ثبت رایگان کسب و کار

نکات باگوآ فنگ شویی برای منطقه بخشش و افراد کمک رسان خانه شما

شما اینجا هستید

نویسنده: 
M0hAmAd aLi

نکات و درمان هایی برای فنگ شویی خوب در منطقه باگوآ افراد کمک رسان در خانه شما در این مقاله ارائه شده اند. عنصر فنگ شویی منطقه باگوآ مردم کمک رسان، فلز است. بنابراین درمان هایی که ارائه می شوند باید از عنصر فلز باشد یا از عنصری که آن را تغذیه می کند (عنصر زمین، فلز را تغذیه می کند).

نکات باگوآ فنگ شویی برای منطقه بخشش و افراد کمک رسان خانه شما

منطقه ای از زندگی که به منطقه باگوآ شمال غرب خانه شما متصل است (یا سمت راست پایین، اگر از باگوآ BTB استفاده می کنید) افراد کمک رسان و بخشش نامیده می شود. بنابراین توصیه می شود که همواره حداقل در برخی از درمان های فنگ شویی جنوب غرب، انرژی برای کمک به جذب افراد سود رسان در زندگی شما، بیان شود. همچنین بیان گرایش شما به تمام انرژی کمک رسان (مفید) در زندگی مهم است. این منطقه باگوآ فنگ شویی منطقه ایده آل برای بیان گرایش شما است.در اینجا چیزهایی که به فنگ شویی خوب در منطقه باگوآ افراد کمک رسان در خانه یا اداره شما کمک می کند آمده است.

بیشتر بخوانید: محل یابی دقیق منطقه پول و ثروت فنگ شویی: متداول ترین چالش ها

نکات باگوآ فنگ شویی برای منطقه بخشش و افراد کمک رسان خانه شما

1. اثری هنری با انرژی شدید عنصر فلز: از تصاویری که بیان کننده عنصر فلز هستند، استفاده کنید.

2. هنر بیان کننده انرژی سپاسگزاری: بری افتن تصاویری تمرکز کنید که سپاسگزاری شما برای همه بخش ها در زندگی را بیان کند. به رنگ های هنری که انتخاب می کنید توجه کنید. چرا که درمان فنگ شویی از رنگ های شدید عناصر آتش یا آب در منظقه شمال غربی خانه شما اجتناب می کند.

3. هنر عنصر زمین: اثرات هنری انتخاب کنید که از رنگ های عنصر زمین یا خاک استفاده شده است.

بیشتر بدانید: نکات فنگ شویی برای منطقه باگوآ شهرت شما

نکات باگوآ فنگ شویی برای منطقه بخشش و افراد کمک رسان خانه شما

4- تصاویر یا عکس های بانی های خیر و نیکوکاران را بررسی کنید: منطقه افراد کمک رسان و بخشش ها، همچنین از انرژی سفر پشتیبانی می کند. پس اگر می خواهید بیشتر سفر کنید، این انرژی را در اینجا بیان کنید. می توانید این کار را با عکس های سفر، نقشه ها و غیره انجام دهید. تصویر افرادی که به شما کمک کرده اند در زندگی رشد کنید نیز برای نمایش در این منطقه خوب می باشند.

حتما بخوانید: نکات فنگ شویی برای منطقه باگوآ سلامت و خانواده شما

5- نور های بلند: نورپردازی، فنگ شویی خوبی برای هر منطقه باگوآ می باشد. می توانید هر اندازه ای را برای تجهیزات نوری بعنوان درمان فنگ شویی بکار ببرید. هرچند، اطمینان داشته باشید که اندازه، نما و طرح کلی لوازم روشنایی و نورپردازی شما با دکوراسیون کلی اتاق و خانه شما همخوانی داشته و تناسب هماهنگی با اطراف شما دارد.

نکات باگوآ فنگ شویی برای منطقه بخشش و افراد کمک رسان خانه شما

6- لوازم عناصر فلز یا زمین: این لوازم شامل مجسمه های بلند ، لوازم دکوری با شکل ها و رنگ های عنصر فلز (سفید، خاکستری) می باشد. به استفاده از شکل عناصر فلز یا زمین برای تقویت بیشتر این منطقه توجه کنید. از شکل های عنصرهای آتش و آب در دکوراسیون این منطقه دوری کنید.

مطلب پیشنهادی: باگوآ فنگ شویی خانه برای منطقه شمالی یا شغلی شما

7- می توانید دیوار های این منطقه را با رنگ های عنصر فلز یا زمین رنگ کنید.

نکات باگوآ فنگ شویی برای منطقه بخشش و افراد کمک رسان خانه شما

پیشنهاد ویژه: نظریه 5 عنصر فنگ شویی: چرخه های مولد و مخرب

لطفا نظرات و پیشنهادات خود و صد البته تجربیات خود در مورد رعایت کردن نکات فنگ شویی و تاثیر آنها در زندگی تان را، در قسمت دیدگاه ها مطرح نمائید.

برای گرفتن وقت مشاوره فنگ شویی و داشتن یک دکوراسیون منظم طبق قواعد اصلی فنگ شویی می توانید با شماره زیر تماس گرفته یا در تلگرام پیام ارسال کنید. نام دکوملک را بخاطر بسپارید. 

شماره تماس: 09357803915

 

منبع: Rodika Tchi | تحریریه گروه طراحی دکوراسیون دکوملک

سبک زندگیفنگ شویی
برچسب ها: 
باگوآ
فنگ شویی
منطقه بخشش فنگ شویی

درباره نویسنده

نويسنده:M0hAmAd aLi
مدیر گروه تحریریه سایت دکوملک

افزودن دیدگاه جدید