ثبت رایگان کسب و کار

مزایا و معایب شغل ساندویچی!

شما اینجا هستید

نویسنده: 
آربروسک

شعل های پر درآمدی که می شود با سرمایه کمی راه اندازی کرد مربوط به خوراکی ها می شوند فست فود، کافی شاپ و کافه نمونه های خوبی در این زمینه هستند. امروزه صنعت فست فود در بین جوامع مختلف رواج یافته و معمولا هم این کسب و کار گل می کند اینرا می شود از شکل و شمایلش در زمان راه اندازی و یک سال پس از آن دریافت.

رستوران ها به اندازه ساندویچی ها موفق نمی شوند و آمار شکستشان بالا است به ویژه آنکه هزینه بیشتری هم برای خرید تجهیزات رستورانی باید پرداخت و محیط  و کارکنان بیشتری نیاز دارد و مواد اولیه آن هم بسیار گرانتر است ... همه این فاکتور ها را که یکجا جمع کنید خواهید دید چرا ضریب شکست رستوران بالاتر از فست فود است و چرا ساندوچی جزو مشاغل پر در آمد است.

ــ شغل ساندویچی از معدود شغل هایی می باشد که نسبت سرمایه گذاری اولیه به درآمدهای خالص ماهانه فاصله بسیار زیادی ندارد و در صورتی که شروع و ادامه فعالیت اصولی انجام گیرد و موارد مدیریتی به نحو صحیح و کامل رعایت شود، درآمد کافی و برگشت سرمایه زود هنگامی را در پی خواهد داشت.

فود کورت

 

ــ این کسب و کار را هر فرد بیکاری در صورت داشتن سرمایه اولیه می تواند راه اندازی کند و هم برای خود و چند نفر دیگر کارآفرینی کند. در زمان کوتاهی میشود هر فرد عیر متخصص در کار فست فود وارد شود و از آن به بعد کسب درآمد کند.

ــ یکی از مهم ترین و اساسی ترین مزایا و برتری های شغل ساندویچی و فست فود نسبت به سایر شغل ها این است که تمام محصولات به صورت نقد به فروش می رسد و در پس آن مواد اولیه مصرفی به صورت نسیه، اقساطی و یا به صورت تسویه مدت دار از شرکت های فروشنده مواد اولیه خریداری می گردد، که این امر موجب به وجود آمدن گردش مالی مناسب دوره ای و حساب های بانکی معتبر می گردد، که این وضعیت در کمتر شغلی دیده می شود و در بیشتر شغل ها عکس این موضوع حاکم است.

ــ به دلیل اینکه تعداد مراجعات مردم به یک رستوران یا فست فود به مراتب بیشتر از مراجعه به اکثر شغل های دیگر در هفته، ماه و یا سال می باشد، لذا به تجربه ثابت شده که کم هزینه ترین تبلیغات در سطح کلان مربوط به شغل و فعالیت ساندویچی و فست فود می باشد. زیرا خود مردم به دلیل مراجعات و سفارشات مکرر غذا، در بیشتر مواقع و در جلسات خصوصی، مهمانی ها و مراسم و محل کار در حال صحبت و تبلیغ در مورد ساندویچی یا فست فود محبوب خود هستند و این خود بزرگترین تبلیغ رایگان می باشد.

ــ ساندویچ از این جهت محبوب است و از طرف مشتری ها مورد استقبال است که در کوتاهترین زمان آماده و سرو می شود پس آنهایی که وقت زیادی ندارند شیفته چنین غذاهایی هستند. فستف فودها همانطور که از نامشان مشخص است از قبل آماده شده اند و فقط باید گرم شوند و خورده شوند.

ــ خوشمزه بودن یکی از مهمترین عامل هایی است که هر کسی را به سمت خود می کشاند. اگر گرسته باشید و از در ساندویچی رد شوید نمیتوانید مقاومت کنید و وارد نشوید و دلی از عزا در نیاورید از این رو است که کسب و کار ساندویچی جزو شغل های پر در آمد است و هر کسی می تواند مشتری اش باشد! حتی یک متخصص تغذیه که با آن مخالف است.

ــ مهمترین سختی این شغل حساسیت آن است زیرا به طور کلی عرضه مواد غذایی به دلیل اینکه با سلامتی مردم طرف است مسئولیت زیادی را برای عرضه کننده به همراه دارد و همیشه باید موارد بهداشتی را در آن به طور کامل رعایت کرد.

ــ همچنین شغل ساندویچی شغلی است که تعطیلی ندارد و انتظار عموم این است که فست فود همیشه در دسترس باشد بنابراین برای موفقیت در این شغل باید ساعات زیادی از طول روز را در مغازه تان بگذرانید. فردی که در ساندویچی کار می کند محکوم است همیشه خوش برخورد، مشتری مدار و مودب باشد و با ظاهری آراسته و تمیز سر کار خود حاضر شود زیرا در غیر این صورت موفقیتی در کار نخواهد بود.

برچسب ها: 
ساندویچی
فست فود
کسب و کار پر درآمد

درباره نویسنده

نويسنده:آربروسک

افزودن دیدگاه جدید