ثبت رایگان کسب و کار

نکات موثر در طراحی داخلی رستوران و فست فود

شما اینجا هستید

نویسنده: 
آربروسک

طراحی داخلی فست فود امریست که هم بر روند جذب مشتری و هم بر معرفی کیفیت غذاهای آن تاثیر دارد. بدون شک مشتری های وقتی دکوراسیونی ساده مانند یک کافه قدیمی را ببینند برای خوردن پیتزا سراغ تان نخواهند آمد.

اگرچه کیفیت غذا نقشی اساسی در جذب مشتری دارد اما ظاهر مغازه نیز چندان بی تاثیر نیست. بیش از حد معمولی بودن فقط مشتری های محلی را در پی دارد!

سطح کلاس کاری؛ زمان طراحی داخلی لازم است تا کلاس کاریتان را مشخص کنید. اگر در محله ای معمولی هستید بیش از حد لوکس بودن می تواند نتیجه ای معکوس در پی داشته باشد. افراد با توان مالی متوسط و یا پایین دوست ندارند در جایی لوکس برای خوردن یک وعده غذا جیبشان خالی شود.
تصور عامه مردم این است که مکان های لوکس گرانتر هستند پس مشخص کردن کلاس کاری برای طراحی داخلی بسیارمهم است.

طراحی داخلی فست فود

سبک ایرانی یا فرنگی؛ اگر در نزدیکی یک موزه یا جاذبه گردشگری هستید بهتر است از سبک طراحی ایرانی استفاده کنید. گردشگران و توریست ها تا دلتان بخواهد رستوران و فست فود لوکس به سبک فرنگی دیده اند. کمی اصالت ایرانی را چاشنی کارتان کنید تا تاثیرش را ببینید!

عناصر تبیلغات؛ اگرچه کسی که یک بار مشتری شما شده باید بر اساس کیفیت غذا و قیمت شما را برای بار دیگر انتخاب کند اما استفاده درست از عناصر تبلیغاتی نیز بسیار موثر است. (تابلوی معرف کسب و کار شما که به طور معمول در فضای بیرونی نصب می گردد، تابلوهای با کیفیت تبلیغاتی مرتبط با انواع غذاهایی که ارائه می دهید و حتی منوی غذایی)

رنگ بندی؛ استفاده از رنگ های متناسب با حال و هوای محیط کار، غذا خوردن در فست فودی که شبیه به بیمارستان باشد اصلا برای کسی جذاب نخواهد بود. سعی کنید دیوارپوش، کف پوش، میز و صندلی ها را به نحوی با هم ست یا متضاد کنید.

نورپردازی؛ یکی از حقوق اصلی مشتریان شما این است که در محیطی تمیز و روشن و همراه با نور کافی بتوانند غذای خود را میل کنند. شدت نور و نوع نور پردازی که از آن در بخش های مختلف محیط داخلی رستوران یا فست فود استفاده شده است، می توانند تجربه ی متفاوتی را برای مشتریان ایجاد نماید. شما به وسیله نور و رنگ ها و در ترکیب با رایحه ی لذت بخش غذاها می توانید احساسات متفاوتی را برای آنان خلق نمایید.

ابزار و طراحی دکوراسیون
برچسب ها: 
دکوراسیون
طراحی داخلی
فست فود

درباره نویسنده

نويسنده:آربروسک

افزودن دیدگاه جدید