ثبت رایگان کسب و کار

معرفی بهترین رستوران های آسیایی در تهران!

شما اینجا هستید

نویسنده: 
آربروسک

تصور اکثر مردم از غذاهای آسیای شرقی همان هشت پا و حشراتی است که در رستوران های چین و یا خیابانی سرو می شوند. اما واقعیت فراتر از این است که جا افتاده است. در فرهنگ شرق آسیا غذاهای فراوانی هستند که بسیار شیک و خوشمزه اند و اصلا هم از مواد غذایی غیر متعارف در آنها استفاده نمی شود.

بیشتر بخوانید: دسترسی به مشاور آنلاین راه اندازی فست فود

یکی از این غذاهای لذیذ که طرفداران زیادی نیز در بین ایرانیان پیدا کرده است، سوشی است. شما می توانید خوشمزه ترین سوشی ها را در بهترین رستوران های آسیایی تهران هم میل کنید و نیازی نیست به شرق آسیا سفر کنید.

رستوران کنزو

رستوران کنزو

رستوران کنزو (Kenzo) را می توان یکی از بهترین رستوران های آسیایی تهران معرفی کرد. این رستوران شیک و گران برای علاقه مندان به غذاهای ژاپنی یک انتخاب فوق العاده است. غذا خوردن در کنزو این احساس را به شما خواهد داد که در یک رستوران در قلب ژاپن غذا می خورید. زیرا در این جا همه چیز سبک و سیاق ژاپنی دارد.

از محبوب ترین غذاهای کنزو می توان واسابی شریمپ، سلمن سالاد و مجیک سلمن را نام برد.

رستوران پیچ

رستوران پیچ

رستوران پیچ (Pich) رستوران کوچکی است که با میز و صندلی چوبی پر شده است. این طراحی باعث ایجاد فضایی دنج و دلنشین شده که برای مشتریان جذاب و دوست داشتنی می باشد. پیچ فقط ظرفیت پذیرایی از 15-16 نفر را به صورت همزمان دارد. از این رو در بسیاری از مواقع مشتریان باید منتظر بمانند تا جا برای نشستن خالی شود.

در این رستوران می توانید انواع پاستا، نودل، سوشی و خوراک های آسیایی را از دسته بندی های مختلفی که در منو ایجاد شده است، سفارش دهید و با توجه به قیمت های مناسب غذاها، وعده ی غذایی دلچسبی را نوش جان نمایید. پاستا آلفردو، پاستا پستو و پاستا باسیلیکو از محبوب ترین غذاهای این رستوران یکی از بهترین رستوران آسیایی در تهران هستند.

رستوران کاتسو

رستوران کاتسو

رستوران کاتسو (Katsu) یکی از بهترین رستوران های آسیایی تهران است که غذاهای خود را با ذائقه ی ایرانی ها سازگار کرده است. اگر شما دوست دارید برای یک بار هم که شده سوشی را امتحان کنید، اما از ماهی خامی که در این غذا استفاده می شود خوشتان نمی آید، نگران نباشید. بعضی از سوشی ها در این رستوران با ماهی پخته تهیه می شوند.

شما می توانید علاوه بر سوشی های خوشمزه، انواع رول ها، سوپ ها و ... را در کاتسو نوش جان نمایید. از جمله محبوب ترین غذاهای این رستوران می توان به سوشی فیلادلفیا، اسپرینگ رول و نودل میگو اشاره کرد که پیشنهاد می کنیم حتما امتحان کنید.

برچسب ها: 
رستوران
غذای آسیایی
فست فود

درباره نویسنده

نويسنده:آربروسک

افزودن دیدگاه جدید