ثبت رایگان کسب و کار

معرفی رنگ های جدید سطوح جامد سامسونگ استارون در سال 2015

شما اینجا هستید

نویسنده: 
M0hAmAd aLi

سطوح جامد استارون یا سنگ های مصنوعی استارون، توسط رهبر تکنولوژی، شرکت سامسونگ، ایجاد شده و از یک ماده معدنی طبیعی و خالص بدست آمده از بوکسیت و مخلوط با یک رزین اکریلیک خالص پیشرفته تشکیل شده است. ترکیب این مواد، سطوح اعلاء استارون در جهان را نتیجه داده است.

سامسونگ استارون "مجموعه عالی" (Supreme™ Collection) و جدیدی را معرفی کرده است که منظر و زیبایی سنگ طبیعی را اتخاذ کرده در حالی که امتیازات تعمیر و نگهداری آسان و قابلیت های پیوستن سطوح را داراست. انتشار 10 رنگ جدید در مجوعه عالی، ویژگی های الگوهای موج مجزا در رنگ ها، روشنی ها و وضوح های متفاوت را نمایان می کند. این ده رنگ جدید عبارتند از: رنگ چوپانی، نمای اقیانوس، دلفی، ابر گونه، لجنی، پل طبیعی، رنگ طلوع، رنگ گیاهان ماگنولیا، گل قاصدک و رنگ تند پِرِستو (Presto).

رنگ چوپانی: این رنگ از عناصر یک حومه آرام با هوایی صاف و روشن الهام گرفته است. اشکال زمینه و آسمان به گونه ای کوچک شده اند که رنگ بیانگر سادگی خاکی می باشد.

نمای اقیانوس: هنگامی که امواج در یک ساحل سفید خروشان می شوند، قطرات آب کف آلود از هم جدا شده و به اشکال بنیانی که به انسان احساس طراوت و شادابی و طبیعت می دهند، تبدیل می شوند. در همان راه، این الگوی سوسو زدن لطیف است که ایجاد یک فضای با طراوت می کند.

مطلب پیشنهادی: چگونگی مراقبت از سطوح حجمی استارون و سینک آشپزخانه

دلفی: این رنگ برای زندگی خلوص والا و روح سفید را به ارمغان می آورد. این رنگ تعاریف بسیاری از درون سفید نمایان کرده و فضایی با یک پس زمینه سفید ترد و امواج نرم و سفید و لطیف را دگرگون می کند.

مطلب پیشنهادی: اسرار و روانشناسی رنگ قرمز

ابر گونه: این رنگ ترکیبی از دوگانگی آسمان ابری ملایم سفید و خاکستری سیمان ساختمان بوده و الگوهای ملایم و رنگ های سرد، ایجاد یک محیط آرامش بخش می کنند.

مطلب پیشنهادی: ایده های اتاق غذاخوری در سبک روستیک

لجنی: این رنگ شامل قهوه ای عمیق و غنی که بیانگر احساس لوکس بودن و صلح است، می باشد. با تن های خاکی تیره که توسط الگوهای شنی روشن تر هایلایت شده، این رنگ فضای مجلل ایجاد کنید.

مطلب پیشنهادی: چند ایده مقرون به صرفه برای دکوراسیون خانه شما

پل طبیعی: این رنگ منعکس کننده سنگ آهک نرم و پایدار طبیعی بوده و ترکیبی از رنگ های تن در تن و الگوهایی شامل سطح پوشیده از پرهای ملایم است که ایجاد یک فضای امن و گرم می کند، می باشد.

مطلب پیشنهادی: تسخیر سبک جذاب جهانی و قدیمی سنگ های آنتیک برای کف

رنگ طلوع: حتی شلوغی زندگی شهری توسط گرمای آرامش بخش سپیده دم، خاموش می شود. این الگو، شبیه سازی بخش بیرونی بتن با رگه های خاکستری را که تولید یک فضای مدرن آرام بخش را می کند، می باشد.

مطلب پیشنهادی: افزایش ثروت و جذب پول با قوانین فنگ شویی

رنگ گیاهان ماگنولیا: به مانند نگاه دزدانه و خجالتی جوانه های ظریف شکوفه های سفید که در قطره هایی از رطوبت مه صبحگاهی گرفتار شده اند، می باشد. این رنگ، ذرات ریز و مه دود نرم که برای هر نوع کاربردی، ایجاد آرامش می کنند را، نمایان می کند.

مطلب پیشنهادی: ایده های چشمگیر روشنایی و درخشان کردن گذرگاه های حیاط

قاصدک: متشکل از تن های گرم زمین از پالت و الگوهای به فرم بنیانی طبیعت است. این رنگ فضای طبیعی دعوت کننده ای ایجاد می کند که پاکیزه و پالوده می باشد.

مطلب پیشنهادی: 18 طرح لذت بخش فواره و آب نما برای زینت دادن به حیاط خانه

رنگ تند پِرِستو: شب تاریک، دریای عمیق و امواجی در وسط مهتاب، در الگویی از سایه های سیاه، آبی و سبز متحد شده که عمق ناشناخته آنها، شگفتی رمز و راز را منعکس می کند. رنگ پِرِستو حالت لوکس و برجسته ای را به هر فضایی می بخشد.

مطلب پیشنهادی: 10 نکته طراحی بیرونی یک خانه که ضروری است همه بدانند

در این مقاله انواع رنگ های جدید در سال 2015 برای سطوح حجمی استارون یا سنگ های مصنوعی استارون مورد بررسی قرار گرفتند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله " آشنایی با سنگ استارون" مراجعه نمائید.

منبع: staronsolidsurfaces.wordpress | گروه تحریریه دکوملک

 

ابزار و طراحی دکوراسیونسنگ های دکوراسیون
برچسب ها: 
استارون
سطوح حجمی استارون
شنگ مصنوعی استارون

درباره نویسنده

نويسنده:M0hAmAd aLi
مدیر گروه تحریریه سایت دکوملک

افزودن دیدگاه جدید