ثبت رایگان کسب و کار

مدل قالیچه های شیک برای اتاق نشیمن

شما اینجا هستید

نویسنده: 
Mina.Vahedi

مدل قالیچه جدید و مدرنی که امروزه تولید می شوند همواره از لحاظ طراحی،  زیبایی منحصر به فردی دارند.شاید هیچ چیزی مانند قالیچه دکوراسیون داخلی یک خانه را متحول نکند. قالیچه ها از الگوهای زیبا و رنگ های غنی استفاده می کنند، بطوریکه به محض قرار گیری در هر دکوراسیونی به نقطه کانونی آن بدل خواهند شد.

همانطور که در عکس ها مشاهده می کنید در بعضی از دکوراسیون ها از رنگ های روشن و شاد در طرح قالیچه استفاده شده است در حالی که بعضی دیگر از  این رنگ های شاد را در زمینه ای از رنگ های آرام بخش قرار داده اند و به همین دلیل باعث بوجود آمدن مدل های بسیار گوناگون و رنگارنگ شده است. نرمی و لطافت، گرمی و دوام بالای این مدل قالیچه ها آنها را تبدیل به بهترین انتخاب برای کف هر خانه ای کرده اند.
در انتخاب قالیچه همیشه مناسب بودن طرح و شکل آن با دکوراسیون خانه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به همین دلیل مشاهده می کنید که در تمامی شکل ها سعی شده هماهنگی بین قالیچه و دیگر اجزای دکوراسیون مانند مبلمان و پرده هاحفظ شود.
انتخاب یک مدل قالیچه شیک و منحصر بفرد برای اتاق نشیمن بسیار مهم است.
رنگ قالیچه را طوری انتخاب کنید که با رنگ مهم و شاخص در فضای اتاق نشیمن در تضاد باشد. زیرا  رنگ و جلوه قالیچه قوی و قابل توجه بنظر خواهد رسید.

اگر می خواهید قالیچه انتخابی تان جلوه ای چشم گیر و قوی داشته باشد باید به الگوهای بکار رفته در بافت آن هم توجه زیادی کنید. در کنار رنگ، الگوهای گرافیکی نیز نفش زیادی در زیبایی یک قالیچه دارند. برای این کار می توانید از قالیچه هایی با الگوهای برجسته و برآمده استفاده کنید این الگوهای برجسته اگر با رنگ خنثی و آرام قالیچه همراه شوند بیشتر خودنمایی می کنند و به همین خاطر راحت تر در دکوراسیون مورد توجه قرار می گیرند.

زمانی که مبلمان در منزل چیده می‌شود خودبه خود مساحت قالیچه ای که متناسب با حجم منزل و نحوه مبلمان شماست به دست می‌آید. باز هم در این مورد باید تاکید کنیم که حتی در انتخاب قالیچه هم مانند دیگر عناصر کاربردی دکوراسیون نباید از سلیقه آنی متاثر شویم؛ ابتدا باید مساحت صحیح، متناسب و موردنیاز با فضای منزل را برای کاربرد قالیچه تعیین کنید.                                 

 

 

ابزار و طراحی دکوراسیونفرش، موکت و قالیچه
فضاها برحسب کاربردمسکونی
فضاهای داخلینشیمن
برچسب ها: 
دکوراسیون
قالیچه

درباره نویسنده

نويسنده:Mina.Vahedi
عضو و نویسنده گروه تحریریه دکوملک

افزودن دیدگاه جدید