ثبت رایگان کسب و کار

روش های تزیین پنجره های بلند منزل

شما اینجا هستید

نویسنده: 
آربروسک

خانه هایی که سقف های بلندی دارند احتمالا پنجره های بلندی هم دارند که دکوراسیون و تزیین توسط پرده در این نوع پنجره ها به روش های گوناگونی انجام می گیرد.

در واقع قاعده خاصی برایی تزیین این پنجره ها وجود ندارد و بسته به خلاقیت خود شما میتوان هر طرحی را روی آن پیاده کرد. در ادامه چند روش برای این کار را به اختصار شرح می دهیم.

پوشش کامل

پنجره های بزرگ و بلند دروازه سرک کشیدن همسایه ها به خانه شما هستند. اگرچنین پنجره هایی در منزل دارید و خوشتان نمی آید کسی شما را از دور بپاید بهتر است از پوشش کامل استفاده کنید. پرده های بلند و پارچه ای نصب کنید که به هیچ عنوان از بیرون به داخل خانه دید نداشته باشد. پرده های توری برای این منظور مناسب نیستند. اگر هم می خواهید توری نصب کنید، باید یک لایه آستر نیز زیر آن بزنید که دید نداشته باشد.

تزیین پنجره های بلند

پوشش چند بخشی

حتی می شود قسمتهایی از پنجره بلند را که از بیرون دید دارند را با پرده ضخیم پوشاند و سایر قسمت ها را با توری و یا بدون هیچ پوششی استفاده کرد. با این روش نور رسانی به منزل هم به راحتی صورت می گیرد.

پوشش چند لایه

پنجره های بلند اتاق ها که در دو یا سه لایه نصب شده اند را می توان به همان ترتیب در چند لایه پوشاند. به این معنی که پنجره های بالا و پایین را با پرده های مجزا بپوشانید. به این ترتیب، فقط در مواقعی که می خواهید همه خانه تاریک و پوشیده شود، پرده های بالا را می کشید. در غیر این صورت، فقط با انداختن پرده های پایین، خانه را از دید  همسایه ها می پوشانید و از قسمت بالایی همچنان نور به داخل اتاق می تابد.

پرده های برعکس

پرده های برعکس، از پایین به بالا بسته می شود. همه پرده ها از بالا باز می شوند و تا پایین پنجره را می پوشانند. این پرده ها از پایین باز می شوند و می توانید تا اندازه دلخواه از پنجره را بپوشانید. به این ترتیب، همه جلوی دید را گرفته اید و هم نور همچنان به اتاق می تابد.

ابزار و طراحی دکوراسیونپرده
برچسب ها: 
تزیین پنجره
دکوراسیون داخلی
پرده

درباره نویسنده

نويسنده:آربروسک

افزودن دیدگاه جدید