ثبت رایگان کسب و کار

نکاتی برای چیدمان اتاق غذاخوری کوچک

شما اینجا هستید

نویسنده: 
admin

ایده هایی برای غذاخوری کوچک

در ابتدا باید بگوییم که می توانید رویاهای خود را در یک فضای کوچک هم پیاده سازی کنید، پس نگذارید یک فضای کوچک رویاهای شما را به دست فراموشی بسپارد.
آیا می خواهید از تمام پتانسیل اتاق غذاخوری کوچک خود استفاده کنید؟ کافیست میز و صندلی غذاخوری کوچک خریداری کنید و از تمام فضای اتاق برای دکوراسیون استفاده کنید تا بتوانید لذت غذا خوردن در یک اتاق غذاخوری زیبا را تجربه کنید.

طراحی مدور را فراموش نکنید

یک میز غذاخوری گرد با صندلی های بدون دسته برای اتاق غذاخوری کوچک خود انتخاب کنید تا جلوه فضا را افزایش دهید. تمرکز خود را روی فضاهای کوچک نگه دارید و توجه به جزئیات را فراموش نکنید. از رنگ های شیرین و پاستل ها برای انتخاب رنگ در این فضا استفاده کنید. روی دیوار قسمتی که میز غذاخوری را قرار داده اید، از طرح های دایره ای و مدور استفاده کنید تا جلوه این منطقه را افزایش دهید.

روی هر سانتی متر از فضا کار کنید

اجازه ندهید تا فضای کوچکی که در اختیار دارید، شما را محدود کند. می توانید با استفاده از یک میز غذاخوری کوچک و وسایل کوچک و باریک فضای بیشتری را در اختیار بگیرید. حتی می توانید با اتفاده از آویزن کردن برخی از وسایل و با بهره گیره از طبقاتی که روی دیوار نصب می شوند، فضای بیشتری را در اختیار بگیرید. فضای خود را با کمک گیری از چراغ هایی که روی دیوار نصب می کنید، بیشتر کنید.

به مبلمانی که در فضا قرار می دهید، دقت کنید

برای طراحی اتاق غذاخوری، از یک پالت رنگی استفاده کنید. دیوارها و کف را ساده نگه دارید و اجازهدهید یبک مینیمال خود را حفظ کند. یک میز گرد خریداری کنید و از صندلی های که زیر میز می روند استفاده کنید تا فضای بیشتری را در اختیار بگیرید.  این صندلی ها هیچ  گوشه ای ندارند و فضای کمی اشغال می کنند و به راحتی جا به جا می شوند. قبل از خرید به سایز فضا و میزی که در اختیار دارید، دقت کنید. در کنار تمامی این موارد، به راحتی مبلمانی که قرار است خریداری کنید، توجه نمایید. لازم به ذکر است که صندلی های تاشو از بهترین گزینه ها برای فضاهای کوچک است.

گوشه ها طراحی کنید

اگر اتاق غذاخوری کوچک شما گوشه ای دارد، می توانید گوشه اتاق را دکور کنید. از وسایل دکوراتیو رنگی در گوشه اتاق استفاده کنید و جلوه هنری به اتاق بخشید. در آن گوشه، از یک نیمکت غذاخوری استفاده کنید تا در زمانی که به آن نیازی نیست، به راحتی زیر میز قرار گیرد. این بهترین ایده برای میزهای غذاخوری دو نفره است.

فراتر از فضایی که در اختیار دارید فکر کنید

ممکن است شما اتاقی برای ایجاد فضایی برای غذاخوری در اختیار نداشته باشید. نگران نباشید، می توانید نگاهی به فضایی که در اختیار دارید، بیندازید تا خود فضایی کوچک برای غذاخوری ایجاد کنید. اگر راهرویی دارید، با قرار دادن یک میز غذاخوری باریک واستفاده از دیوارکوب برای روشنایی، به راحتی یک فضای کوچک برای غذاخوری ایجاد کنید.

فضای غذاخوری را در کنار پنجره بر پا کنید.

اگر میز غذاخوری را در کنار پنجره قرار دهید، می توانید فضای گسترده تری به نمایش بگذارید. نیمکت ها را در کنار پنجره قرار دهید تا هیچ فضایی را از دست ندهید. همچنین میتوانید از پارچه های رنگی برای تزئین میز و مبلمان استفاده کند تا جلوه فضا را بیشتر کنید.

منبع:www.idealhome.co.uk/dining-room/small-dining-room-ideas-35006

برچسب ها: 
اتاق غذاخوری، میز غذاخوری، میز و صندلی غذاخوری

درباره نویسنده

نويسنده:admin

افزودن دیدگاه جدید