ثبت رایگان کسب و کار

نکات فنگ شویی برای تمام نواحی باگوآ خانه شما

شما اینجا هستید

نویسنده: 
zahra.gh

تنها زمانی فنگ شویی می تواند تغییرات مطلوب در زندگی شما ایجاد کند که شما باگوآ را بشناسید، یعنی نقشه انرژی فنگ شوئی خانه خود را بدانید. زمانی که  باگوآ خانه خود را بشناسید خواهید دانست که کدام بخش های خانه شما نیاز به توجه بیشتری دارند. در نتیجه بخش های خاصی از زندگی خود را تقویت خواهید کرد، از جمله عشق و ازدواج، شغل یا سلامت.

چرا باگوآ خانه شما برایتان اهمیت دارد؟ چونکه در فنگ شویی هر بخش از خانه شما با یک قسمت خاص از زندگی ارتباط دارد. بنابراین از این نکات ساده برای تمام نواحی خانه خود استفاده کنید تا به تعادل زندگی خود کمک کرده و پذیرای تغییراتی باشید که انتظار آن را داشتید. بهتر است با منطقه فنگ شویی شغل شروع کنیم. در ادامه، این نکات مربوط به منطقه شمال خانه خود را بخوانید.

بیشتر بخوانید: چطور از آینه برای ایجاد فنگ شویی خوب استفاده کنیم؟

منطقه باگوآ شمال: شغل

نکته منطقه فنگ شویی شمال: از عناصر آب و فلز در دکوراسیون منطقه باگوآ شمال استفاد کنید. فقط مواردی انتخاب کنید که مطابق سلیقه شما باشد و در خانه خوب به نظر برسد.

نکات فنگ شویی برای تمام نواحی باگوآ خانه شما

منطقه باگوآ شمال شرق: معنویت و رشد فردی

نکته منطقه فنگ شویی شمال شرق: از عناصر آتش و زمین در این منطقه استفاده کنید تا اینکه انرژی فنگ شویی خوبی ایجاد کرده و آن را تقویت کنید. می توانید در تصاویر خاص یا کارهای هنری انتخابی خود با رنگ ها کار کنید. از جمله تصویری از یک کوهستان بکار ببرید (عنصر فنگ شویی زمین).

بیشتر بدانید: ثبت شرکت در عمان

نکات فنگ شویی برای تمام نواحی باگوآ خانه شما

منطقه باگوآ شرق: سلامتی و خانواده

نکته منطقه فنگ شویی شرق: از عناصر چوب، آب و زمین در این منطقه استفاده کنید. می توانید دیوار را با رنگ قهوه ای گرم (رنگ زمین) نقاشی کنید. یک آینه زیبا (آب) آویزان کنید یا این منطقه را با چند گیاه شاداب و متنوع (چوب) دکوراسیون کنید.

نکات فنگ شویی برای تمام نواحی باگوآ خانه شما

حتما بخوانید: استفاده از انرژی نور برای فنگ شویی خوب

منطقه باگوآ جنوب شرق: ثروت و فراوانی

نکته منطقه فنگ شویی جنوب شرق: از عناصر فنگ شویی آب، چوب و زمین در این منطقه استفاده کنید. از آنجا که این منطقه با جریان ثروت و فراوانی ارتباط دارد، به نمایش انرژی موفقیت در تمام موارد فنگ شویی بکار رفته توجه داشته باشید. می توانید آینه ای با فریم طلایی (آب)، تصویر مناظر سر سبز (چوب) یا رنگ های گرم زمینی (زمین) در پارچه ها و روکش ها انتخاب کنید.

نکات فنگ شویی برای تمام نواحی باگوآ خانه شما

منطقه باگوآ جنوب: شهرت و نامداری

نکته منطقه فنگ شویی جنوب: از عناصر آتش و چوب در این بخش استفاده کنید. دکوراسیون مناسب برای این بخش می تواند هر وسیله دکوری با عنصر آتش باشد؛ از رنگ قرمز گرفته تا بالش های بنفش روی کاناپه. رنگ های سبز و قهوه ای عنصر چوب را می توان با گیاهان یا تصویر هنری آنها بکار برد.

مطلب پبشنهادی: مراحل فنگ شویی برای داشتن یک دکوراسیون پر انرژی در خانه

نکات فنگ شویی برای تمام نواحی باگوآ خانه شما

 منطقه باگوآ جنوب غرب: عشق و ازدواج

نکته منطقه فنگ شویی جنوب غرب: از عناصر آتش و زمین در این بخش استفاده کنید. از آنجا که این منطقه با انرژی عشق و ازدواج ارتباط دارد، به نماد های بکار رفته در دکوراسیون این بخش دقت داشته باشید. فقط مواردی انتخاب کنید که با شما از عشق، اعتماد و خوشی زناشویی سخن بگوید.

پیشنهاد ویژه: فنگ شویی عشق: نکاتی برای منطقه عشق و ازدواج

نکات فنگ شویی برای تمام نواحی باگوآ خانه شما

منطقه باگوآ غرب: خلاقیت و کودکان

نکته منطقه فنگ شویی غرب: از عناصر فلز و زمین در دکوراسیون این بخش استفاده کنید. می توانید زمینه رنگی سفید یا خاکستری بصورت غالب بکار ببرید و نیز تصاویری بکار ببرید که از خلاقیت و انرژی کودکان با شما سخن بگوید.

نکات فنگ شویی برای تمام نواحی باگوآ خانه شما

بیشتر بخوانید: 8 نکته دکوراسیون برای منطقه پول

منطقه باگوآ فنگ شویی شمال غرب: مردم مفید و برکت

نکته منطقه فنگ شویی شمال غرب: از عناصر زمین و فلز در دکوراسیون این بخش استفاده کنید. از آنجا که این بخش انرژی افراد مفید در زندگی شما را تامین می کند، حتما احساس قدردانی را در دکوراسیون این منطقه خانه خود بکار ببرید.

نکات فنگ شویی برای تمام نواحی باگوآ خانه شما

لطفا تجربیات و احساسات مثبتی که تا بحال توانسته اید با نکات فنگ شویی در زندگی خود وارد کنید را در قسمت دیدگاه ها با ما به اشتراک بگذارید. اگر تا بحال کاری در این زمینه انجام نداده اید، توصیه می کنیم با کسب اطلاعات دقیق تر و بیشتر در سایت طراحی دکوراسیون دکوملک، فنگ شوئی را تجربه کرده و آرامش و جریان انرژی را در خانه و فضای خود وارد کنید.

برای گرفتن وقت مشاوره فنگ شویی و داشتن یک دکوراسیون منظم طبق قواعد اصلی فنگ شویی می توانید با شماره زیر تماس گرفته یا در تلگرام پیام ارسال کنید. نام دکوملک را بخاطر بسپارید. 

شماره تماس: 09357803915

 

منبع: thespruce | تحریریه گروه طراحی دکوراسیون دکوملک

سبک زندگیفنگ شویی
برچسب ها: 
دکوراسیون و فنگ شویی
عناصر فنگ شویی
فنگ شویی
ناحیه باگوآ

درباره نویسنده

نويسنده:zahra.gh
نویسنده و عضو گروه تحریریه دکوملک

افزودن دیدگاه جدید