ثبت رایگان کسب و کار

روش صحیح ویترین و بوفه آشپزخانه

شما اینجا هستید

نویسنده: 
آربروسک

آشپزخانه یکی از بخش های هر خانه است که خانم ها همیشه در حال تغییر و تحول آن هستند. اگرچه وسایل سنگین همچو یخچال قابل جابجایی نیستند اما بوفه و چیدمان دیگر هراز چندگاهی تغییر می کنند. با اینکه صندلی اوپن آشپزخانه به افزایش فضا کمک میکند بسیاری هنوز میز غذاخوری در مرکز آشپزخانه دارند. ویترین آشپزخانه هم بسیار مورد توجه است و هر تغییری در آن بر زیبایی آشپزخانه می افزاید. جدا از زیباسازی باید به بهینه سازی فضا هم توجه داشت که برای آشپزی کردن کمترین رفت و آمد را داشت و وسایل مورد نیاز دم دست باشند.

چیدمان ظروف در بوفه آشپزخانه

خانم ها دوست دارند ظروف لوکس و گران قیمت خود را در بوفه و جلویدید قرار دهند. اگرچه بوفه محل وبی برای نگهداری ظروف است اما گاهی هم لازم می شود از این ظروف خوش رنگ استفاده کرد و آنوقت است که برای بیرون آوردن ظروف از داخل بوفه همه چیز به هم میریزد.

بزرگ ترین ها را انتخاب کنید: برای اینکه دردسرتان کمتر شود لازم است ویترین خود را کاملا خالی کنید و به این ترتیب که اول ظروف بزرگ یا سنگین را جدا کرده و در پایین ترین طبقه بچینید.

 

چیدمان ویترین آشپزخانه

 

چیدمان ظروف کوچک تر در ویترین: برای اینکه ظرف های کوچکتر و سبکتر را در ویترین بچینیم باید به این نکته توجه کنید که چه وقت هایی به این ظرف ها نیاز دارید. اگر این ظرف ها جزو ظرف هایی هستند که موقع مهمانی ها و مناسبت ها از آنها استفاده می کنید و ممکن است که چند بار آنها را از ویترین بردارید، بهتر است که بشقاب ها را از کوچک به بزرگ به صورت عمودی قرار دهید و همچنین از پایه های آماده برای نگهداری آنها استفاده کنید به آن تکیه دهید.

یکی دیگر از روش هایی که می توانیم ظرف ها در ویترین بچینید این است که بشقاب ها را از بزرگ به کوچک به صورت افقی بچینید و بر روی آنها کاسته یا فنجان قرار دهید.

چیدمان فنجان و لیوان در بوفه: فنجان ها و لیوان ها در ابعاد و اندازه های مختلف از ظروفی هستند که در بیشتر ویترین و بوفه ها چیده می شوند برای اینکه بتوانید آنها را به درستی در وسط قرار دهید باید لیوان های هم اندازه را در مقابل بشقاب هایی که به ویترین تکیه داده اید بگذارید.

اضافه کردن ظروف شیک: در آخرین مرحله در چیدمان بوفه و ویترین باید بگوییم که بهتر است علاوه بر اینکه ظرف های غذا خوری را در دکوری ها چیدید، از ظرف های شیک هم برای چیدمان استفاده کنید. به طور مثال مجسمه ها و زیورآلات، قاب عکس و گلدان گزینه های مناسبی برای چیدمان هستند.

درباره نویسنده

نويسنده:آربروسک

افزودن دیدگاه جدید