ثبت رایگان کسب و کار

نکات مهم در انتخاب و نصب میز تلویزیون

شما اینجا هستید

نویسنده: 
آربروسک

از زمانی که تلویزیون های صفحه تخت بزرگ راهشان به خانه ها باز شد. تغییرات بزرگی در دکوراسیون منزل ایجاد کردند. برای نصب تلویزیون میز چوبی یا شیشه ای مورد استفاده قرار گرفت و یا طرز چیدن مبلمان نسبت به محل قرار گیری تلویزیون تعیین می شود.

در واقع محل قرارگیری تلویزیون که مشخص شود بسیاری از مشکلات حل خواهند شد. بنا به اندازه و شکل تلویزیون تان می توانید انتخاب های متنوعی برای خرید میز تلویزیون داشته باشید. اما قبل از اقدام به خرید مواردی وجود دارند که لازم است به آنها دقت شود.

سایز تلویزیون: با توجه به اندازه تلویزیون و فضای خانه می توانید گزینه های متنوعی انتخاب کنید. اما دقت داشته باشید که لازم است عرض میز از تلویزیون بیشتر باشد. از طرفی اگر فضای محدودی در خانه دارید می توان ازنمونه های دیواری استفاده کرد. همانطور که می دانید تلویزیون های جدید قابلیت نصب بر روی دیوار را دارند.

رنگ دیوارها: اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارند همه چیز را ست کنند لازم است زمان انتخاب میز تلویزیون به رنگ دیوارها، مبلمان، میز نهارخوری و مواردی اینچنین دقت شود. بعنوان مثال اگر رنگ دیوارها روشتن است میز تلویزیون را کمی تیره انتخاب کنید.

رنگ پرده ها: اگر محل قرار دادن میز تلویزیون نزدیک پرده هایخانه است. بهتر است آنرا با رنگ پرده ها تطابق دهید.

ارتفاع میز تلویزیون: تلوزیون باید در محلی قرار گیرد که با توجه به دور و نزدیکی مبلمان و ارتفاع آنها تماشای تلویزیون بی دردسر باشد. ارتفاع میز را با توجه به راحتی تماشاگر انتخاب کنید.

نورهای مزاحم را حذف کنید: میز تلویزیون های متحرک تا حد زیادی مشکل نورهای مزاحم را حل کرده اند اما زمانی که می خواهید آنرا نصب کنید دقت کنید که نور پنجره یا چراغ داخل تلویزیون نیوفتد. این نورها یکی از مزاحمت های بزرگ تماشای تلویزیون هستند.

سیستم های صوتی: اگر اهل گوش دادن موزیک با صدای بلند هستید و سیستم های صوتی بزرگی دارید بهتر است قبل از خرید میز فکر جای آنها را هم در کنار تلوزیون بکنید.

ابزار و طراحی دکوراسیونمیز تلویزیون
برچسب ها: 
دکوراسیون داخلی
میز ال سی دی
میز تلویزیون

درباره نویسنده

نويسنده:آربروسک

افزودن دیدگاه جدید