ثبت رایگان کسب و کار

قبل از افتتاح فست فود به این موارد دقت کنید!

شما اینجا هستید

نویسنده: 
آربروسک

در عصری هستیم که همه، زمان کم می آورند و به نوعی در پی جبران این کمبود وقت ها هستند. برای همین است که گاهی می بینیم افراد هنگام خوردن یک فنجان قهوه نیز به کارهای عقب مانده شان می رسند ...

شاید فست فودها هم برای همین دلیل محبوب شده اند. با توجه به عنصر کمبود زمان بهتر است طراحی دکوراسیون داخلی فست فود را بر اساس نیاز مشتریان بهبود ببخشید. سفارش ها را سریع تر تحویل دهید، محیط آرامش بخشی فراهم کنید، در کنار هر میز جایی برای شارژ موبایل و لپ تاپ در نظر بگیرید، از میز و صندلی راحت تری استفاده شود و مواردی از این دست می تواند مشتریان اتفاقی را به مشتریان دائمی تبدیل کند.

طراحی داخلی فست فود

رنگ بندی: استفاده از رنگ های متناسب با نوع کسب و کار فست فود یا رستوران داری و به کارگیری آن ها در تمامی اجزای کوچک و بزرگ موجود در فضا ( دیوارپوش، کف پوش، میز و صندلی ها و ….)

نورپردازی: بعد از غذای با کیفیت و سرویس دهی مناسب، یکی از حقوق اصلی مشتریان شما این است که در محیطی تمیز و روشن و همراه با نور کافی بتوانند غذای خود را میل کنند. شدت نور و نوع نور پردازی ای که از آن در بخش های مختلف محیط داخلی رستوران یا فست فود استفاده شده است، می توانند تجربه ی متفاوتی را برای مشتریان ایجاد نماید. شما به وسیله نور و رنگ ها و در ترکیب با رایحه ی لذت بخش غذاها می توانید احساسات متفاوتی را برای آنان خلق نمایید.

نوع غذا: قبل از افتتاح و راه اندازی فست فود یا تصمیم گیری راجع به انتخاب نمایندگی از شرکت های دیگر، باید نوع غذایی که می خواهید سرو کنید را در نظر بگیرید. اگرچه که فست فودها قبلا همه همبرگر سرو میکردند، شما نباید خودتان را به این گزینه ها محدود کنید. برای مثال، ساندویچ های سرد تازه با سبزیجات و نان سروم کنید. پاندا اکسپرس که فست فودهای چینی ارائه می دهد.

رنگ بندی مناسب فست فود

موقعیت مکانی: اگر موقعیت مکانی فست فود جایی باشد که دیده نشود یا ترافیک کم باشد، به احتمال زیاد موفق نخواهید شد. صاحبان فست فود معمولا رستوران خود را در شاهراه ها، بازارها، مراکزخرید، خیابان های تجاری و نزدیک بقیه فست فودها باز می کنند. مراکز خرید، دانشگاه ها، دانشکده ها هم خوب هستند.

برچسب ها: 
دکوراسیون
طراحی داخلی
فست فود

درباره نویسنده

نويسنده:آربروسک

افزودن دیدگاه جدید