ثبت رایگان کسب و کار

ویژگی صندلی فست فود مناسب کدامند؟

شما اینجا هستید

نویسنده: 
آربروسک

شاید برای شما هم پیش آمده است که در رستوران، فست فود یا کافی شاپ زمان خوردن غذا احساس راحتی نکنید و از صندلی رضایت نداشته باشید. در آن زمان ایده های خوبی به ذهن افراد می رسند که برای تولید کننده صندلی فست فود مناسب اند.

بخش مهمی از رضایت مشتری فست فود و رستوران به تجهیزات پذیرایی نظیر میز و صندلی باز می گردد. اگر میز و صندلی نا مناسبی برای این کار در نظر گرفته شود نه تنها مشتری با لذت نمی تواند غذایش را تمام کند بلکه سعی دارد هرچه سریعتر از آنجا خارج شود. این موضوع همان دلیلی است که مشتری را قانع می کند تا بار دیگر سراغ شما نیاید.

اما اگر میز و صندلی رستوران بسیار سنجیده و به جا انتخاب شوند بدون شک حس آرامش آنها باعث می شود مشتری بسیاری از کمبود های دیگر نظیر طول کشیدن آماده شدن سفارش را حس نکند و یا آنکه فراموش کند.

میز و صندلی فست فود

ارتفاع صندلی

اگر ارتفاع صندلی کم یا زیاد باشد بدون شک کسی که روی آن مینشیند احساس خوبی نخواهد داشت. صندلی باید طوری باشد که پای شخص بدون آویزان شدن یا جمع شدن روی زمین قرار بگیرد و هم چنین به میز هم کاملا مشرف باشد.

راحتی صندلی

صندلی های خشک و غیر قابل انعطاف همان حس نشستن روی نیمکت های فلزی پارک را دارند. سعی کنید صندلی انتخاب کنید تا علاوه بر نشیمن نرم و راحت پشتی نرمی داشته باشند. هر چه باشد راحتی بسیار مهم است.

جنس صندلی

معمولا صندلی ها از جنس چوب، فلز و پلاستیک خشک ساخته می شوند. بدون شک جنس فلزی از همه مستحکم تر است اما جنس چوبی زیباترین دکور را دارد. اینکه صندلی تنها محکم باشد شرط نیست باید رنگ و طراحی آن هم به گونه ای باشد که شیک باشد تا تاثیر منفی بر دکوراسیون فست فود یا رستوران نداشته باشد.

ابزار و طراحی دکوراسیونمیز و صندلی
برچسب ها: 
رستوران
فست فود
میز و صندلی

درباره نویسنده

نويسنده:آربروسک

افزودن دیدگاه جدید