ثبت رایگان کسب و کار

شومينه هاى خلاقانه لوكس و مدرن

شما اینجا هستید

نویسنده: 
Mina.Vahedi

در طراحی دکوراسیون، شومینه نقش مهمی در جذب زیبایی و آرامش خانه دارد. مخصوصا در فصل زمستان با روشن کردن شومینه، می توان فضایی گرم و آرام بخشی را در خانه خود بوجود آورید. دکوملک در این مقاله ایده هایی در زمینه دکوراسیون و نوع ساخت شومینه به شما هدیه داده تا بتوانید زمستانی گرم و پر از آرامش و راحتی برای خود بسازید. همانطور که می دانید شومینه برای گرم کردن و در بعضی موارد برای روشنایی از آن استفاده می شود.

شومینه یکی از زیباترین جزئیات خانه محسوب می شود که صمیمیت و گرمی خاصی به خانه می بخشد. شومینه مدرن بیش تر با سنگ و آجر ساخته شده است و هم چنین نمونه هایی دیگری از شومینه ها هستند که از سنگ مرمر و حتی شیشه ساخته شده اند. شما می توانید شومینه را با توجه به دکوراسیونی که دارید در محل مناسبی قرار دهید. اگر فضای کوچکی دارید می توانید شومینه را گوشه انتخاب کنید. شومینه هایی با طرح جدید و مدرن، می تواند در بعضی موارد هم  وسط قرار بگیرد. معمولا برای زیبا سازی شومینه از نمای سنگ، چوب و شیشه و گچ بری استفاده می شود که هر کدام متناسب با معماری داخلی و دکوراسیون منزل مورد استفاده قرار می گیرند.
نکته مهم دیگری که می توان به آن اشاره کرد، این است که در انتخاب شومینه لوکس مورد نظر باید به شکل ظاهری شومینه در هنگام خاموش بودن هم توجه کنید. خیلی مهم است که شومینه ای همانقدر که هنگام روشن بودن شعله های آتش زیبا است در هنگام خاموش بودن هم زیبا باشد.

از آنجا که شومینه در کانون خانه قرار می گیرد بهتر است قرینه سازی را در چیدمان فضایی که شومینه در آن قرار گرفته رعایت کنید تا نمای شومینه زیباتر جلوه کند. همچنین دیوار و تاقچه شومینه از قسمت های مهم و قابل تغییر در شومینه است که شما با کمی خلاقیت می توانید طرح مورد دلخواه خود را روی آن پیاده کنید. در این صورت فضای شما بسیار به چشم می آید و زیبا می شود.
اگر قصد دارید ظاهر شومینه خود را تغییر دهید حتما به  نوع چیدمان منزل توجه کنید.

 

ابزار و طراحی دکوراسیونشومینه
فضاها برحسب کاربردمسکونی
برچسب ها: 
دکوراسیون
شومینه

درباره نویسنده

نويسنده:Mina.Vahedi
عضو و نویسنده گروه تحریریه دکوملک

افزودن دیدگاه جدید