ثبت رایگان کسب و کار

مزیت های فست فود سیار یا رستوران خیابانی

شما اینجا هستید

نویسنده: 
آربروسک

راه اندازی فست فود سیار ایده ای مناسب برای خود اشتغالی جوانان است. این نوع کسب و کار هزینه چندان بالایی ندارد و به مراتب کم هزینه تر از رستوران و فست فود ثابت است.

نسل جدید رستوران ها عوض لوکس تر شدن دسترسی ساده تری را فراهم کرده اند. کترینگ سیار همان نسل جدید رستوران داری است که مخصوص غذای خیابانی طراحی شده است.

این ایده همانند بستنی فروش های دوره گرد است که چند دهه پیش از این در کشور ما هم رواج داشت. در این نوع کاسبی با قرار گرفتن در محل های عمومی و مکان های تفریحی فروشنده به بازار بزرگی دست می یابد که در صورت ثابت بودن کسب و کار چنین مزیتی ندارد.

طبق مطالعات انجام شده توسط (IBSI WORLD) غذاهای خیابانی یا کترینگ های سیار از 2007 تا 2012 معادل 8.4 درصد رشد داشته اند. این یک آمار کارافرینی بسیار بالاست. ضمن اینکه 87 درصد از افراد کارآفرین که جسارت و خلاقیت راه اندازی رستوران سیار داشته اند با حداکثر 4 نیروی کار به کسب و کار خود ادامه می دهند.

فست فود سیار

غذاهای خیابانی بصورت کترینگ سیار، کیوسک های رستورانی، ماشین های آشپزخانه ای و کارتی سرو می شوند. کترینگ های سیاردر ایستگاه های اتوبوس، فرودگاه ها، استادیوم ها، مراکز نمایشگاهی، کنفرانس ها، مراکز تفریحی و... از استقبال خوبی برخوردار می شوند.

امروزه اکثر افراد وقت کمتری دارند تا به رستوران بروند چند ساعتی را سپری کنند تا یک وعده غذا بخورند. بیشتر افر اد خصوصا نسل جوان ترجیح می دهند از یک فست فود سیار غذایشان را تهیه کنند و در چند دقیقه خودشان را سیر کنند.. به این ترتیب وقت زیادی از دست نداده اند و هزینه کمتری هم متحمل می شوند.

ــ دراین کترینگ ها، مشتری غذای خود را سفارش داده و پس از گذشت زمان طبخ، غذای خود را تحویل می گیرد. این خدمات در قالب رستوران های سنتی، فست فود و...ارائه می شوند.

ــ در فست فود سیار غذای آماده سرو می شود. افراد رهگذر یا مقیم در محل می توانند از غذاهای آماده ای که در این رستوران های سیار نگهداری می شود استفاده کنند.

 

برچسب ها: 
رستوران سیار
فست فود سیار
کترینگ سیار

درباره نویسنده

نويسنده:آربروسک

افزودن دیدگاه جدید