهد بود. این کار باعث ایجاد یک انرژی خیلی فعال و تضعیف کننده می شود که در خانه شما فنگ شویی خوبی را تقویت نخواهد کرد.
اگر آینه های کوچکی در خانه دارید، حداقل یک آینه تمام قد داشته باشید بطوریکه آینه ها بطور کامل یکدیگر را ببینند (بجای آنکه آینه هایی داشته باشید که فقط تصویر ناکاملی از هم داشته باشند). این به عزت نفس بیشتر شما کمک کرده و نیز حس قوی تری از امنیت درونی در شما ایجاد خواهد کرد. نیازی به گفتن نیست که نگهداشتن آینه ای که شکسته است فنگ شویی بدی خواهد بود.

مطلب پیشنهادی: چگونه عناصر فنگ شویی در قالب اشکال بیان می شوند

چطور از آینه برای ایجاد فنگ شویی خوب استفاده کنیم؟

در فنگ شویی، آینه ها بسیار قدرتمند در نظر گرفته می شوند بنابراین هوشمندانه از آنها در اطراف خانه خود استفاده کنید. در قسمت دیدگاه ها نظرات و پیشنهادات خود را لطفا بیان نمائید.

برای گرفتن وقت مشاوره فنگ شویی و داشتن یک دکوراسیون منظم طبق قواعد اصلی فنگ شویی می توانید با شماره زیر تماس گرفته یا در تلگرام پیام ارسال کنید. نام دکوملک را بخاطر بسپارید. 

شماره تماس: 09357803915

 

منبع: RODIKA TCHI | تحریریه گروه طراحی دکوراسیون دکوملک
 

سبک زندگیفنگ شویی
برچسب ها: 
آیینه
عناصر فنگ شویی
فنگ شویی
فنگ شویی ناحیه باگوآ

درباره نویسنده

نويسنده:zahra.gh
نویسنده و عضو گروه تحریریه دکوملک

افزودن دیدگاه جدید