ثبت رایگان کسب و کار

مراحل فنگ شویی برای داشتن یک دکوراسیون پر انرژی در خانه

شما اینجا هستید

نویسنده: 
zahra.gh

می توان از فنگ شویی در دکوراسیون خانه با هدف ایجاد خانه ای دوست داشتنی، جالب، حمایت کننده و شاد و پر انرژی استفاده کرد. نکات دکوراسیون بکار رفته در فنگ شویی با دکوراسیون سنتی کمی تفاوت دارد، ولی با شروع استفاده از فنگ شویی، یک خانه هارمونیک دکوراسیون شده خواهید داشت تا از آن لذت ببرید!

دکوراسیون با این روش اصولا شیوه ای است برای دکوراسیون خانه شما برای اینکه یک حس متفاوت از لذت و هارمونی ایجاد شود. این نوع دکوراسیون همیشه به معنای یک خانه از نوع ذن (Zen) نخواهد بود، بلکه معنای آن، این است که شما محیطی ایجاد کنید که بهترین انرژی را برای پشتیبانی از فعالیتی خاص داشته باشد.

بیشتر بخوانید: استفاده از انرژی نور برای فنگ شویی خوب

مراحل فنگ شویی برای داشتن یک دکوراسیون پر انرژی در خانه

اتاق کار خانگی نیاز به انرژی فعال موفقیت دارد، درحالی که اتاق خواب به انرژی ملایم و احساسی نیاز خواهد داشت. می توانید از طریق اصول اولیه فنگ شویی در دکوراسیون به این انرژی ها دست پیدا کنید.

اولین گام در دکوراسیون خانه با این اصول قبل از فرایند عملی آن آغاز می شود. مورد ضروری برای آن، پاک کردن باقیمانده انرژی های قدیمی و ایجاد پایه و اساس انرژی قوی و آشکار است. این امر در سطح عملی به چه معناست؟ یعنی شما باید در هم ریختگی ها را مرتب کنید. دکوراسیون یک خانه به هم ریخته از دیدگاه فنگ شویی هیچ معنای ندارد! مانند این است که آرایشی گران قیمت را برای یک صورت نشسته بکار ببرید.

بیشتر بدانید: چگونه عشق را با فنگ شویی جذب کنیم؟

مراحل فنگ شویی برای داشتن یک دکوراسیون پر انرژی در خانه

چرا باید چنین کاری انجام دهید؟ فقط پس از پاک کردن انرژی قبلی است که شما می توانید به یک پروسه دکوراسیون فنگ شویی موفق دست پیدا کنید. ولی صبر کنید، یک مرحله دیگر پیش از شروع کار با رنگ ها، بافت ها و تنوع بی پایان کارهای فنگ شویی وجود دارد! بهتر است بهترین مراحل دکوراسیون با این روش را بررسی کنیم.

حتما بخوانید: افزایش ثروت و جذب پول با قوانین فنگ شویی

نور و هوای با کیفیت خوب

این دو عنصر برای انرژی حیات "چی" خوب یا انرژی فنگ شویی خوب در خانه شما ضروری هستند. بنابراین اگر همه کارهای مقدماتی را انجام داده باشید، خانه شما باید بدون در هم ریختگی بوده و هوا و نور با کیفیت خوب خواهد داشت. اکنون برای دکوراسیون با فنگ شویی آماده هستید.

مراحل فنگ شویی برای داشتن یک دکوراسیون پر انرژی در خانه

تعیین نقشه انرژی خانه شما

باگوآ در فنگ شویی که با نام پاکوآ (Pakua) یا با-گوآ (Ba-Gua) هم شناخته می شود، نقشه انرژی هر محیطی است. برای ایجاد انرژی خوب در خانه یا اتاق کار، باگوآ را برای محیط خود تعیین کرده و انرژی های فنگ شویی را با توجه به آن متعادل کنید. باگوآ یا نقشه انرژی خانه مانند یک نقشه مدار عمل می کند، یا یک نقشه شفاف برای نحوه استفاده از رنگ ها در اتاق های خاص. برای اینکه بدانید کدام تصاویر برای خانه شما بهترین هستند، چطور مبلمان را بچینید تا بهترین جریان انرژی را داشته باشید و غیره. دانستن باگوآ برای دکوراسیون موفق الزامی است، بنابراین به هیچ وجه به این مرحله بی توجه نباشید.

مطلب پیشنهادی: انتخاب بهترین رنگ برای آشپزخانه از لحاظ فنگ شویی

مراحل فنگ شویی برای داشتن یک دکوراسیون پر انرژی در خانه

از رنگ برای فنگ شویی خوب استفاده کنید

رنگ یک شیوه قدرتمند برای تغییر انرژی در خانه شما و رسیدن به نتایج مطلوب با سرعت بیشتر می باشد. آیا آبی برای اتاق خواب شما فنگ شویی خوبی خواهد بود؟ آیا قرمز در ورودی اصلی مناسب است؟ جواب این سوالات را پیدا کنید.

مراحل فنگ شویی برای داشتن یک دکوراسیون پر انرژی در خانه

پیشنهاد ویژه: چطور از رنگ برای فنگ شویی خوب استفاده کنیم؟

محصولات فنگ شویی مورد نیاز خود را مشخص کنید

ممکن است خیلی از آنها را داشته باشید، یا ممکن است یک فواره زیبا و چند کار هنری فنگ شویی نیاز داشته باشید، مثلا یک تصویر بودا در اتاق کار خانگی داشته باشید تا اینکه زمینه دکوراسیون خود را بسازید. در حالیکه دکوراسیون در این مبحث خوب به معنای محیطی با ظاهر ذن (Zen) یا ظاهری مانند ظاهر چینی نخواهد بود، ولی قطعا به معنای دکوراسیون با هدف و مقصود خاص با استفاده از موارد مشخص درمان های فنگ شویی خواهد بود.

مراحل فنگ شویی برای داشتن یک دکوراسیون پر انرژی در خانه

استفاده از دکوراسیون مدرن بعنوان درمان فنگ شویی

بنابراین فواره و کریستال برای خود خریده اید، حال کجا و چگونه آنها را قرار دهیم تا بهترین فنگ شویی را در خانه خود داشته باشید؟ اولین قدم؟ مشخص کردن باگوآ در خانه است (که در مرحله 2 در بالا انجام داده اید). مرحله بعد برای دکوراسیون فنگ شویی خوب، قرار دادن وسایل طبق بهترین راستا ها می باشد. در این باره در مقاله زیر مطالب آموزنده ای خواهید آموخت.

حتما بخوانید: تشخیص جهت های خوش شانسی و بدشانسی فنگ شویی

مراحل فنگ شویی برای داشتن یک دکوراسیون پر انرژی در خانه

حتما مطالعه فرمایید: آشنایی با چرخه رنگ در فنگ شویی

خلاصه دکوراسیون فنگ شویی: در دکوراسیون خانه با فنگ شویی، باید به تصویر بزرگ (کل خانه یا آپارتمان) فضای خود توجه داشته باشید. همچنین بر هر بخش خاص خانه خود تاکید داشته باشید، تا اینکه بهترین انرژی فنگ شویی را در همه اتاق ها به جریان اندازید. لطفا در قسمت دیدگاه ها نظرات و پیشنهادات خود را عنوان نمائید.

برای گرفتن وقت مشاوره فنگ شویی و داشتن یک دکوراسیون منظم طبق قواعد اصلی فنگ شویی می توانید با شماره زیر تماس گرفته یا در تلگرام پیام ارسال کنید. نام دکوملک را بخاطر بسپارید. 

شماره تماس: 09357803915

 

منبع: fengshui.about | تحریریه گروه طراحی دکوراسیون دکوملک

سبک زندگیفنگ شویی
برچسب ها: 
اشکال فنگ شویی
دکوراسیون
عناصر فنگ شویی
فنگ شویی

درباره نویسنده

نويسنده:zahra.gh
نویسنده و عضو گروه تحریریه دکوملک

افزودن دیدگاه جدید