ثبت رایگان کسب و کار

صندلی تک چوبی و فلزی برای مطالعه

شما اینجا هستید

نویسنده: 
آربروسک

برای نظم بخشیدن به خانه یا طراحی خلاقانه می شود از انواع صندلی های چوبی و فلزی استفاده کرد. صندلی هایی که برای هدف خاص طراحی شده و به صورت تکی هم کاربرد دارند.

با توجه به کاربرد صندلی های تکی جنس چوبی آن پرکاربرد تر و گرانتر از نوع فلزی است هر چه باشد قیمت صندلی فلزی ارزانتر از چوب است. شاید وزن بیشتر فلز باعث شده تا صنعت چوب هنوز هم جایگاه ویژه ای در تولید میز و صندلی داشته باشد.

صندلی های تک فلزی هم می توانند ظاهر شیکی داشته باشند به ویژه آنکه روکش چرم یا پارچه باشد. از این صندلی های تک در هر جایی می شود استفاده کرد اتاق خواب، اتاق کار، نشیمن، پذیرایی، ایوان خانه و یا هر جای دیگری که بخواهید.

در ادامه چند نمونه از صندلی های تک برای مطالعه را معرفی میکنم که بسیار خلاقانه طراحی شده اند.

صندلی کرم کتاب

به خاطر شکل ظاهری آنکه شبیه به کرم است نام این صندلی کرم کتاب است. چنین صندلی برای ساخت کتابخانه ای کوچک در هر گوشه منزل بسیار مناسب است. این کتابخانه خودش یک صندلی است که هم جا برای شما دارد و هم جا برای کتابهای شما.

کرم کتاب

صندلی شناور

به این خاطر به این صندلی شناور می گوییم که قسمت نشیمن آن به حالت شناور طراحی شده است. از این صندلی برای هر منظوری میشود استفاده کرد. علاوه بر خودتان در قسمت زیرین این صندلی جا برای کتاب ها و حتی لپ تاپ تان هم وجود دارد. جالب ترین موضوع در مورد این صندلی این است که قابل جداسازی است و به راحتی سر هم می شود. چون در ساخت آن از میخ و چسب استفاده نشده است.

صندلی شناور

صندلی گل آفتاب گردان

ظاهر این صندلی شبیه به گل آفتاب گردان طراحی شده است. شما در وسط قرار می گیرید و کتاب های در دور تا دورتان چه چیزی بهتر از این؟ شما در کمترین فضا می توانید با داشتن این صندلی هم کتابخانه داشته باشید و هم صندلی برای مطالعه.

صندلی آفتاب گردان

ابزار و طراحی دکوراسیونمیز و صندلی
برچسب ها: 
صندلی تک
صندلی فلز
صندلی چوب

درباره نویسنده

نويسنده:آربروسک

افزودن دیدگاه جدید