ثبت رایگان کسب و کار

طراحی داخلی برای آشپزخانه های باریک و دراز

شما اینجا هستید

نویسنده: 
M0hAmAd aLi

دراز و باریک ، شکل ایده آل یک آشپزخانه نیست. ولی از آنجا که ما همیشه نمی توانیم چیزی که آرزوی آن را داریم داشته باشیم، باید راهی پیدا کنیم که با چیزهایی که داریم بسازيم. در عین حال این شکل، مزیتی به همراه ندارد، ولی باز هم برای این نوع آشپزخانه ها طرح های زیبایی وجود دارد. نکته اینجاست که بدانید چه لوازمی انتخاب کنید و یک برنامه نیز داشته باشید.

طراحی داخلی برای آشپزخانه های باریک و دراز

بیشتر بدانید : دکوراسیون های متفاوت برای آشپزخانه های کوچک

شما می توانید کاری کنید که شکل آن مخفی شود و زیاد دیده نشود. این مکان می تواند در هر دو سمت وسایل داشته باشد، چرا که هر دو دیوار با واحد های طویل اشغال شده که شکل دراز و باریک را تقویت می کند. در اين نوع آشپزخانه ها، رنگ خنثی و روشن باعث می شود فضا جادار به نظر برسد.

طراحی داخلی برای آشپزخانه های باریک و دراز

از آنجا که این آشپزخانه طویل است فضای غذاخوری می تواند در یک انتهای آن باشد. نوع طویل نزدیک پنجره های بزرگ است. همچنین میزي کوچک می تواند براي سطح کمتری استفاده شود یا محلی برای خوردن صبحانه باشد. مزیت اینجاست که اگر آشپزخانه یک تراس هم داشته باشد، خیلی هم باریک به نظر نمي رسد.

حتما بخوانید: چگونه یک دکوراسیون هوشمندانه برای آشپزخانه کوچک خود داشته باشیم

در اینجا آشپزخانه ای با دکوراسیون قدیمی و معاصر در کنار هم داریم شکل دراز و باریک دکوری می خواهد که به چندین بخش تقسیم شده باشد. در انتهای آن محل پخت و پز قرار می گیرد. کف چوبی و وسایل چوبی محیط را گرفته می کند.

طراحی داخلی برای آشپزخانه های باریک و دراز

این یک آشپزخانه با دکوراسیونی استوایی و بسیار زیباست. رنگ ها متنوع اند ولی آزاردهنده نبوده و در کل خیلی هم تنوع ندارند ولی فضا بسیار گرم است. این بخاطر رنگ قرمز به کار رفته برای لوازم است و نیز به این دلیل که پنل های چوبی سقف در کف، وسایل و لوازم نمود پیدا کرده است.

بیشتر بخوانید: اسرار و روانشناسی رنگ قرمز

طراحی داخلی برای آشپزخانه های باریک و دراز

مثال بعدی آشپزخانه ای بسیار روشن با طراحی داخلی الکتریکی است. این مکان هم دراز و باریک است ولی رنگ سفید سقف و دیوار ها آن را جادار تر نشان می دهد. نور آسمان نیز بسیار زیباست و تعداد زیادی نور طبیعی نیز وجود دارد که آن را شفاف تر و روشن تر می سازد.

طراحی داخلی برای آشپزخانه های باریک و دراز

براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد دكوراسيون این فضای داخلی مي توانيد به بخش مربوطه مراجعه نمائيد. لطفا نظرات و پيشنهادات صميمانه خود را در ديدگاه ها بيان كنيد.

منبع: homedit | گروه تحريريه دكوملک

فضاها برحسب کاربردمسکونی
فضاهای داخلیآشپزخانه
فضاهای داخلیفضاهای کوچک
برچسب ها: 
آشپزخانه
آشپزخانه باریک
غذاخوری

درباره نویسنده

نويسنده:M0hAmAd aLi
مدیر گروه تحریریه سایت دکوملک

افزودن دیدگاه جدید