ثبت رایگان کسب و کار

لذت استحمام و سیستم های دوش شگفت انگیز برای حمام

شما اینجا هستید

نویسنده: 
zahra.gh

حمام یکی از مکان های بسیار مهم در یک خانه است. متاسفانه در کشور ما ایران، اهمیتی زیادی به سیستم های دوش حمام نداشته و این مکان فقط جایی است برای شستن خود و سریع بیرون آمدن از آنجا! در صورتیکه می تواند یکی از بهترین مکان ها برای آرامش و تمدد اعصاب باشد. در مقاله " چه سیستم دوشی را برای حمام خود انتخاب کنیم؟" چند نمونه از سیستم های دوش مورد بررسی قرار گرفتند. در این مطلب، به ادامه این بحث می پردازیم.

چه چیزهایی باید در مورد دوش های الکتریکی بدانیم؟

دوش های الکتریکی معمولا گزینه ی انتخابی از سوی افرادی هستند که آب داغ ایجاد شده توسط آبگرمکن، با محدودیت مواجه است. برخلاف انواع مخلوط و قدرتی، مدل های الکتریکی آب را از منبع آب سرد گرفته و با المنت های گرمایی درونی، آب را گرم می کنند.

لذت استحمام و سیستم های دوش شگفت انگیز برای حمام

از آنجا که سیستم دوش الکتریکی کاملا جدا از سیستم آب داغ شماست، می توانید در هر لحظه آب داغ داشته باشید (بر خلاف بسیاری از مدل های مخلوط و قدرتی که آب داغ را از منبع آب داغ می گیرند). این یعنی مدل الکتریکی در هر لحظه قابل استفاده است و نیازی به روشن کردن سیستم آب داغ نیم ساعت قبل از دوش گرفتن وجود ندارد. انواع الکتریکی آب را از منبع آب سرد می گیرند و خودشان آب را گرم می کنند. هر چند اگر شما سیستم لوله کشی گراویته دارید، احتملا فشار آب بهتری در دوش الکتریکی خواهید داشت.

لذت استحمام و سیستم های دوش شگفت انگیز برای حمام

بیشتر بدانید: ایده های بزرگ برای حمام های کوچک

چه چیز هایی باید در مورد دوش های دیجیتال بدانیم؟

دوش دیجیتال یک نوع انقلاب در تکنولوژی دوش است. به شیوه ای بسیار ساده کار می کند و کنترل بیشتری بر روی دمای آب را در اختیار شما قرار می دهد. یک دوش استاندارد مخلوط یا قدرتی، نیاز به مجاورت جریان آب گرم و سرد دارد تا آب را به سر آن منتقل کرده و دمای مناسب ایجاد کند. مدل دیجیتال امکان تنظیم دمای مورد نظر را با پنل دیجیتال بی سیم نصب شده روی دوش فراهم می سازد.

مطالب بیشتر: دکوراسیون حمام با استفاده از رنگ های برجسته

این مدل ها قابل برنامه ریزی اند. قبل از اینکه به زیر دوش بروید، می توانید آن را در حالت گرمکن قرار دهید تا به آرامی آب را تا دمای دلخواه شما گرم کند. بنابراین نیازی نیست انگشت خود را روی دکمه آن نگه دارید یا کنار دیوار صبر کنید تا آب سرد روی شما نریزد. پنل بی سیم دیجیتال کنترل کامل بر روی دما و جریان آب را برای شما فراهم کرده و شما می توانید آن را برنامه ریزی کنید تا به حالت دلخواه شخصی شما تنظیم شود.

لذت استحمام و سیستم های دوش شگفت انگیز برای حمام

دوش های دیجیتال، دوشی مدرن هستند که حس لوکس بودن را به هر خانه ای وارد می کنند. همچنین برای خانه هایی که لوازم دوش ندارند (از جمله خانه های قدیمی) ایده آل می باشند. لوله ها و پمپ را می توان در فضای خالی بالای حمام نصب کرد و سردوش از داخل سقف وارد حمام می شود. بنابراین نیازی نیست داخل خانه لوله کشی و سیم کشی شود.

چه چیزهایی باید درباره دوش های ریزشی ذخیره کننده آب بدانیم؟

در فروشگاه لوازم حمام می بینیم که مردم درباره محیط زیست آگاه تر شده و سعی می کنند سبک زندگی خود را مطابق با محیط زیست تغییر دهند. به همین دلیل بود باید سیستم های دوش با صرفه جویی در مصرف آب طراحی شوند که جدید و نوآورانه باشند. در نتیجه کسانی که می خواهند در مصرف آب صرفه جویی کنند از آن استفاده کنند. برای بهداشت فردی مقادیر زیادی آب در سر تا سر دنیا مصرف می شود و با هشیار شدن مردم در مورد محیط زیست به ارائه چنین سیستم های دوشی باید افتخار کرد. این دوش هوا را به داخل آب می کشد و بطور فعال میزان آب مصرفی توسط دوش را کاهش داده و تجربه یک حمام آرام بخش را برای شما فراهم می سازد.

بیشتر بخوانید: چگونه و کی از رنگ های برجسته و جیغ در حمام استفاده کنیم

لذت استحمام و سیستم های دوش شگفت انگیز برای حمام

اگر در مورد سیستم های دوش نظر و پیشنهادی دارید، و یا چنانچه اینگونه سیستم های پیشرفته را ارائه می دهید، می توانید در قسمت دیدگاه ها بیان کرده تا ما و خوانندگان این مقاله از مطلب شما استفاده کنیم.

 

منبع: bathstore | گروه تحریریه دکوملک

ابزار و طراحی دکوراسیون
فضاها برحسب کاربردمسکونی
فضاهای داخلیحمام و سرویس بهداشتی
برچسب ها: 
انواع دوش حمام
حمام
حمام و سرویس بهداشتی

درباره نویسنده

نويسنده:zahra.gh
نویسنده و عضو گروه تحریریه دکوملک

افزودن دیدگاه جدید