ثبت رایگان کسب و کار

صندلی مناسب و روش استفاده از آن

شما اینجا هستید

نویسنده: 
آربروسک

راه اندازی رستوران، فست فود و کافی شاپ یا هر شغل دیگری  که مشاتری ها برای خوردن چیزی به آنجا مراجعه می کنند نیازمند میزو صندلی مناسب آن کار است. اگر برای این کار از صندلی ارزان و بی کیفیت استفاده شود نه تنها ضررش متوجه خودتا می شود بلکه با این کار مشتری ها را نیز فراری می دهید.

بدون شک هیچ کس دوست ندارد مدت طولانی را بر روی صندلی که عذاب آور است بنشیند، هر چقدر به مشتری احترام بگذارید و محیطی آرام و دنج برایش فراهم کنید بدون شک احتمال بازگشتش برای بار دوم بالاتر است.

از آنجایی که هر کسیبه سلامتی اش اهمیت میدهد و امروزه نیز اطلاعات عمومی جامعه بالاتر رفته امکان دارد صندلی نامناسب دلیلی برای عدم تایید شدن کسب و کارتان توسط مشتری باشد. گاهی هم صندلی مناسب است اما به علت ندانستن استفاده درست از آن به خود آسیب می رسانیم.

برخی از عوارض استفاده نادرست از صندلی از این قرارند؛

 

صندلی رستورانی

ــ موقع نشستن بر روی صندلی اگر بیش از حد به جلو خم شوید احتمالا با این کار به کمر و گردن خود آسیب خواهید زد. مشکلات زمانی خود رانشان می دهند که برای مدت زمان طولانی دراین حالت قرار گیرید.

ــ برخی عادت دارند که بر روی لبه صندلی بنشینند و این کار فشار بر روی دیسک کمر را بالا میبرد تا در نهایت مشکل ساز شود.

– اگر به مدت طولانی، به صورت ثابت بر روی صندلی بنشینید، ممکن است با مشکلاتی مانند خستگی زودرس، درد و ضعف عضلات گردن، از بین رفتن تناسب اندام، کاهش گردش خون، کاهش راندمان قلب و ریه و مشکلات گوارشی مواجه شوید.

ــ  وضعیت قرار گیری روی صندلی بسیار نقش تعیین کننده ای در فشار وارد شده روی مفاصل بدن، لگن، زانو، ران و آرنج دارد. بهتر است وضعیت نشستن صاف باشد.

ــ ارتفاع صندلی را طوری تنظیم کنید که پاهایتان بدون هیچ فشار اضافی به قسمت زیر ران روی زمین قرار گیرد. برای اینکه این فشار به کمترین میزان برسد بهتراست وضعیت ران و ساق پا 90 درجه باشد.

ــ در صورتی که صندلی شما قابل تنظیم نیست می توانید از زیر پایی مناسب استفاده کنید.

ابزار و طراحی دکوراسیونمیز و صندلی
برچسب ها: 
صندلی
صندلی ارزان
صندلی رستوران

درباره نویسنده

نويسنده:آربروسک

افزودن دیدگاه جدید