ثبت رایگان کسب و کار

پرده هایی گیرا و چشم نواز برای پنجره آشپزخانه

شما اینجا هستید

نویسنده: 
Negin.Fealegari

 پرده های پنجره آشپزخانه می توانند اثر عجیبی بر فضای آشپزخانه شما داشته باشند. برای یک اثر گذاری کاملا فردی، مواردی انتخاب کنید که سبک زندگی خود را بیان کنند. پرده های آشپزخانه می تواند فرم های مختلفی داشته باشد و یکی از ساده ترین راه ها برای ایجاد یک اثر دیداری در این مکان است.

پرده هایی گیرا و چشم نواز برای پنجره آشپزخانه

پرده معمولی می تواند برای هر سبک یا اندازه ای به کار رود و نیازی نیست که حتما پرده گران باشد تا نمایی زیبا داشته باشد.انواع مختلفی از پرده ها وجود دارند. هر چند شکل و سبک پنجره و همچنین بودجه ی شما به شما در تعیین آن کمک خواهد کرد.

بیشتر بدانید: چگونه یک دکوراسیون هوشمندانه برای آشپزخانه کوچک خود داشته باشیم

پرده هایی گیرا و چشم نواز برای پنجره آشپزخانه

جستجوی آنلاین برای پنجره ی آشپزخانه راهی ایده آل برای برآورده کردن تصورات شماست.پرده ها و پوشش های پارچه ای پنجره، تنها موردی کوچک از بی شمار گزینه های موجود هستند. افزودن الگو و رنگ را در نظر بگیرید.

پرده هایی گیرا و چشم نواز برای پنجره آشپزخانه

اگر سبک مدرن را می پسندید، طرحی خنثی انتخاب کنید. اگر آشپزخانه شما کوچک است، می توانید با انتخابی مناسب، آن را بزرگتر و متعادل تر کنید. الگوهای هندسی یا سبک های نامتقارن می توانند اثر بصری قابل توجهی داشته باشند. اگر شخصی سازی مهم است، تلاش کنید امکان دیدن بیرون را داشته باشد و نور خورشید در محیط منعکس شود. ولی از بیرون دید نداشته باشید.

بیشتر بخوانید: نکاتی کاربردی برای نورپردازی آشپزخانه

پرده هایی گیرا و چشم نواز برای پنجره آشپزخانه

اگر شخصی سازی اهمیت ندارد، یک پارچه ساده جلوی پنجره نیز می تواند کار خود را انجام دهد. این فرصتی است برای درخشش خلاقیت شما. اگر شما پنجره های بزرگ با شکل های نامنظم دارید، نیم پرده های پارچه ای مانند و علامت های جالب روی پنجره است که می توانید به نمایش بگذارید. کارهای نامتقارن می تواند پنجره های نامنظم را متعادل ساخته و حس معاصر بودن را به آشپزخانه بدهد. پرده های این اتاق می توانند اثر شگرفی بر محیط شما داشته باشند.

مطالب بیشتر: راهنمای شناسایی سبک دکوراسیون خانه خود

پرده هایی گیرا و چشم نواز برای پنجره آشپزخانه

لطفا چنانچه در مورد این مطلب نظر و یا پیشنهادی دارید، آن را حتما در قسمت دیدگاه ها مطرح نمائید.

 

منبع: hgtv | گروه تحریریه دکوملک

ابزار و طراحی دکوراسیونپرده
فضاها برحسب کاربردمسکونی
فضاهای داخلیآشپزخانه
فضاهای داخلیدرب و پنجره
برچسب ها: 
آشپزخانه
پرده
پنجره

درباره نویسنده

نويسنده:Negin.Fealegari
عضو و نویسنده گروه تحریریه دکوملک

افزودن دیدگاه جدید