ثبت رایگان کسب و کار

سامسونگ فقط تلویزیون نمی سازد! (سنگ های استارون)

شما اینجا هستید

نویسنده: 
M0hAmAd aLi

برند جهانی لوازم الکترونیکی سامسونگ نه تنها تلویزیون و تجهیزات صوتی درست می کند بلکه علاوه بر آنها ماده ای بنام صفحات و سطوح جامد اکریلیک (استارون) نیز می سازد. سطوح حجمی استارون متشکل از مواد معدنی طبیعی توسط یک رزین اکریلیک به یکدیگر بطور تضمینی متصل شده اند. استارون به اندازه سنگ های دکوراسیون طبیعی و با مزایای بیشتر از یک سطح جامد معمولی، دارای قابلیت تزئینی می باشد.

این مواد دارای خواص مشابه بوده و به عنوان هر شیت سطح جامد اکریلیک، با دوام و مقاوم در برابر ضربه، لکه ها و تغییر رنگ هستند. امتیاز ضدحریق کلاس صفر (Class Zero)، این ماده را بسیار مناسب برای مناطقی که نیاز به حفاظت از آتش دارند، می کند. از ویژگی های سطوح این مواد می توان سهولت در تمیز کردن و نگهداری نام برده و از نظر تعمیرات، بسیار آسان هستند. نفوذ ناپذیر نسبت به مایعات بوده و ناگفته نماند که بدون درز و بسیار بهداشتی می باشند. چسب همگن، مفاصل و اتصالات را تقریبا نامرئی کرده که با چشم غیر مسلح دیده نمی شوند.

این خواص، به سنگ استارون زمینه های گوناگون کاربرد در هر دو ساختار و سازه های مسکونی و تجاری را می دهد. استارون با توجه به اینکه در چه جاهایی وسایل و لوازم زمخت و سخت مورد نیاز است، به عنوان مثال در تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی و یا کاربردهای مربوط به مواد غذایی، قطعا ارزشمند است.

قابلیت شکل پذیری ترموپلاستیک از ویژگی های دیگر در این مواد است. ما می توانیم اشکال مختلف، در هر شکل و اندازه ای شامل اشکالی با لبه های غیر معمول، حاشیه زدن و پوشش های سفارشی دیوار، تزیینات طراحی خلاق و یا مجسمه های غیر معمول را بسازیم. به همین دلیل است استارون و دیگر سطوح جامد اکریلیک بسیار بالارتبه و ممتازتر از مواد معمولی تر مانند گرانیت و سنگ مرمر، کاشی ها و یا لمینیت ها هستند. این شیت ها و صفحات در دو ضخامت 6 و 12 میلی متری با ابعاد استاندارد اندازه گیری 3680 * 760 میلی متر و 2500 * 760  میلی متر در بیش از نود رنگ موجود هستند.

انعطاف پذیری طراحی نامحدود با سطوح حجمی استارون

طراحان می توانند ترکیب حک شده اشکال، الگوها و آرم ها (لوگوها)، اضافه کردن نور پس زمینه و یا حتی ایجاد دیوارهای منحنی را روی با این سطوح بادوام و بدون درز، پیاده سازی کنند. سطوح جامد (حجمی) استارون پیشرو در تکنولوژی سامسونگ بوجود آمده و دارای بالاترین گواهی های استاندارد می باشد. مناسب برای انواع پروژه های تجاری و مسکونی بوده و در قالب بیش از 80 رنگ موجود است.

طبیعت بدون درز سطوح حجمی استارون آن را برای پنل ها و پوشش های دیوار، مناسب می کند. قاب سازی و پوشش دیوار با این سطوح می تواند در هر نوع پروژه ای ایجاد شده تا نرمی و صافی، سطوح طویل و بلند، دیوارهای پیوسته که هیچ درزی ندارند، ارائه دهد.

پنل های دیوار استارون همچنین تطبیق پذیری و تنوع خلاقیت را به دنبال دارد. طراحان می توانند اشکال، الگوها و آرم ها را در استارون حک کنند یا با استفاده از نور پس زمینه به دیوار، زندگی و روح ببخشند. با انعطاف پذیری در طراحی و طبیعت با دوام، سطوح حجمی استارون برای ایجاد یک طرح پنل دیوار با توجه به هر سلیقه ای و نیازهای بخصوص، ایده آل هستند.

قابلیت شکل پذیری حرارتی استارون اجازه می دهد تا منحنی های مختلف و گاهی پیچیده بواسطه آزادی طراحی بوجود آمده، ایجاد شوند. کاربران می توانند دیوارهای منحنی، مبلمان و کاناپه های انحنادار و حتی پایه های دوش حمام بوجود آورند؛ تنها محدودیت کار، تخیل و تصورسازی اینجور لوازم است. استارون می تواند برای ایجاد منحنی ها، دیوارهای جاری و سلیس و یا برای یک طراحی تمیز و معاصر، بصورت پیچیده و تنیده در اطراف پایه ها و ستون ها مورد استفاده قرار گیرد. 

منیع: eboss | گروه تحریریه دکوملک

 

ابزار و طراحی دکوراسیونسنگ های دکوراسیون
فضاها برحسب کاربردتجاری و اداری
فضاها برحسب کاربردرستوران و کافی شاپ
فضاها برحسب کاربردفروشگاه
فضاها برحسب کاربردمسکونی
فضاها برحسب کاربردنمایشگاه
فضاها برحسب کاربردهتل و اقامتگاه
برچسب ها: 
ابزارهای دکوراسیون
استارون
سنگ استارون

درباره نویسنده

نويسنده:M0hAmAd aLi
مدیر گروه تحریریه سایت دکوملک

افزودن دیدگاه جدید