ثبت رایگان کسب و کار

معجزه رنگ قرمز در دکوراسیون داخلی منزل

شما اینجا هستید

نویسنده: 
آربروسک

همه به اهمیت رنگبندی در دکوراسیون داخلی واقفیم. همانطور که می دانید به کاربردن رنگ های شاد باعث به وجود آمدن محیطی آرامش بخش و نشاط آور خواهد شد و همچنین رنگ های تیره محیط را ا حد زیادی غمگین می کنند.

رنگ قرمز از رنگ های شاد و گرم است که می توان در هر قسمت از دکوراسیون منزل از آن استفاده کرد.

رنگ قرمز را میتوان در اتاق نهارخوری، آشپزخانه، اتاق خواب و یا هر جای دیگری که تصورش می رود استفاده کرد. برای مثال می شود یک یا دو دیوار از فضای نهار خوری را با رنگ قرمز تیره رنگ آمیزی کرد. یا آنکه میز نهارخوری را از نوع چوب قرمز انتخاب کرد. حتی لوستر را هم میتوان یک لوستر کریستالی با شیده های قرمز انتخاب کرد.

دکوراسیون با رنگ قرمز

هیچ قانونی وجود ندارد که سرویس بهداشتیو حمام حتما به رنگ سفید یا آبی کم رنگ باشند. شما میتوانید متفاوت تر ظاهر شوید و از کاشی و سرامیک قرمز استفاده کنید. هیچ اشکالی ندارد که شادی را در تمام نقاط خانه حس کرد.

از آنجایی که اتاق نشیمن فضای است که اعضای خانواده دور هم جمع می شوند چه بهتر است این فضا گرمترین و شاد ترین رنگ ها را داشته باشد. می توانید برای یک یا نهایتا دو دیوار از رنگ قرمز استفاده کنید. پیشنهاد می کنیم پرده های اتاق نشیمن تان به رنگ کرم و مبلمان هم ترکیبی از رنگ کرم با یک رنگ دیگر باشد.

جالب است بدانید که برخلاف تصورتان می توانید از رنگ قرمز در دکوراسیون آشپزخانه تان هم استفاده کنید. در آشپزخانه هم مانند اتاق نشیمن می توانید نهایتا دو دیوار را با رنگ قرمز رنگ آمیزی کنید. پیشنهاد می کنیم برای کابینت ها از رنگ آبی استفاده کنید.

معمولا راهروهای ورودی خانه جزو مکان هایی است که بیشتر افراد به دکوراسیون داخلی آن توجهی نمی کنند. یکی از بهترین ایده ها برای دکوراسیون این قسمت از خانه استفاده از رنگ های تک و تند است. یکی از این رنگ ها، رنگ قرمز تیره است.

رنگ های شاد شادی آور هستند اگرهنوز هم در این مورد شک دارید بهتر است تنها یکی از اتاق ها را با رنگ قرمز تزیین کنید تا معجزه رنگ ها را ببینید!

 

فضاهای داخلی
برچسب ها: 
دکوراسیون قرمز
رنگ شاد
رنگ قرمز

درباره نویسنده

نويسنده:آربروسک

افزودن دیدگاه جدید