ثبت رایگان کسب و کار

ضروری ترین تجهیزات کافی شاپ کدامند؟

شما اینجا هستید

نویسنده: 
آربروسک

راه اندازی یک کافی شاپ به آن اندازه که تصورش میرود هم ساده نیست جدا از بحث بازاریابی و فروش شناخت و خرید تجهیزات کافی شاپ علاوه بر بودجه نیاز به شناخت دارد.

اینکه کدام وسایل لازم و ضروری است و کدام یک چندان مورد استفاده نیست را فقط یک فردی که قبلا این کار راکرده میداند پس بهتر است بدون مشاوره بی گدار به آب نزنید که همان بودجه را می شود در جایی دیگر خرج کرد!

درادامه چند مورد از اساسی ترین وسایل لازم برای راه اندازی کافی شاپ را معرفی خواهیم کرد.

تجهیزات کافی شاپ

دستگاه اسپرسو: زمانی که وارد کار شوید خواهید دید که بخش بزرگی از سفارشات شما با اسپرسو سرو کار دارند. بنابر این همان ابتدا سعی کنید یک دستگاه با کیفیت تهییه کنید.

یخچال و فریزر: اگرچه مواد اولیه کمی را در یخچال نگه میدارند اما برای نگهداری کیک ها، بستنی و موارد این چنین نیاز به یک یخچال خواهید داشت.

بلندر صنعتی: برای تهیه نوشیدنی های خنک در فصول گرم سال نیاز به یک بلندر خواهید داشت فراموش نکنید که بازار نوشیدنی خنک به اندازه قهوه داغ است!

فر، تستر و وسایل پخت و پز: اگر در منوی تان غذای گرم نیز وجود دارد که بدون شک نیاز به چنین وسایلی دارید. بنا به نیازتان باید این وسایل را تهیه کنید.

قفسه بندی، ظروف برای نگه داری و نظم بخشیدن و چیزهایی دیگر: نجات بخش‌ترین لوازم کافی شاپ در ساعات شلوغ کاری همین قفسه ها و ظروف نگهداری اند که مانع از ریخت و پاش و سرعت بخشیدن به کار می شوند.

لوازم راه اندازی کافی شاپ

میز کار راحت و کاربردی: اگر هر چقدر هم وسایلتان کامل باشد اما میز کار کوچک یا نامناسبی داشته باشید باید گفت خیلی زود خسته خواهید شد. نگذارید میز نامناسب حوصله تان را سر ببرد.

دستگاه پوز (POS): این مورد آخر جای هیچ توضیحی ندارد مگراینکه بخواهید از بسیاری از مشتری های پول نگیرید!

ابزار و طراحی دکوراسیون
برچسب ها: 
تجهیزات کافی شاپ
لوازم کافی شاپ
کافی شاپ

درباره نویسنده

نويسنده:آربروسک

افزودن دیدگاه جدید