ثبت رایگان کسب و کار

سنگ های آنتیک و القاء حس زیبایی

شما اینجا هستید

نویسنده: 
Meghdad

جای تعجبی نیست که همواره، سنگ های آنتیک منبع الهام ایده های بی نظیر برای پوشاندن کف، تزیین استخرها، حمام و یا کل ساختمان بوده اند. اگر به دنبال القای حس رودخانه ای همیشه جاری و یا ساحلی آرام در خانه ی رویایی خود هستید،  دکوملک مفتخر است پیشنهاداتی در این زمینه به شما ارائه کند. 

مطلب پیشنهادی: 10 نکته طراحی بیرونی یک خانه که ضروری است همه بدانند

همانند میل بازگشت به طیبعت، طراحی خانه ای با الگوبرداری از طبیعت برای بسیاری به رویایی دست نیافتنی تبدیل شده است. حتی منازلی با تزیینات ساده منبعی از الهام برای طراحان ما می باشند. باغهای سرسبز نیز با رویش گل ها در کنار سنگ های طبیعی زیباتر جلوه می کنند.

درعصر مدرن نیز بسیاری از افراد سادگی منازل را با ترکیبی از سنگ های آنتیک کامل کرده و از آن در طراحی داخلی یا خارجی استفاده نموده اند. در یک اتاق، یک گل یا حتی سبزه می تواند حس زیبای در کنار طبیعت بودن را القا کند. وجود سنگ در باغ امری طبیعی است اما تزیین آن با استفاده ازهمین سنگ ها ایده ای جالب به نظر می رسد و بر جذابیت آن  می افزاید. به نظر شما اگر داخل منازل خود را با سنگ های آنتیک تزیین نماییم آیا از نتیجه آن راضی خواهیم بود؟ 

مطلب پیشنهادی: آشنایی با سنگ استارون

با استفاده از سنگ های آنتیک در داخل منزل نه تنها بر جذابیت آن افزوده می شود بلکه بافت این سنگ ها نمایی یگانه به منزل می بخشد. در یک حمام، دیوارهایی با بافت سنگ، ضمن افزودن الگوورنگ، به آن جلوه ای کهن می دهند. این دیوارها، طیبعی و سازگار با محیط زیست به نظر می رسند. سنگ آنتیک ماده ای عالی برای طراحی حمام منزل شماست، چرا که با دوام و به راحتی قابل دسترس می باشد. تنوع در مدل و رنگ به شما در انتخاب مناسب ترین سنگ برای حمام خود کمک می کند.

در معماری صنعتی، سنگ های آنتیک بیشتر از هر ماده ی دیگری برای دکوراسیون مورد استفاده قرار می گیرند. اگر می خواهید از چای صبحگاهی هر روزه خود در محیطی روستایی لذت ببرید یا از حس استحمام در رودخانه بهره مند شوید، دکوملک شما را در این راه همراهی خواهد نمود. اگر پیشنهاد یا سوالی در مورد سنگ های آنتیک دارید در بخش دیدگاه ها مطرح کرده و یا مقالات دیگر و پیشنهادات دیگر تزئینات با سنگ آنتیک را در همین سابت مطالعه بفرمائید.

گروه تحریریه دکوملک

 

ابزار و طراحی دکوراسیونسنگ های دکوراسیون
فضاها برحسب کاربردخانه باغ
فضاها برحسب کاربردمسکونی
فضاها برحسب کاربردهتل و اقامتگاه
فضاهای داخلیحمام و سرویس بهداشتی
فضاهای داخلیکف
برچسب ها: 
آنتیک
سنگ های آنتیک

درباره نویسنده

نويسنده:Meghdad

افزودن دیدگاه جدید