ثبت رایگان کسب و کار

معرفی تجهیزات کافی شاپ

شما اینجا هستید

نویسنده: 
آربروسک

زمان خرید تجهیزات کافی شاپ حتما با یک راه انداز کافی شاپ مشاوره کنید چرا که امکان دارد فروشنده از کم تجربگی شما استفاده کرده و وسایلی به شما بفروشد که نیازی به آنها ندارید یا آنکه کاربرد محدودی داشته باشند. در بازار نمونه های زیادی از وسایل کافی شاپ وجود دارد. در ادامه چند نمونه از آنها را معرفی خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید: معرفی تجهیزات آشپزخانه صنعتی 

شو کیک یخچال ویترینی
شو کیک یکی از تجهیزات کافه و کافی شاپ و قنادی ها می باشد که کیک و دسر را در آن قرار می دهند استفاده از شو کیک به جذب مشتری کمک فراوانی خواهد کرد چرا که انواع کیک و دسر های شما در معرض دید مشتری قرار می گیرد و مشتریان ترغیب به سفارش آن خواهند شد شو کیک ها با استفاده از فناوری به روز کیک و دسر ها را همواره تازه و خوشمزه نگه میدارند. یخچال ویترینی بصورت ایستاده بوده و این یخچال بطوری طراحی شده است که از طرفین هم میتوان داخل آنرا مشاهده نمود.

دستگاه تفت آجیل و تخمه
دستگاه تفت تخمه و آجیل دارای مخزن استیل و لووک یا طعم دهنده تخمه و آجیل که در سایز های پنج کیلوگرم به بالا قابلیت تولید دارد که دستگاه بو دهنده اتوماتیک آجیل یا دستگاه تفت آجیل مناسب برای آجیل فروشی می باشد.

دستگاه پشمک ساز برقی
دستگاه پشمک ساز وسیله ای است که برای تولید پشمک چوبی در فضاهای مختلف مانند پارک ها و فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد که دستگاه پشمک ساز برقی مناسب برای مصارف صنعتی و قرار گرفتن در فروشگاه شهربازی، کافی شاپ و مراکز عمومی می باشد. این دستگاه برقی بوده و متشکل از یک موتور و یک ظرف قابلمه ای شکل برای درست کردن پشمک می باشد.

یخچال ویترینی بستنی فروشی استیل طلایی
یخچال ویترینی بستنی مناسب برای آبمیوه، بستنی فروشی و شیرینی فروشی و کافه جهت نگهداری شیرینی و کیک و میوه در ویترین مغازه می باشد که در دو طرف دستگاه شیشه بوده و دارای درب کشویی با شیشه دو جداره است. یخچال ویترینی تمام شیشه مکعبی برای نگهداری میوه، آبمیوه، مناسب برای آبمیوه و بستنی فروشی ها است.

انواع قهوه جوش

قهوه جوش ابزار مختص تهیه قهوه است که جنس مناسب برای قهوه جوش ها مس یا استیل یا آلومینیوم می باشد اما گاها از جنس روی و برنج نیز ساخته می شوند قهوه جوش ها دارای دسته معمولا بلند چوبی یا پلاستیکی هستند و با آن می توان انواع قهوه را مانند قهوه ترک تهیه کرد.

موکا پات
یکی از دستگاه های مرسوم برای تهیه قهوه، قوری قهوه یا موکاپات است، غلظت بالا و مقداری کف قهوه خصوصیت های قهوه تهیه شده توسط موکا است. کارکرد قهوه جوش موکا کمی شبیه دستگاه اسپرسو ساز است به این دلیل که فشار بخار آب از میان پودر قهوه موجب تهیه قهوه می شود. 

جذوه یا همان قهوه جوش یا ابریک
این وسیله دوست داران خاص خود را دارد و در بین قهوه دوستان از محبوبیت خاصی برخوردار است که آن را به چندین نام می شناسند: قهوه جوش، ایبریک (ibrik)، جذوه (cezve). در زبان ترکی ایبریک را پارچ و جذوه را گلدان معنی می کنند.

اگر می خواهید قهوه ای با کیفیت خیلی بیشتر و فومی جذاب تر داشته باشید حتما از ایبریک استفاده کنید. ایبریک ها یا همان قهوه جوش ها ابزار مختص تهیه قهوه ترک می باشند.

پرس پات یا همان فرنچ پرس
یکی از انواع قدیمی و مرسوم قهوه ساز، فرنچ پات است. با این دستگاه می توانید قهوه غلیظ و خوش طعمی داشته باشید. فرنچ پرس یک ظرف استوانه ای شیشه ای، فلزی و یا شیشه ای، یک فیلتر شیب دار که متشکل از سیم های کوچک است و همچنین درپوش پلاستیکی است.

اسپرسو ساز
اسپرسو در اصل غلیظ ترین نوع نوشیدنی قهوه است که به همین دلیل در فنجان کوچک یا نیم فنجان سرو می شود.
ماشینهای اسپرسو ساز توسط پمپ، پیستون و یا فشار بخار کار می کنند. اسپرسوساز ها میتوانند اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک باشند. در حقیقت ساختار تمامی اسپرسو سازها شباهت زیادی به یکدیگر دارد.

دستگاه قهوه جوش برقی
قهوه جوشها انواع مختلفی دارند که در حجم های مختلف تعداد فنجان های مختلف، تولید شده اند و استفاده از آنها بسیار آسان است در این نوع قهوه جوش ها آب به آهستگی روی سبد فیلتردار حاوی قهوه آسیاب شده چکه می کند و بعد از نفوذ در قهوه از قسمت پایین درون فنجان یا قوری ریخته می شود در این نوع قهوه سازها نیازی نیست که آب از قبل جوشانده شود قهوه جوش های دارای فیلتر معمولا دارای قوری ترموستات دار و صفحه گرم نگهدارنده برای گرم نگهداشتن قهوه می باشند.

برچسب ها: 
تجهیزات کافی شاپ
قهوه جوش
کافی شاپ

درباره نویسنده

نويسنده:آربروسک

افزودن دیدگاه جدید