ثبت رایگان کسب و کار

طراحی دکوراسیون حمام های مدرن

شما اینجا هستید

نویسنده: 
admin

حمام یکی از مهم ترین عناصر معماری هر خانه ای است. برای رنگ آمیزی سرویس حمام  باید سراغ رنگ های روشن یا گرم مانند کرم، شیری،نسکافه ای که القای حس امنیت خاطر و آرامش می کنند برویم، تا به این ترتیب بتوانیم میزان سردی و رطوبت این فضا را به حداقل برسانیم. انتخاب این رنگ ها علاوه بر خنثی کردن میزان سردی انرژی حمام، به بزرگ تر به نظر رسیدن فضای حمام  نیز کمک می کند.

عناصر مهمی که برای زیبا و دلنشین شدن دکوراسیون حمام لازم است عبارت است از:کفپوش مناسب، پوشش دیواری، استفاده از هواکشی با قدرت مناسب برای تخلیه ی بخار،کابینت هایی برای قرار دادن حوله ودیگر لوازم جانبی، با انتخاب صحیح از تمامی این مجموعه  به فضای دلخواه که آرامش شما را برقرار کند دست می یابید.

در سبک مدرن استفاده از سرامیک هایی به رنگ سفید با ادغامی از رنگ های تند و گرم بسیار رایج است.کفپوشی که برای حمام انتخاب می کنید باید دوام و مقاومت زیادی داشته باشد.کفپوش های سرامیکی نفوذ ناپذیر و ضد آب هستند و بهترین گزینه برای حمام به شمار می روند. استفاده از آینه در هر مکانی باعث نورانی شدن و بزگ جلوه داده شدن آن فضا می شود،  بنابراین استفاده ازآینه در حمام بسیار توصیه می شود و همچنین باعث تمیزتر جلوه دادن این فضا می شود. بنا بر سبک دکور حمام می توانید انواع آینه های مدرن که دور آن ها قاب فلزی به رنگ استیل و برنز است استفاده کنید و بهترین طرح این است که اطراف آینه نور و چراغ کار شود، دو چراغ در دو طرف و یکی هم در بالا قرار گیرد.

سبدهای تزیینی

این سبدها نه تنها برای قرار دادن وسایل ضروری داخل حمام بسیار مناسب می باشند بلکه برای تزیین  هم بسیار زیبا می باشند و می توان از تک تک آن ها استفاده کرد. 

گروه تحریریه دکوملک

 

فضاها برحسب کاربردمسکونی
فضاهای داخلیحمام و سرویس بهداشتی
برچسب ها: 
حمام و سرویس بهداشنی
دکوراسیون

درباره نویسنده

نويسنده:admin

دیدگاه‌ها

ممنون از شما

افزودن دیدگاه جدید